Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Mostek - krok 8


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

#1
money

money

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 51 postów
Siemanko
Mianowicie przeszedlem do kroku 8 i pojawily sie bóle w krzyzu wyłącznie podczas wykonywania ćwiczenia,ktoś z was mial tak samo ?? .Podczas wczesniejszych kroków nic takiego nie wystepowało.Myslicie ze to ciało po prostu sie adaptuje i ból wkoncu przejdzie ?? (Jestem w stanie wykonac 8 powtorzeń takze to ze jestem za slaby chyba odpada)

pzdr:)
  • 0

#2
kolecc

kolecc

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 247 postów
Ból na pewno nie oznacza adaptacji. Może czas trochę odpuścić na jakiś czas.
  • 0
To podróż daje nam szczęście, nie jej cel.

#3
Guest_zahir11_*

Guest_zahir11_*
  • Gość
Money, też miałem problem z bólem w krzyżu. W moim przypadku było to po prostu naciągnięcie mięśni spowodowane ich nie rozgrzaniem. Jeśli Ciebie bolą również mięśnie zalecam dobrą rozgrzewkę. Jeśli natomiast boli Cię kręgosłup, zalecam wizytę u lekarza. Możesz mieć np. skrzywienie kręgosłupa przy którym mostek jest nie wskazany.
  • 0

#4
kolecc

kolecc

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 247 postów
Zapoznaj sie z tym

Rob mostek z piet i zadbaj oto by ciężar ciała spoczywaj przy podstawie dłoni a nie blisko palców.
  • 0
To podróż daje nam szczęście, nie jej cel.

#5
Michal

Michal

    Advanced Member

  • Zasłużony
  • 1 598 postów
  • LokalizacjaWawa
Generalnie poszedłbym na Twoim miejscu do lekarza. U mnie ból zaczął się już pod koniec 2 kroku. Okazało się po badaniach, że w ogóle nie powinienem mostków robić :(
  • 0
Słownik ćwiczeń | Mapa miejsc do ćwiczeń

"Kto by chciał być normalnym? My chcemy być nadzwyczajni!"

#6
cassi

cassi

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Zasłużony
  • 1 496 postów
Money ja zawsze robię rozgrzewkę i rozciągam się czy przed krokiem 8 robiłeś inne mostki?
  • 0

#7
money

money

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 51 postów
tak wszystkie kroki :P
  • 0

#8
cassi

cassi

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Zasłużony
  • 1 496 postów
A wykonywałeś przed krokiem 8 inne lżejsze mostki na rozgrzewkę?
  • 0

#9
money

money

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 51 postów
Robiłem zwykłą rozgrzewke , potem trening na biceps i plecy i jednym z cwiczen na plecy były mostki krok 8 :P
  • 0

#10
cassi

cassi

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Zasłużony
  • 1 496 postów
Ja wykonuję zawsze lżejsze mostki przed trudniejszymi mostkami. Krok 7 i 8 wyginamy plecy już mocniej nawet czułem to na drugi dzień. A łączysz mostki z innymi ćwiczeniami na plecy?
Kręgosłup w stresie - A.Rakowski może coś znajdziesz. Ale jeśli ból będziesz miał dalej idź do lekarza, może za mocno wykonywałeś to ćwiczenie.
  • 0

#11
money

money

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 51 postów
Dzieki za odpowiedzi ;)
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych