Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się

Czy w tym przypadku ćwiczenia izometryczne zaburzą regenerację?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1
Guest_Clyde_*

Guest_Clyde_*
  • Gość

Dzień 1

 trening Góra ciała

Dzień 2 

 trening wydolnościowy ( sporty drużynowe, skakanka)

 trening izometryczny (pozycje izometryczne, sylwetki gim)

Dzień 3

 trening Dół ciała

Dzień 4

 trening wydolnościowy ( sporty drużynowe, skakanka)

 trening izometryczny (pozycje izometryczne, sylwetki gim)

Dzień 5

 trening Góra ciała

Dzień 6

 trening wydolnościowy ( sporty drużynowe, skakanka)

 trening izometryczny (pozycje izometryczne, sylwetki gim)

Dzień 7

 trening Dół ciała

 

Czy dałbym rade trenować w ten sposób? Jak myślicie?


  • 0

#2
HYBRYDO

HYBRYDO

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 1 214 postów

Ja bym zrobił jeden raz porządnie nogi (dzień 3), dzień 6 i 7 do wywalenia.  Sylwetki rób codziennie. Regeneracja to podstawa a u cb jej nie ma 


  • 0

#3
Guest_Clyde_*

Guest_Clyde_*
  • Gość

Ja bym zrobił jeden raz porządnie nogi (dzień 3), dzień 6 i 7 do wywalenia. Sylwetki rób codziennie. Regeneracja to podstawa a u cb jej nie ma


Tak tylko rozmyslam nad nowym planem i chcialbym rozdzielic izometrie od góry ciała. A dół ciala musi byc 2 razy w tyg z powodu systemu ktorym teraz trenuję.
Wtorek , czwartek, sobota- 2 z tych dni zrobie izo i wydolność a jeden odpoczywam.
  • 0

#4
Hicks

Hicks

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 58 postów

1 dzień na regenerację by się na pewno przydał. Ponadto, nie wiem na jakim jesteś poziomie, ale nie wyobrażam sobie ćwiczyć zaawansowanych sylwetek gimnastycznych (front, planche?) po tym, jak poprzedniego dnia ćwiczyłem górę. Więcej niekoniecznie znaczy lepiej. Może dorzuć pozycje izometryczne i sylwetki do treningu góry zamiast paru ćwiczeń z tego treningu, a przy treningu wydolności ćwicz tylko wydolność. W przedstawionej przez Ciebie formie zdecydowanie za mało odpoczynku i regeneracja (a w dłuższym okresie progress) na tym ucierpi.


  • 0

#5
Guest_Clyde_*

Guest_Clyde_*
  • Gość

1 dzień na regenerację by się na pewno przydał. Ponadto, nie wiem na jakim jesteś poziomie, ale nie wyobrażam sobie ćwiczyć zaawansowanych sylwetek gimnastycznych (front, planche?) po tym, jak poprzedniego dnia ćwiczyłem górę. Więcej niekoniecznie znaczy lepiej. Może dorzuć pozycje izometryczne i sylwetki do treningu góry zamiast paru ćwiczeń z tego treningu, a przy treningu wydolności ćwicz tylko wydolność. W przedstawionej przez Ciebie formie zdecydowanie za mało odpoczynku i regeneracja (a w dłuższym okresie progress) na tym ucierpi.


Zgadzam się z tobą, tylko izometrii nie dodam do góry ciala trening z 3h trwalby. Calkiem wywale albo cosv pomysle jeszcze.
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych