Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Wrocław


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
25 odpowiedzi w tym temacie

#21
matt_

matt_

    Brak

  • Użytkownik
  • 4 postów
  • LokalizacjaWrocław

Tutaj? Co tam dokładnie są za przyrządy? Sa drążki jakieś?

https://maps.google....&num=1&t=h&z=18

 

jest drążek, są też drążki na wysokości pasa. jest gdzie dipy porobić, parę rzeczy udających siłownię, ale tego nie dotykałem na razie, nie wiem czy daje jakiś opór.

 

są poukładane jakieś bale, wskoki można spokojnie porobić, przy pompkach też się przyda (oprzeć nogi itp), jest też gdzie porobić sprinty.

kawałek dalej jest pozioma drabinka na tyle wysoko, że można przejścia zrobić bez dotykania ziemi (nie umiem tego opisać) ;)

to co zaznaczyłeś na mapie to plac zabaw, na prawo pod drzewem jest ta siłka, w okolicach wzroku reszta.

 

 

@matt

Ziom, musimy kiedyś tam się spotkać na mały trening!

Byłem wczoraj w szpitalu wojskowym na Weigla bo do WSO aspiruję w tym roku, a siostra mieszka na Jaworowej, to jest jeden przystanek od szpitala. I za domem ma od razu park. Byłem tam kilka razy już.. I w ten piątek spotkałem kilka osób tam ćwiczących, może to byłeś ty.. Byłem z takim jednym koleżką pokazać mu miejscówe :D

 

Widziałem tam takiego jednego dziadka ok 60-70 lat i jak widziałem co robił na drążku to sie zdziwiłem.. :D

Do Wro mam z 80 km ale czasem tam wpadam, więc jak będę planował przyjazd to musimy się spiknąć :D

 

niestety, praca mi pozwala raz na dwa tygodnie podejść tam, w domu mam też drążek a pod domem gdzie dipy robić, ale będę tam chodził.

jak zobaczysz kogoś w długich włosach i z psem (zawsze obowiązkowo, dzięki psom i dojściu do pracy robię jakieś 15 km dziennie spacerów ;)) to to będę ja, będzie się z czego pośmiać, bo moja forma jest kiepska, ale jak to mówią, małymi krokami xD


  • 0

#22
Michal

Michal

    Advanced Member

  • Zasłużony
  • 1 598 postów
  • LokalizacjaWawa

jest drążek, są też drążki na wysokości pasa. jest gdzie dipy porobić, parę rzeczy udających siłownię, ale tego nie dotykałem na razie, nie wiem czy daje jakiś opór.

 

są poukładane jakieś bale, wskoki można spokojnie porobić, przy pompkach też się przyda (oprzeć nogi itp), jest też gdzie porobić sprinty.

kawałek dalej jest pozioma drabinka na tyle wysoko, że można przejścia zrobić bez dotykania ziemi (nie umiem tego opisać) ;)

to co zaznaczyłeś na mapie to plac zabaw, na prawo pod drzewem jest ta siłka, w okolicach wzroku reszta.

Dodałem do mapy. Dzięki za info,


  • 0
Słownik ćwiczeń | Mapa miejsc do ćwiczeń

"Kto by chciał być normalnym? My chcemy być nadzwyczajni!"

#23
czarnociemny

czarnociemny

    no pain, no gain

  • Użytkownik
  • 13 postów

Byłem dzisiaj przejazdem we Wrocławiu i zobaczyłem miejscówkę która nieźle się prezentowała. Na pewno były tam drążki i drabinka, było tam więcej różnego sprzętu ale część zasłonięta była przez krzaki, a nie chce w błąd wprowadzać. Ciężko mi określić szczegóły bo jechałem autem i tyle co z drogi widziałem. Wiem, że sporo osób ćwiczy na Lotniczej, ta miejscówka jest niedaleko bo na Niedźwiedziej.

Jak będę miał okazję następnym razem znaleźć się w tych okolicach, to opiszę szczegółowo i wrzucę jakieś foty.

Gdyby jednak ktoś chciał ją obczaić to wrzucam współrzędne: 51.125115,16.996037


  • 0

#24
Michal

Michal

    Advanced Member

  • Zasłużony
  • 1 598 postów
  • LokalizacjaWawa

Dodałem do mapy. Na street view wygląda, że to jest plac zabaw


  • 0
Słownik ćwiczeń | Mapa miejsc do ćwiczeń

"Kto by chciał być normalnym? My chcemy być nadzwyczajni!"

#25
matt_

matt_

    Brak

  • Użytkownik
  • 4 postów
  • LokalizacjaWrocław

Dodałem do mapy. Na street view wygląda, że to jest plac zabaw

 

 

kawałek dalej w parku popowickim jest malutka siłownia:

https://ssl.panorami.../photo/64289327

tu ją trochę widać, nie pamiętam co tam jest, daawno tam byłem i to na piwie a nie ćwiczyć ;)


  • 0

#26
Cytrus

Cytrus

    Member

  • Użytkownik
  • 29 postów
  • LokalizacjaOkolice Wrocławia

Park Grabiszyński - 51.084563,16.977003

 

Poręcze do dipów, drążki, stanowiska do brzuszków, drabinka pozioma i parę stanowiska "dla dzieci" a la maszyny z siłowni ale z partnerem treningowym można zrobić porządny trening i na tym.


  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych