Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Pytanie o książkę


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1
czerwonolicy

czerwonolicy

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 25 postów
Otóż mam do was pytanie. Ćwiczyłem kiedyś według pewnej książki tylko problem w tym że zapomniałem jej nazwy natomiast opiszę jak wyglądał ten trening. Trening opierał się o pistolety(przysiady na jednej nodze, które robiłem trzymając się futryny) i podciąganie na drążku oraz pompki. Pompki robiłem rano 3 serie na maxa od pon. do piątku, pistolety i podciąganie na drążku robiłem przez 5 dni w tyg. w tym że przez cały dzień robiłem co 2 godziny lub rzadziej po jednej serii tych ćwiczeń. Jak może nazywac się ta książka bo dała mi dobre wyniki tylko że ostatnio się nieżle zapuściłem i będę musiał startować od zera a nawet niżej. Wiem że ten opisany przeze mnie trening może i był monotonny ale dawał o wiele szybsze rezultaty i mniej się przy tym męczyłem czyli był idealny dla osób które nie mają żadnej kondycji fizycznej. Jak może nazywac się ta książka? Jeśli nie wiecie jak to poradżcie coś o podobnej tematyce z uwzględnieniem tego że startuję od zera.
  • 0

#2
domin

domin

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 3 postów
książka nie wiem jak się nazywała, ale to z pompkami się nazywa Trening Armstronga :)
  • 0

#3
BlackHeart

BlackHeart

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 119 postów
Wydaje mi się że chodzi Ci o "Nagiego Wojownika" Pavla Tsatsouline... Metoda o której piszesz czyli robienie jakiegoś ćwiczenia w odstępach przez cały dzień bez wypalania się to "smarowanie gwintów" choć niektórzy nazywają to inaczej. Choć może też chodzić o trening Armstronga (on jednak nie zakłada pistoletów w programie) i jest trochę bardziej skomplikowany.
  • 0
Dum spiro, spero!

#4
BeF1990

BeF1990

    Outsider

  • Zasłużony
  • 433 postów
  • LokalizacjaSosnowiec
Nie ważne jak nazywała się książka, o którą pytasz. Teraz najważniejsze abyś uzupełnił swoją wiedzę w bardzo istotne informacje i wrócił do prawidłowego treningu.
Metody treningu, które opisałeś najbliższe są tym, które znajdują się w książce Pavla Tastsouline pt: "Nagi wojownik" - więcej o niej dowiesz się klikając tu <>. Jest duże prawdopodobieństwo, że chodzi Ci właśnie o ten tytuł.

Z innych wartych przeczytania to:
Paul Wade - Skazany na Trening (Convict conditioning), oraz cała reszta książek autorstwa Pavla Tsatsouline.
  • 0

#5
czerwonolicy

czerwonolicy

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 25 postów
Tak to było ,,smarowanie gwintów'' a te pompki to pewnie robiłem z planu amstronga bo tez go robiłem tylko że po jakimś czasie zmieniłem go na ćwiczenia w podciąganiu jedną ręką na drążku i tak samo z pompkami. Pamiętam że pisało tam że jeśli ma się siłę na 10 podciągnięć nachwytem to można zacząć ćwiczyć podciągać się na jednej ręce a drugą trzymając się ręcznika ( po jakimś czasie juz bez niego) nawet mi to dobrze wychodziło z tym że na lewej ręcy mogłem się więcej razy podciągnąć (jestem praworęczny). A znacie jakieś inne treningi w których priorytet to podciąganie na jednej ręce i pompki też?
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych