Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Handstand - potrzebuję pomocy.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
25 odpowiedzi w tym temacie

#21
Bejek

Bejek

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 1 145 postów
  • LokalizacjaSzczecin

Dobra, dziękuje, będę ćwiczył brzuchem do ściany. Pablo, odnośnie HSPU, czy jest problem jeżeli je wykonuje plecami do ściany, robię je w odległości 10 cm od ściany czyli bardzo blisko od razu wchodzę w barki (doprostowuje się w nich) no i robię hollow body.


  • 0

#22
Merfi84

Merfi84

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 1 733 postów
  • LokalizacjaGdańsk
Nie da rady zrobic hollow plecami do sciany bo musialbys nogi oderwac i wejsc w normalne free hspu :)
  • 0

#23
JamesFranek

JamesFranek

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 1 134 postów
Bejek, też tak robię, wiem o co Ci chodzi, moim zdaniem nie ma problemu bo wtedy nie mamy banana jeśli tylko zepniemy pośladki.
  • 0

#24
Pablo1

Pablo1

    Advanced Member

  • Administrator
  • 3 444 postów

To znaczy moim zdaniem dużego problemu nie ma gdy wykonujemy HSPU plecami do ściany, ale warto je robić brzuchem do ściany ponieważ wtedy wyrabiamy dobre nawyki. Jednocześnie poprawimy swoje wyniki w HSPU plecami do ściany. To trochę tak jak z podciąganiem - można na początku stosować podchwyt, ale warto jak najszybciej przejść na nachwyt. Również trenowanie nachwytem poprawi nieco podchwyt.


  • 0

E = mc2
Efekty = motywacja * (ciężka praca)2
Enstein naprawdę był geniuszem.


#25
HYBRYDO

HYBRYDO

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 1 214 postów
Ja wczoraj robiłem pierwszy raz po roku albo dłużej hspu plecami do ściany. Przecież to łatwiejsze jest niż prawidłowe pike push ups a tym bardziej nie ma żadnego porównania do free hspu które swoją drogą ostatnio mocno katowałem.
Podsumowując:
Tylko i wyłącznie hspu i hs, brzuchem do ściany.
  • 1

#26
Merfi84

Merfi84

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 1 733 postów
  • LokalizacjaGdańsk
Jest dużo łatwiej bo pozycja ciała wymusza pracę klatki bardziej i tricepsa, a przy poprawnym hspu przód barków pracuje najmocniej. Generalnie hspu plecami do sciany to takie robienie półpompek łokciami na zewnątrz :)
  • 1




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych