Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Wristwrap do fronta


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
22 odpowiedzi w tym temacie

#21
Bueno

Bueno

    May the force be with you!

  • Bywalec
  • 314 postów
  • LokalizacjaRzeszów

@Merfi

Pierwsze 2 miesiące kickboxingu ćwiczyłem w rękawicach bez owijek ani żadnych rękawiczek pod rękawice i śmierdziały okrutnie. Wywietrzyć się tego nie dało. Od kiedy zakupiłem owijki takiego problemu nie było. Większość potu wsiąkały owijki i to one z kolei waliły okrutnie ale do prania, do przwietrzenia i po temacie. Natomiast taki okrutny smród w rękawice nie wchodził. Owszem troszkę przejęły z owijek jednak kwestia przewietrzenia i po problemie. Owijki w tej kwestii mi dużo pomogły bo smród z rękawic bez używania owijek był nie do zlikwidowania. Chyba, że ktoś ma jakąś tendencje do pocenia się łap na wysoką skale to i może owijki nic nie dają a w rękawicach woda ^^


  • 0

#22
Ambu

Ambu

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 201 postów

@Merfi

Pierwsze 2 miesiące kickboxingu ćwiczyłem w rękawicach bez owijek ani żadnych rękawiczek pod rękawice i śmierdziały okrutnie. Wywietrzyć się tego nie dało. Od kiedy zakupiłem owijki takiego problemu nie było. Większość potu wsiąkały owijki i to one z kolei waliły okrutnie ale do prania, do przwietrzenia i po temacie. Natomiast taki okrutny smród w rękawice nie wchodził. Owszem troszkę przejęły z owijek jednak kwestia przewietrzenia i po problemie. Owijki w tej kwestii mi dużo pomogły bo smród z rękawic bez używania owijek był nie do zlikwidowania. Chyba, że ktoś ma jakąś tendencje do pocenia się łap na wysoką skale to i może owijki nic nie dają a w rękawicach woda ^^

 

Dokładnie to samo słowo w słowo chciałem odpowiedzieć :). Mam identyczne doświadczenia. Dzięki Bueno.


  • 0

#23
JamesFranek

JamesFranek

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 1 134 postów

Ja za młodu (jakbym teraz był stary :D) miałem jakiś tam worek w pokoju, uderzało się, a nawet w przywieszone butelki z wodą czy ścianę i w tym momencie nie miałbym problemu z bólem kostek, a bardziej ze ścieraniem skóry. Po kilku minutach uderzania w worek skóra zaczynała schodzić. Na pewno dużo do tego miała technika, nie były to czyste uderzenia :P

 

Merfi, dlaczego boks, a nie na przykład zapasy? ;)


  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych