Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Plan treningowy do oceny


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1
blazanialdo

blazanialdo

    Member

  • Użytkownik
  • 11 postów
Witam, daję plan treningowy w załączniku do oceny. Moim celem jest zrobienie pożądnej bazy, chociaż jako taką już mam.
Podciągam się 11 razy szerokim nachwytem, mój cel to 20 powtórzeń, aby mieć bazę pod np. Podciąganie na 1 ręce. Ćwiczyłem planem Armstronga, ale już nic nie daje, to dodałem do treningu obciążenie, sami oceńcie.
Na barki pompki w staniu na rękach przy ścianie.
I właśnie lędźwie. To jest moja najsłabsza strona tak samo jak korpus. Przekonałem się o tym przy próbie back levera. Narazie dałem tylko supermany, czekam na wasze rady czy wystarczy. Zamiast wznosów nóg dałem rozjazdy i hollow body żeby wzmocnić korpus i też nie wiem czy to dobry pomysł, żeby odstawiać wznosy.
Klatka i triceps to pompki na 1 ręce i inne ich rodzaje. Mam zamiar kupić poręcze do dipów to mogę dorzucić, może z obciążeniem? I jak połączyć to z pompkami?
Oprócz tego planu jak mam czas ćwiczę handstand wolny i gdy jestem na placyku robię muscle upy i podciąganie eksplozywne czego w domu nie jestem w stanie zrobić.
Nóg nie robię bo gram też w siatkówkę i jeżdżę dużo na rowerze. Proszę o odpowiedzi na pytania, krytykę i zmiany w planie jak i ocenę ;)

Załączone pliki


  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych