Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Pytanie o czas


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1
Fifarafa

Fifarafa

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 3 postów
Witam planuję zacząc trenować systemem Lafaya z książki trening siłowy bez sprzętu. Po jakim czasie będe na podobnym poziomie jak Ci panowie z filmiku () ? Wiem, wiem że dużo zależy od diety, genetyki itp ale tak mniej więcej potraficie ocenić? Ile czasu mi zajmie osiągnięcie takiej formy? Zaznaczam że zaczynam od "zera". Nie trenowałem wcześniej siłowo. Pozdrawiam!
  • 0

#2
cassi

cassi

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Zasłużony
  • 1 496 postów
Tego chyba nikt nie wie niektórym przychodzi to szybko może rok a innym latami wszystko zależy od ciebie ile będziesz poświęcał się treningom i jakim żyjesz stylem (praca za biurkiem czy praca fizyczna). Nie wiem jak inni myślą na pewno jeszcze ktoś napisze. ;)

Jak zaczniesz trenować to nie goń wszystko rób małymi kroczkami, a efekty
przyjdą szybko.
  • 0

#3
money

money

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 51 postów
Wszystko zależy od Ciebie .Ilośc poświeconego czasu i dokładnego wykonywania cwiczen na treningach przekłada sie na szybkie efekty.
Mysle ze pół roku przemyslanych treningow spokojnie pozwoli dojsc do takiego poziomu :rolleyes: Pzdr i Powodzenia
  • 0

#4
BlackHeart

BlackHeart

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 119 postów
Pół roku to troszkę szybko, w szczególności że zaczyna się od zera... No ale nie przesądzam, są ewenementy genetyczne :P
Fifarafa- pożycz od kogoś, ściągnij a najlepiej kup "Skazanego Na Trening", moim zdaniem jest lepszy od systemu Lafaya. Ćwiczyłem chyba pół roku Lafayem, bądź co bądź schudłem, ale nie mogę powiedzieć że stałem się silniejszy. System zakłada i wymusza na tobie robienie postępów z treningu na trening. Takie podejście przynajmniej w moim przypadku spowodowało, że pod koniec z treningu na trening robiłem np. mniej podciągnięć. "Skazanym..." z kilkoma modyfikacjami ćwiczę też od pół roku, ale jestem bardzo zadowolony z efektów i nie zanosi się w najbliższym czasie żebym z niego rezygnował. Może niech dla równowagi wypowie się ktoś kto ćwiczył z Lafatem i jest z treningu zadowolony.
  • 0
Dum spiro, spero!

#5
Fifarafa

Fifarafa

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 3 postów
a Panowie doradzcie mi, zależy mi i na sile i na rzeźbie - co wybrać trening lafya czy wade'a? czy to już sprawa indywidualna i trzeba po prostu wypróbować oba systemy i sprawdzić efekty na sobie?
  • 0

#6
cassi

cassi

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Zasłużony
  • 1 496 postów
Ja wybrałem wade jest dobry jak dla początkującego .Jeśli wybierzesz tą książkę to nie goń. Ćwicz od razu od kroku 1 np. systemem Świeża Krew.
I Przeczytaj cała książkę jest ciekawa
  • 0

#7
BlackHeart

BlackHeart

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 119 postów
Polecałbym sprawdzić na sobie i wyrobić własne zdanie ;D. Jak dla mnie to Lafay jest za bardzo przekombinowany. Za dużo serii, za krótki czas odpoczynku pomiędzy seriami żeby robić siłę.
Pamiętaj też, że jeśli chcesz robić rzeźbę to musisz mieć najpierw w czym rzeźbić.

  • 0
Dum spiro, spero!

#8
Fifarafa

Fifarafa

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 3 postów
No jasne, wiadomo że najpierw trzeba mieć w czym rzeźbić:) Zaopatrze się w obie książki i biorę sie do ćwiczeń. Dzięki za szybką odpowiedź!
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych