Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Początkujący. Jakie ćwiczenia w domu a jakie w parku


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

#1
cineqpol

cineqpol

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 8 postów
Witam wszystkich.
Ćwiczę około 5 dni ( wiem że to mało czasu żeby uzyskać efekty ale jak by mi ktoś wytłumaczył jakie ćwiczenia robić to na pewno do roboty bym się zabrał) Street workout i chciałbym się dowiedzieć jakie ćwiczenia robić żeby jakiś błędów nie popełnić..
O to co robię na Street'cie .. | A tu co robię w domu
3 x 5-10 pompek | 3 x 5-10 pompek
3 x 3 podciągnięcia | 3 x 30 brzuszków
3 x 25 brzuszków(na ławce)
3 x 10 triceps i barki ( nie wiem jak się dokładnie ten sprzęt nazywa ale będziecie wiedzieli o co chodzi )
Wiem że planu nikt mi nie ułoży ale chciałbym się dowiedzieć jak dokładniej je robić...
Waga: 71kg
Wzrost: 198cm
I chciałbym tą pomoc uzyskać od kogoś doświadczonego.
Jakie ćwiczenia w domu a jakie w "Parku na Street'cie"

Michał Edit: Uzupełniłem tytuł
  • 0

#2
Orel

Orel

    Szeryf :D

  • Administrator - Boss

  • 582 postów

Witam wszystkich.
Ćwiczę około 5 dni ( wiem że to mało czasu żeby uzyskać efekty ale jak by mi ktoś wytłumaczył jakie ćwiczenia robić to na pewno do roboty bym się zabrał) Street workout i chciałbym się dowiedzieć jakie ćwiczenia robić żeby jakiś błędów nie popełnić..
O to co robię na Street'cie .. | A tu co robię w domu
3 x 5-10 pompek | 3 x 5-10 pompek
3 x 3 podciągnięcia | 3 x 30 brzuszków
3 x 25 brzuszków(na ławce)
3 x 10 triceps i barki ( nie wiem jak się dokładnie ten sprzęt nazywa ale będziecie wiedzieli o co chodzi )
Wiem że planu nikt mi nie ułoży ale chciałbym się dowiedzieć jak dokładniej je robić...
Waga: 71kg
Wzrost: 198cm
I chciałbym tą pomoc uzyskać od kogoś doświadczonego.
Jakie ćwiczenia w domu a jakie w "Parku na Street'cie"

Witamy serdecznie ;)
na początek polecam przeczytać książkę "Skazanego na trening " Paula Wade'a. Tam są wszelkie podstawy odnośnie kalisteniki. Widze także, że masz sporą niedowagę.

  • 0

#3
cineqpol

cineqpol

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 8 postów
Mam sporą niedowagę ponieważ za szybko rosnę. Byłem nawet już z tym u lekarza ale niestety nie zgodziłem się na leki które wstrzymują wzrost bo czytałem że grozi to kalectwem.
A odnośnie do książki Paula Wade'a niestety nie przepadam za czytaniem sorry.. Myślałem że ktoś mi od razu wytłumaczy co i jak. :)


  • 0

#4
Sopel

Sopel

    Kaboom!

  • Użytkownik
  • 747 postów
A my nie przepadamy za podawaniem wszystkiego na tacy ;)
  • 0
Shut up and get moving.

#5
cineqpol

cineqpol

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 8 postów
Mam takie pytanie Orel czy mógłbym się przystosować do tego treningu dla początkującego? http://kalistenikapo...-początkujących
(Sorry że post pod postem) 

A my nie przepadamy za podawaniem wszystkiego na tacy ;)

Ale raczej możecie mnie jakoś ukierunkować żebym sobie jakoś sam dawał radę :)))
 

  • 0

#6
Sopel

Sopel

    Kaboom!

  • Użytkownik
  • 747 postów
Ukierunkowujemy podając książkę, którą można przeczytać w dzień (2 dni obijając się).
Polub czytanie, to naprawdę pomaga w życiu.
  • 0
Shut up and get moving.

#7
cineqpol

cineqpol

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 8 postów

Ukierunkowujemy podając książkę, którą można przeczytać w dzień (2 dni obijając się).
Polub czytanie, to naprawdę pomaga w życiu.


Dzięki że mnie zmotywowałeś.. Jutro już zamawiam książkę i myślę że osiągnę to na czym mi zależy :)
  • 0

#8
bRaCz

bRaCz

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 9 postów
Chłopie to co ty jesz ze taki wysoki jesteś :) i moim zdaniem ale to moim oczywiscie narazie nie cwicz ostro tylko sobie tak lekko cwicz i duzo jedz wtedy przybędzie ci masy i bedzie ci łatwiej niektore cwiczenia wykonac :) zazdorszcze ci wzrostu i powodzenia w treningach
  • 0

#9
cineqpol

cineqpol

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 8 postów

Chłopie to co ty jesz ze taki wysoki jesteś :) i moim zdaniem ale to moim oczywiscie narazie nie cwicz ostro tylko sobie tak lekko cwicz i duzo jedz wtedy przybędzie ci masy i bedzie ci łatwiej niektore cwiczenia wykonac :) zazdorszcze ci wzrostu i powodzenia w treningach


Teraz to lekko ćwiczę też dużo jem ale książkę sobie jutro też zamówię może też jakiś porad wyczytam :))
I na taką odpowiedź czekałem :) Nie chciałem wciągać wszystkiego na raz od was tylko poradę jakąś dostać :))
ps. Dopiero 16 lat mam a kręci mi się 2m :P
  • 0

#10
aquaknight

aquaknight

    aqua

  • Użytkownik
  • 366 postów
hoho... ciekawe czy to pójdzie dalej :D
tak, przeczytaj książkę, bo trudno by było wyjaśnić wszystko w poście...
Sopel, pjona :D Czytanie baaaardzo pomaga w życiu... zwłaszcza dobrych książek ;)
  • 0

#11
Orel

Orel

    Szeryf :D

  • Administrator - Boss

  • 582 postów
cineqpol tak jak Ci piszą koledzy wyżej... książka... książka i jeszcze raz książka! ;) Ale od deski do deski. W tej książce są zawarte wszelkie podstawy ćwiczeń kalisteniki. Zaczniesz czytać to sam zobaczysz jak wciąga, i nawet nie będziesz wiedział kiedy ją skończysz czytać. Zmieni Twój pogląd na ćwiczenia na 100%. Jak wielu osób na tym forum. Także, przeczytaj i wtedy jeżeli będziesz miał jakieś wątpliwości to pisz, a na pewno ktoś na forum pomoże :)
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych