Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Nie każdy kulturysta to cienias :)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
49 odpowiedzi w tym temacie

#41
CiN

CiN

    Damn I'm Good

  • Użytkownik
  • 369 postów

Panowie, kończąc ten off top apeluję d Was, by nie nazywać nikogo "bydłem z siłowni". Możemy nie zgadzać się z podejściem treningowym wielu ludzi ale to nie powód, by ich obrażać. Nie udowadniajmy na siłę, że jesteśmy lepsi. Jeśli wierzymy, że to co robimy jest dobre, to po prostu starajmy się przekonać ludzi efektami. To właśnie miałem na myśli pisząc: "Róbmy swoje". W innym przypadku będziemy tylko bić pianę i niepotrzebnie się nakręcać:(


Mam podobne zdanie, co trening widze kogos kto nie wykonuje nic poprawnie, ciagle mam chec podpowiedziec ze robi to zle, ciagle widze 'duze bicepsy' otaczane przez 'male bicepsy' jak guru pytajace o rady, tymczasem ja robie swoje, niech poswiece tyle samo czasu co 'duzy biceps' a zaloze sie, ze zaczna przychodzic do mnie i pytac 'jak ty to robisz'. Cierpliowsci koledzy :)
  • 0

#42
BeF1990

BeF1990

    Outsider

  • Zasłużony
  • 433 postów
  • LokalizacjaSosnowiec
Panowie żałuję, że nie mam Waszego zdrowego podejścia... Muszę się go od Was nauczyć. :)

Z tym "bydłem" faktycznie przesadziliśmy, więc przepraszam za zniżanie się do takiego poziomu słownictwa.
  • 0

#43
Sopel

Sopel

    Kaboom!

  • Użytkownik
  • 747 postów
Ja uważam że nie ma co owijać w bawełnę i pewne rzeczy trzeba nazywać po imieniu...
  • 0
Shut up and get moving.

#44
BeF1990

BeF1990

    Outsider

  • Zasłużony
  • 433 postów
  • LokalizacjaSosnowiec
Ale można to przedstawić z odpowiednią kulturą... Co nam raczej nie wyszło. :/
  • 0

#45
Guest_zahir11_*

Guest_zahir11_*
  • Gość

Ale można to przedstawić z odpowiednią kulturą... Co nam raczej nie wyszło. :/


Zgadzam się. Każdy człowiek zasługuje na szacunek. Jeśli nie będziemy go okazywać, to i nam nie okażą:)
  • 0

#46
CiN

CiN

    Damn I'm Good

  • Użytkownik
  • 369 postów
Opinia publiczna szybko adoptuje 'pokazowe' filmiki kalisteniki przy czym nie ma sie czym zachwycac 'pokazowkami z silowni' bo sa po prostu nudne (malo kto sie zachwyca kolesiem z bicepsem wiekszym od wlasnej glowy :P)..
Takze nie ma co musimy rosnac w sile, zeby dorownac za pare lat w kompilacjach kolesi zza oceanu, mam nadzieje, ze uda nam sie cos takiego zmontowac za jakis czas :)
  • 0

#47
andruloni

andruloni

    Osobnik nietypowy.

  • Użytkownik
  • 36 postów
  • LokalizacjaWęgorzewo
Jak już będziecie coś składać, to nie zapomnijcie mnie poinformować, dobrze?
  • 0

#48
Scream3rr

Scream3rr

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 48 postów
Mój tata kiedyś był kulturystą i powiem wam , że do tej pory jest duży (a ma 5 dyszek na karku) =D Po za tym wydaje mi się , że za jakiś czas kalistenika nieco wyprze siłownie. Jeżeli ludzie zaczną się tym interesować tak jak my , dołączą się , kto wie może nawet przysłowiowi "pakerzy" z żelastwa przerzucą się na ciężar własnego ciała. Trzeba po prostu promować ten sport na swoim przykładzie , a efekty będą jak najlepsze. A co do filmiku , fajnie by było coś skręcić , przydałoby się pobudzić nieco wyobraźnie osób , które nie są jeszcze przekonane , aby zobaczyły czym "grozi" ta wspaniała dziedzina =D
  • 0
"Najbardziej sprytne? Chce bledami sie ustrzec ,
Bo najwiekszy przeciwnik czeka na mnie w lustrze."

#49
Maravilla

Maravilla

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 39 postów


Przewuje są. :D

Ps: Kulturysta z filmiku w pierwszym poście nazywa się Igor Losev (163 cm/ok. 80kg). Ot, taka ciekawostka. ;)
  • 0

#50
Guest_DzikiCK_*

Guest_DzikiCK_*
  • Gość
HEHE co do filmiku to strasznie rzuca mi się na język powiedzieć że te ,,koksy" są zdrowo nawciągane :P
( wiem złośliwy jestem )

No więc z racji z tego iż niedawno uczęszczałem na siłownie to co do steroidów mnie mówiono że najpierw przez kilka lat muszę budować mięśnie ćwicząc normalnie aż do momentu kiedy więcej już się nie będzie dało i wtedy żeby wyciągnąć z siebie więcej niż 100 % bierze się chemie poza tym mówiono mi że zdrowa dieta to podstawa i że w ogóle nie powinienem brać odżywek z innej strony mówili mi żebym ćpał i chodził na siłkę codziennie. Miałem kolegę z którym razem chodziłem w 6 miesięcy urósł strasznie nie dziwi mnie to bo co chwile o steroidy się pytał czy ktoś nie załatwi spotkaliśmy się kilka miesięcy później (mniej więcej po tych 6 miesiącach przestaliśmy oboje ćwiczyć) no i ja tak jak miałem w łapie tak mam trochę ucierpiała wytrzymałość i bęben się uhodował natomiast on wyglądał jak dziurawa dętka od ciągnika tyle jeśli chodzi o steroidy.
Teraz tak co do kalisteniki a wyciskaniem na ławce mam zasadnicze pytanie skoro załóżmy że jestem w stanie stanąć na rękach i nie podpierając się ściany na jednej ręce robię pompki a ważę 80 kg to czemu miałbym nie podnieść na ławeczce 160 kg dwoma rękoma ?
Co do 1 filmiku to ja widzę owszem że tą planche czy jakoś tam zrobił ale Paul pisał że jest wiele osób co potrafi zrobić jedno czy 2 ćwiczenia tego typu ale znajdź mi kogoś kto będzie umiał choćby wykonać krok mistrzowski z każdego z 6 ćwiczeń z cz. 1 bo wiadomo że jest ich więcej np flaga itp itd które wymagają wytrenowania innych mięśni.
Ktoś pisał że kalistenik nie miał by szans z wielkim kosem... ha ha ha dobre przypomina mi się walka Gołoty i Adamka bodajże dawno to było wszak Gołota w 2 rundzie sapał jak chińczyk po 24 godzinach w fabryce i jeszcze bodajże 3 walka w karierze Pudzianowskiego też ostro sapał i już nie miał siły na kolejne rundy jak np w 1 walce kiedy to tak z trypa wyjechał że przeciwnika odrzuciło na pół ringu.
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych