Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Wrocław


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
25 odpowiedzi w tym temacie

#1
turok

turok

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 95 postów
Za kilka dni przeprowadzam się do Wrocławia. Zna ktos fajne miejscówki do treningu? :cool:
  • 0
------------------------------------------------------------------------
"Biegłem. Biegłem aż moje mięśnie zaczęły palić, a w moich żyłach począł płynąć kwas. A potem pobiegłem jeszcze trochę."

#2
turok

turok

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 95 postów
przed blokiem mam fajny "sprzęt" więc daleko nie musze szukać:cool:
  • 0
------------------------------------------------------------------------
"Biegłem. Biegłem aż moje mięśnie zaczęły palić, a w moich żyłach począł płynąć kwas. A potem pobiegłem jeszcze trochę."

#3
warrior.21

warrior.21

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 1 postów
Ja też mieszkam we wrocławiu od jakiegoś czasu zbierałem się by znów zacząć ćwiczyć , niestety nie znam wielu miejscówek więc lipa , mam nadzieję że pozna się dzięki tej stronce więcej ludzi bo wiekszą ekipą jest raźniej .
  • 0

#4
Szpanerski Nick

Szpanerski Nick

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 92 postów

Jest jeden mały, fajny plac zabaw.. Na ul. Ślężnej, przystanek Jaworowa (to od głównego 19 minut drogi tramwajem) jest tam taki fajny park, można co nieco poćwiczyć. Polecam zobaczyć jakieś mapy na necie :D


  • 0

#5
Michal

Michal

    Advanced Member

  • Zasłużony
  • 1 598 postów
  • LokalizacjaWawa

Jest jeden mały, fajny plac zabaw.. Na ul. Ślężnej, przystanek Jaworowa (to od głównego 19 minut drogi tramwajem) jest tam taki fajny park, można co nieco poćwiczyć. Polecam zobaczyć jakieś mapy na necie :D

Daj współrzędne w google maps, to dodam miejscówke do forumwoej mapki.


  • 0
Słownik ćwiczeń | Mapa miejsc do ćwiczeń

"Kto by chciał być normalnym? My chcemy być nadzwyczajni!"

#6
Szpanerski Nick

Szpanerski Nick

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 92 postów

Plac Zabaw --> http://Plac Zabaw --> https://plus.google.com/105422662768693883427/about?gl=pl&hl=pl

 

 


  • 1

#7
matt_

matt_

    Brak

  • Użytkownik
  • 4 postów
  • LokalizacjaWrocław

koło Szpitala na Weigla jest też mała siłownia na świeżym powietrzu, boisko itd. i spory parko do biegania :)


  • 1

#8
Michal

Michal

    Advanced Member

  • Zasłużony
  • 1 598 postów
  • LokalizacjaWawa

koło Szpitala na Weigla jest też mała siłownia na świeżym powietrzu, boisko itd. i spory parko do biegania :)

Tutaj? Co tam dokładnie są za przyrządy? Sa drążki jakieś?

https://maps.google....&num=1&t=h&z=18


  • 0
Słownik ćwiczeń | Mapa miejsc do ćwiczeń

"Kto by chciał być normalnym? My chcemy być nadzwyczajni!"

#9
Glowa

Glowa

    Mój czas jeszcze nadejdzie

  • Bywalec

  • 282 postów
  • LokalizacjaOława/Wrocław/Dziwnówek

Na grupie na fejsie wrzucili:

51.120341,17.026431

https://maps.google....&num=1&t=h&z=21

 

Nie byłem tam od 2 lat, ale pamiętam że były drążki + poręcze do dipów. I po schodach można też pobiegać.

Śmieszna sytuacja w ogóle, chodziłem do liceum 3 lata 20 metrów od tej miejscówki i ani razu nie ćwiczyłem. Tyle przegrać xD


  • 0
Skazany na trening od 10.2012

#10
Szpanerski Nick

Szpanerski Nick

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 92 postów

@matt

Ziom, musimy kiedyś tam się spotkać na mały trening!

Byłem wczoraj w szpitalu wojskowym na Weigla bo do WSO aspiruję w tym roku, a siostra mieszka na Jaworowej, to jest jeden przystanek od szpitala. I za domem ma od razu park. Byłem tam kilka razy już.. I w ten piątek spotkałem kilka osób tam ćwiczących, może to byłeś ty.. Byłem z takim jednym koleżką pokazać mu miejscówe :D

 

Widziałem tam takiego jednego dziadka ok 60-70 lat i jak widziałem co robił na drążku to sie zdziwiłem.. :D

Do Wro mam z 80 km ale czasem tam wpadam, więc jak będę planował przyjazd to musimy się spiknąć :D


  • 0

#11
breslaucommandos

breslaucommandos

    Brak

  • Użytkownik
  • 2 postów

Witam wszystkich. Ja ćwiczę w takiej fajnej miejscówce za pętlą sępolno. Jest tam taki park i zaraz przy wałach są 3 drążki- niestety dosyć wąskie, 2 rury do wspinania się, drabinki ( można na nich robić ugięcia rak w podporze aczkolwiek są dosyć szeroko rozstawione) równoważnia i 2 stanowiska do robienia brzuszków. Wszystko jest ułożone w kolejności toru przeszkód. 

Jeżeli kolega przygotowuje się do WSOWL to polecam tam trenować- od razu jest miejsce do biegania. Z tym, że ten drążek jest za wąski ale lepiej trenować ciężej i później osiągnąć lepszy wynik.


  • 0

#12
Szpanerski Nick

Szpanerski Nick

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 92 postów

Ziombel! 11 lipca bede we wro więc.. Mogę tam wpaść. Tam chyba 8 albo 9 jeździ.. Nie pamiętam :D Jakoś trafie. Szybciej chyba nie wpadne bo nie bede mieć możliwości. Ale na każdy wspólny trening jestem otwarty x]

 

Daj mi swój namber na pw i jak bede na miejscu to zadzwonie :D


  • 0

#13
Michal

Michal

    Advanced Member

  • Zasłużony
  • 1 598 postów
  • LokalizacjaWawa

Witam wszystkich. Ja ćwiczę w takiej fajnej miejscówce za pętlą sępolno. Jest tam taki park i zaraz przy wałach są 3 drążki- niestety dosyć wąskie, 2 rury do wspinania się, drabinki ( można na nich robić ugięcia rak w podporze aczkolwiek są dosyć szeroko rozstawione) równoważnia i 2 stanowiska do robienia brzuszków. Wszystko jest ułożone w kolejności toru przeszkód. 

Jeżeli kolega przygotowuje się do WSOWL to polecam tam trenować- od razu jest miejsce do biegania. Z tym, że ten drążek jest za wąski ale lepiej trenować ciężej i później osiągnąć lepszy wynik.

Hej, daj konkretny namiar w google maps na tę miejscówkę, to dodam do forumowej mapki.


  • 0
Słownik ćwiczeń | Mapa miejsc do ćwiczeń

"Kto by chciał być normalnym? My chcemy być nadzwyczajni!"

#14
Darula

Darula

    Member

  • Użytkownik
  • 10 postów

Cześć mam taka sprawe ogólnie dopiero zaczynam z Kalisteniką zaczynam czytac skazanego i potrzebuje żeby mnie ktos "potrzymal za raczke" przez pewien czas z racji że jestem leniwy plus nie lubie trenowac sam miałby ktos ochote systematycznie spotykac sie poprostu na treningi w jakims ustalonym miejscu?


  • 0

#15
breslaucommandos

breslaucommandos

    Brak

  • Użytkownik
  • 2 postów

51.114385,17.106244

To współrzędne wg. google maps. miejsca na Sepolnie


  • 1

#16
Michal

Michal

    Advanced Member

  • Zasłużony
  • 1 598 postów
  • LokalizacjaWawa

Dzięki. Dodałem do mapy.


  • 0
Słownik ćwiczeń | Mapa miejsc do ćwiczeń

"Kto by chciał być normalnym? My chcemy być nadzwyczajni!"

#17
czarnociemny

czarnociemny

    no pain, no gain

  • Użytkownik
  • 13 postów

Ostatnio biegałem wałami w tym rejonie i identyczna miejscówka co na pętli Sępolno jest na Biskupinie, chyba jest to park Nadodrzański czy jakoś tak.


  • 0

#18
opal

opal

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 69 postów

51.131813, 16.960326

współrzędne miejscówki na Lotniczej, popołudniami sporo chłopa się tam zbiera


  • 0

#19
Michal

Michal

    Advanced Member

  • Zasłużony
  • 1 598 postów
  • LokalizacjaWawa

51.131813, 16.960326

współrzędne miejscówki na Lotniczej, popołudniami sporo chłopa się tam zbiera

A co tam jest? Jakie przyrządy?


  • 0
Słownik ćwiczeń | Mapa miejsc do ćwiczeń

"Kto by chciał być normalnym? My chcemy być nadzwyczajni!"

#20
opal

opal

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 69 postów

drążki + kilka konstrukcji drabinkowych.... na street view możesz obadać ;)  


  • 1




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych