Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Paul Wade - Convict Conditioning 1 mini ściągawka


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1
cassi

cassi

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Zasłużony
  • 1 496 postów
W sieci znalazłem FOTO z ćwiczeniami Paula Wade w wersji angielskiej. Dzięki niej będziemy wiedzieć jak nazywają się ćwiczenia w wersji angielskiej i znajdziemy na YouTube, których jest bardzo dużo filmów amatorskich.

Proponuję zakupić książkę Paul Wade skazany na trening

[attachment=41]

[attachment=42]
  • 0

#2
marcin902

marcin902

    Go Hard or Go Home

  • Użytkownik
  • 70 postów
  • LokalizacjaKraków Miasto Królów Polski
Bardzo dobre te obrazki, nie trzeba kartkować książki żeby odnaleźć dane ćwiczenie:) Nie mniej jednak żeby w pełni wykorzystać te ćwiczenia i trenować efektywnie nie obejdzie się bez przeczytania książki:) A tak nawiasem mówiąc książka zmieniła o 180 mój pogląd na trening czysto siłowy. POLECAM!
  • 0

#3
Michal

Michal

    Advanced Member

  • Zasłużony
  • 1 598 postów
  • LokalizacjaWawa
Dzięki, przyda się. Kiedyś znalazłem nieco inne zestawienie tylko dla 4 podstawowych ćwiczeń (bez HSPU i mostków). Fajnie, że jest całość.
  • 0
Słownik ćwiczeń | Mapa miejsc do ćwiczeń

"Kto by chciał być normalnym? My chcemy być nadzwyczajni!"

#4
cassi

cassi

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Zasłużony
  • 1 496 postów
A zarówno nie niszczy się książki. Moja już trochę pognieciona, a szczególnie okładka. Dlatego znalazłem w sieci ten plan i wydrukowałem. Przydaje się
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych