Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Wyzwania. Kto dołączy?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
71 odpowiedzi w tym temacie

#61
krzysiek20ino

krzysiek20ino

    Jay-Jay Petersburg

  • Zasłużony
  • 1 536 postów
Hannibal jakbyś tańczył break dance ;;) Super dynamika. ;) Również +
  • 0

#62
BeF1990

BeF1990

    Outsider

  • Zasłużony
  • 433 postów
  • LokalizacjaSosnowiec
Przez ten zaparowany obiektyw jest taki blur, że strasznie źle się to ogląda. Ja jestem za tym abyś nagrał jeszcze raz, szkoda aby Twoje umiejętności ucierpiały z powodów technicznych.
  • 0

#63
cassi

cassi

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Zasłużony
  • 1 496 postów
Hani za mgłą widać kogoś tylko nie wiem, że to ty. Więc nie licz, że wygrasz konkurs, bo może to być także chińczyk robiący pompki. Zbyty wierzę, że to ty. Postaraj się nagrać w ciekawszym miejscu i abyś był widoczny. Więc wtedy złapiesz kilka głosów.
Trzymaj tak dalej :)
Pozdrawiam
  • 0

#64
Hannibal

Hannibal

    Go Hard or Go Home

  • Bywalec
  • 2 739 postów
  • LokalizacjaBXL
dzięki, najwyżej w piątek bądź w sobotę nagram :P ale już za późo na zbieranie głosów, ot coś może wpadnie
  • 0

Rodzaje sił, więc zastanów się nad czym chcesz pracować:

* siłą bezwzględna  * siła względna  * siła maksymalna  * siła ogólna  * siła szybkościowa  * siła specjalna  * siła wytrzymałości mięśniowej  * siła biegowa


#65
Hannibal

Hannibal

    Go Hard or Go Home

  • Bywalec
  • 2 739 postów
  • LokalizacjaBXL
no udało się, ale jakieś takie nie zabardzo:4


tutaj można zagłosować:
https://www.facebook...184055854976725
  • 0

Rodzaje sił, więc zastanów się nad czym chcesz pracować:

* siłą bezwzględna  * siła względna  * siła maksymalna  * siła ogólna  * siła szybkościowa  * siła specjalna  * siła wytrzymałości mięśniowej  * siła biegowa


#66
Guest_zahir11_*

Guest_zahir11_*
  • Gość
Hani, niestety niem mam fonta Facebooku ale masz repa u nas:) Choć na tym filmie bym Cię nie poznał;)
  • 0

#67
Hannibal

Hannibal

    Go Hard or Go Home

  • Bywalec
  • 2 739 postów
  • LokalizacjaBXL
pompki na dwóch kciukach


z treningu wzięte:

  • 0

Rodzaje sił, więc zastanów się nad czym chcesz pracować:

* siłą bezwzględna  * siła względna  * siła maksymalna  * siła ogólna  * siła szybkościowa  * siła specjalna  * siła wytrzymałości mięśniowej  * siła biegowa


#68
Guest_zahir11_*

Guest_zahir11_*
  • Gość
Hani, profesjonalna produkcja. Rep dla Ciebie:)
  • 0

#69
Hannibal

Hannibal

    Go Hard or Go Home

  • Bywalec
  • 2 739 postów
  • LokalizacjaBXL
tutaj po południu w metrze bawiłem się w pompki na palcach i wieczorem zmontowałem o to takie video xD
łącznie wyszło 49 pompek ;)


  • 0

Rodzaje sił, więc zastanów się nad czym chcesz pracować:

* siłą bezwzględna  * siła względna  * siła maksymalna  * siła ogólna  * siła szybkościowa  * siła specjalna  * siła wytrzymałości mięśniowej  * siła biegowa


#70
cassi

cassi

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Zasłużony
  • 1 496 postów
Super Hani już sporo filmików nakręciłeś trzymaj tak dalej. Jakim programem montujesz video ?
Oczywiście leci Rep :) tylko jutro limity dzienne :P
  • 0

#71
Hannibal

Hannibal

    Go Hard or Go Home

  • Bywalec
  • 2 739 postów
  • LokalizacjaBXL

Jakim programem montujesz video ?

Sony Vegas Pro 12 :cool:
  • 0

Rodzaje sił, więc zastanów się nad czym chcesz pracować:

* siłą bezwzględna  * siła względna  * siła maksymalna  * siła ogólna  * siła szybkościowa  * siła specjalna  * siła wytrzymałości mięśniowej  * siła biegowa


#72
Hannibal

Hannibal

    Go Hard or Go Home

  • Bywalec
  • 2 739 postów
  • LokalizacjaBXL
ot taki sobie skill, nagrany odniechcenia telefonem xD słoneczna pogoda i być może -1/-2C xD back lever'a mogłem nagrać, w oddali widać gruby i niski drążek xD

  • 0

Rodzaje sił, więc zastanów się nad czym chcesz pracować:

* siłą bezwzględna  * siła względna  * siła maksymalna  * siła ogólna  * siła szybkościowa  * siła specjalna  * siła wytrzymałości mięśniowej  * siła biegowa





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych