Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Dieta wegańska

dieta wegańska

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1
upior

upior

    Weganka

  • Użytkownik
  • 16 postów

Witam serdecznie,

Kilka tygodni temu przedstawiłam się na forum mówiąc, że jestem weganką. Rozgorzała bardzo gorąca dyskusja odnośnie weganizmu. Ktoś zapytał, żebym napisała więcej na temat planu żywieniowego. Nie jestem specjalistką w tej dziedzinie więc nie będę się wypowiadać, ale dzisiaj znalazłam fajną stronkę, po polsku, gdzie ci z was, którzy chcą żywić się bardziej etycznie a za razem osiągać dobre wyniki w ćwiczeniach mogą znaleźć więcej informacji. http://jasnastronamocy.pl/

Na stronie znajdziecie do ściągnięcia e-książkę, gdzie znajdziecie dużo informacji na temat diety roślinnej. Dla zainteresowanych podam jeszcze stronkę dietetyka roślinnego Damiana Parola http://www.damianparol.com/

Wspomnę jeszcze po krótce, że nadal ćwiczę, to już ponad miesiąc, widzę jakieś postępy. Do tej pory nie zmieniłam swojej diety, czyli jestem na diecie roślinnej, niestety nadal nie organicznej, i również niestety nadal nie wykluczyłam cukru i na razie się nie przymierzam, choć pewnie z czasem to zrobię. Życzę wszystkim powodzenia oraz radości z wykonywanych ćwiczeń i budowania pięknej sylwetki.


  • 1

#2
Salute!

Salute!

    Salute!

  • Zasłużony
  • 1 391 postów
Dalbym soga ale za Parola nie dam :D
  • 0

#3
upior

upior

    Weganka

  • Użytkownik
  • 16 postów

Co to jest "sog"? Proszę też o więcej informacji nt. Parola.


  • 0

#4
Dom1nus

Dom1nus

    Padre

  • Moderator Fanpage
  • 223 postów
  • LokalizacjaKielce

Co to jest "sog"? Proszę też o więcej informacji nt. Parola.


Sog czyli polubienia postu. Danie "+1".
  • 0





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: dieta wegańska

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych