Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Gimnastyka - ćwiczenia.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
84 odpowiedzi w tym temacie

#81
krzysiek20ino

krzysiek20ino

    Jay-Jay Petersburg

  • Zasłużony
  • 1 536 postów
No tak, tak. Własnie z gimnastyki KABUM. ;)
  • 0

#82
KABUM

KABUM

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 373 postów
Jak nie ma podobnego forum o tej tematyce to warto spróbować ale ja na twoim miejscu najpierw bym zainwestował czas w twoją stronę/blog a w późniejszym etapie spróbował z forum jak będzie duże zainteresowanie stroną.

Pomyśl o wykupieniu sobie domeny bardzo pomaga w promocji i odnalezieniu ciebie w internecie ;)


  • 0

www.sportymiejskie.pl - Aktualności sportowe, wydarzenia sportowe, relacje z niszowych sportów.

 

 


#83
krzysiek20ino

krzysiek20ino

    Jay-Jay Petersburg

  • Zasłużony
  • 1 536 postów
No tak, tak. Jak najbardziej. Żebym sobie wykupił domenę, to chyba trzeba się znać na html, by umieścić tam jakąś stronkę. No nei wiem. Padła właśnie propozycja, by tutaj utworzyć nowy dział specjalnie dla mnie. Administratorzy jednak milczą. Tworzę dla Was trening dnia takie jak w gymnasticbodies.com, plany, typy treningów, własnie lepiej jakby na forum to było. Przejrzyściej. ;)
  • 0

#84
cassi

cassi

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Zasłużony
  • 1 496 postów
A nie można założyć wątku na Gymnasticbodies po polsku i zrobić przekierowanie. Wiadomo, że lepiej na polskiej stronie zrobić to. Ale może i ktoś znajdzie się nowy na gymnasticbodies też doświadczony polak?
  • 0

#85
krzysiek20ino

krzysiek20ino

    Jay-Jay Petersburg

  • Zasłużony
  • 1 536 postów
No nawet nie pomyślałem o tym. ;) Jednak wolałbym u siebie. Spokojnie wykombinuję. Na blogu będę zamieszczał.
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych