Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Warszawa - miejsca do trenowania


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
84 odpowiedzi w tym temacie

#41
KABUM

KABUM

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 373 postów
Info o Parku im. Matki Mojej http://www.twoja-pra...parki/1701.html na Pradze
  • 0

www.sportymiejskie.pl - Aktualności sportowe, wydarzenia sportowe, relacje z niszowych sportów.

 

 


#42
Tomek

Tomek

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 10 postów
Ja z kolei byłem 2 dni temu na drążkach przy Skrze i muszę potwierdzić, że super miejsce! :) Poręcze faktycznie fajne, drążki idealne do mojego wzrostu i taka fajna wygięta drabinka - nada się w sam raz do łatwiejszych ćwiczeń z podciągania. Warto wspomnieć o takich pionowych ... nie wiem jak to nazwać - drabinkach? Dziwne ustrojstwo, ciekawe do czego służyło w czasach swojej świetności... w każdym razie w sam raz na Podciąganie do piony. Na pompki przy ścianie czy pochyłe też się idealnie nada :)
  • 0

#43
Michal

Michal

    Advanced Member

  • Zasłużony
  • 1 598 postów
  • LokalizacjaWawa
Gocław, plac zabaw za blokiem przy Umińskiego 3A
Mapa: https://maps.google....263672&t=h&z=17
Street View: https://maps.google....2,71.67,,0,0.01

To nie jest plac treningowy, a plac zabaw ale jest tam jedna drabinka na której można porobić dipy i od biedy podciągać się.
Dołączona grafika
  • 0
Słownik ćwiczeń | Mapa miejsc do ćwiczeń

"Kto by chciał być normalnym? My chcemy być nadzwyczajni!"

#44
miszelos

miszelos

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 4 postów
Witam wszystkich! To mój pierwszy post na forum i pierwsza przygoda z kalisteniką. Oczarowany filmikami na YT ruszam do ćwiczeń! :) Już zdążyłem zaliczyć 2x ścieżkę zdrowia we wspomnianym Parku im. Matki Mojej w Wawrze. Koledzy z okolic: kiedy ćwiczycie? Może byśmy się spotkali i razem poćwiczyli?
  • 0

#45
Michal

Michal

    Advanced Member

  • Zasłużony
  • 1 598 postów
  • LokalizacjaWawa

Odwiedziłem dzisiaj park im. Matki Mojej i strzeliłem kilka zdjęć tamtejszego sprzętu, dla osób mieszkających po prawej stronie wisły (gocław, saska kępa, wawer) to chyba najlepsza miejscówka. W zasadzie jest to kopia tego co znajduje się w Lesie Kabackim.


Też tam byłem w ostatni weekend. Fajna miejscówka ale do ćwiczeń jedynie w dzień, bo nie ma tam oświetlenia, a liczne butelki i korki wskazują, że jest to miejscówka chętnie odwiedzana przez autochtonów w celach konsumpcyjnych :/
  • 0
Słownik ćwiczeń | Mapa miejsc do ćwiczeń

"Kto by chciał być normalnym? My chcemy być nadzwyczajni!"

#46
Michal

Michal

    Advanced Member

  • Zasłużony
  • 1 598 postów
  • LokalizacjaWawa
Trzy place:
Jeziorko Balaton na Gocławiu.
Współrzędne: 52.231532,21.087227
Siłownia outdoor (m.in. ławeczka do brzuszków). Brak poręczy. Od biedy można się podciągać na poprzecznych belkach wiaty, która tam stoi. Albo na bramkach do piłki nożnej.
Dołączona grafika

Pola Mokotowskie
Współrzędne: 52.210448,20.999792
Siłowania outdoor na przeciwko placu zabaw.
Są poręcze równoległe, ławeczki do brzuszków + siłownia dla emerytów.
Brak drążków do podciągania.

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika


Park Sadyba
na Powsińskiej tuż obok Muzeum Pl. Techniki Wojskowej (uwaga! jest też park na przeciwko i tam nic nie ma).
Współrzędne: 52.183231,21.066086

Jedna rozbudowana "drabinka": Poręcze równoległe, drążek na średniej i drugi na dużej wysokości, ławeczka do brzuszków, kółka gimnastyczne (trochę takie rachityczne), kółka stałe

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika
  • 0
Słownik ćwiczeń | Mapa miejsc do ćwiczeń

"Kto by chciał być normalnym? My chcemy być nadzwyczajni!"

#47
KABUM

KABUM

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 373 postów
Ten park na sadybie bardzo fajny ;)
  • 0

www.sportymiejskie.pl - Aktualności sportowe, wydarzenia sportowe, relacje z niszowych sportów.

 

 


#48
Boban

Boban

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 38 postów
https://maps.google....sp=0&sz=16&z=16 może ktoś z Białołęki wie coś na temat drążków w tych okolicach? Podobno coś tam jest...
  • 0
--------------------------------

"Jeśli nie chcesz mieć swego udziału w klęskach, nie będziesz go miał również w zwycięstwach."

„Jest w świecie jeden czynnik, z którym się nikt w swoich planach i w swoim działaniu nie liczy, a przez który wszystko się może rozbić, zawieźć, popsuć – to głupota ludzka”

#49
Michal

Michal

    Advanced Member

  • Zasłużony
  • 1 598 postów
  • LokalizacjaWawa
A czy w Skaryszaku nic nie ma? łaziłem tam trochę z córką ale nic mi się nie rzuciło w oczy. Jedynie na plac zabaw jest drabinka, na której można się podciągać

Dołączona grafika
  • 0
Słownik ćwiczeń | Mapa miejsc do ćwiczeń

"Kto by chciał być normalnym? My chcemy być nadzwyczajni!"

#50
Michal

Michal

    Advanced Member

  • Zasłużony
  • 1 598 postów
  • LokalizacjaWawa
Znalazłem miejscówkę w Łazienkach w sumie na placu zabaw ale jest to taka ścieżka zdrowia. Jedyna wada, że nie ma wysokich drążków (wygląda trochę jakby dla dzieci to było).
TUTAJ Współrzędne: 52.208447,21.03215
Są poręcze równoległe, 3 różne drążki ale nisko (najwyższy z 1,5m), jakieś płotki, kładki do ćwiczenia równowagi itp. Dodatkowo są drabinki, drążki, pionowe słupki itp. w tej części dla dzieci. Są też 3 stojaki takie jak pod huśtawkę ale bez huśtawki (widać na ostatnim zdjęciu). Można tam przyjść z własnymi poręczami i je założyć.

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika
  • 0
Słownik ćwiczeń | Mapa miejsc do ćwiczeń

"Kto by chciał być normalnym? My chcemy być nadzwyczajni!"

#51
Boban

Boban

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 38 postów
Wczoraj byłem na Nowodworach. Podstawowa ścieżka zdrowia, większość sprzętu to to, co widać na zdjęciach (jak ktoś pójdzie w dzień, to może zrobić lepsze) Do tego kawałek na północ w głąb lasku są drążki ustawione w trójkącie, tak, że można sobie poskakać, jak na niektórych filmikach.

Mapka -> https://maps.google....003265,0.009345

[attachment=148]
[attachment=149]
[attachment=150]
[attachment=151]
[attachment=152]

[edit]
@down Michal, może być ciężko, bo dziewczyna dostała przykaz nagłej wyprowadzki i nie będzie już okazji ;/
  • 0
--------------------------------

"Jeśli nie chcesz mieć swego udziału w klęskach, nie będziesz go miał również w zwycięstwach."

„Jest w świecie jeden czynnik, z którym się nikt w swoich planach i w swoim działaniu nie liczy, a przez który wszystko się może rozbić, zawieźć, popsuć – to głupota ludzka”

#52
Michal

Michal

    Advanced Member

  • Zasłużony
  • 1 598 postów
  • LokalizacjaWawa
Boban - dodałem do mapki. Na razie z tymi zdjęciami. Jakbyś miał okazję zrobić lepsze to podeślij. Leci rep.
  • 0
Słownik ćwiczeń | Mapa miejsc do ćwiczeń

"Kto by chciał być normalnym? My chcemy być nadzwyczajni!"

#53
Jaco

Jaco

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 37 postów
52.324386,20.939212

Miejscówka na Tarchominie. Drążki są co prawda dla osób o niższym wzroście, ale na upartego każdy znajdzie tu coś dla siebie - są nawet mini ścianki wspinaczkowe ;)

Dołączona grafika
Dołączona grafika
  • 0

#54
Michal

Michal

    Advanced Member

  • Zasłużony
  • 1 598 postów
  • LokalizacjaWawa
Jaco, dodane do mapki. Dzięki.
  • 0
Słownik ćwiczeń | Mapa miejsc do ćwiczeń

"Kto by chciał być normalnym? My chcemy być nadzwyczajni!"

#55
Boban

Boban

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 38 postów
Stricte jest to plac zabaw, ale coś tam można pokombinować na spokojnie.

Wilanów - 52.155044,21.066538


[attachment=185]
[attachment=181]
[attachment=182]
[attachment=183]
[attachment=184]
  • 0
--------------------------------

"Jeśli nie chcesz mieć swego udziału w klęskach, nie będziesz go miał również w zwycięstwach."

„Jest w świecie jeden czynnik, z którym się nikt w swoich planach i w swoim działaniu nie liczy, a przez który wszystko się może rozbić, zawieźć, popsuć – to głupota ludzka”

#56
khampa

khampa

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 37 postów
Dzisiaj ok. 20 przechodziłem przez park Moczydło i natknąłem się na placu zabaw na parę ćwiczących na drążkach. Ćwiczą tam około 20stej w każdy wtorek i czwartek, niezależnie od pogody. Na miejscu drążki, poręcze i nie wiem co więcej bo ciemno było a chwilę tylko tam byłem. Miło było coś takiego zobaczyć :) Przypominam miejscówkę - Park Moczydło.

Drugie miejsce do ćwiczenia to siłownia na świeżym powietrzu na rogu Chełmżyńskiej i Strażackiej. Na miejscu drążek, skośna ławka do mięśni brzucha, 4 poziome drążki do robienia flagi, podpórki pod łokcie do robienia wznosów nóg i wiosła.
  • 0

#57
Michal

Michal

    Advanced Member

  • Zasłużony
  • 1 598 postów
  • LokalizacjaWawa
Khampa, mógłbyś podać współrzędne w google maps?
W Moczydle są 2 place zabaw - jeden wygląda na mapie jak siłownia outdoor. A na rogu Chełmżyńskiej i Strażackiej nie mogę zlokalizować tej miejscówki.
Jakbyś am był i miał możliwość zrobienia zdjęć, to byłoby fajnie.
  • 0
Słownik ćwiczeń | Mapa miejsc do ćwiczeń

"Kto by chciał być normalnym? My chcemy być nadzwyczajni!"

#58
khampa

khampa

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 37 postów
Park Moczydło - B=21.0122287 L=52.2296756,

Róg Chełmżyńskiej i Strażackiej - B=21.0122287 L=52.2296756
Można tu wykorzystać ludzika z Google Maps, stawiamy ludzika na chełmżyńskiej i pięknie siłownie widać :)
 
B=21.1264924 L=52.2607121 to jest poprawny namiar na siłkę na Chełmżyńskiej
  • 0

#59
Michal

Michal

    Advanced Member

  • Zasłużony
  • 1 598 postów
  • LokalizacjaWawa

Park Moczydło - B=21.0122287 L=52.2296756,


Ten namiar pokazuje centrum Warszawy :)
  • 0
Słownik ćwiczeń | Mapa miejsc do ćwiczeń

"Kto by chciał być normalnym? My chcemy być nadzwyczajni!"

#60
khampa

khampa

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 37 postów
B=21.1265527 L=52.2607113 - jest poprawiony
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych