Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Witam.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1
tofek

tofek

    Brak

  • Użytkownik
  • 5 postów

 Co myślicie o tym treningu na sam początek ? Mam już trochę doświadczenia bo ćwiczyłem przez pół roku z ciężarami i trochę się naczytałem ale chcę spróbować z kalisteniką z góry dziękuję za odpowiedź. :) 

Załączone pliki


  • 0

#2
JamesFranek

JamesFranek

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 1 134 postów
A co jest celem? Masa, siła, wytrzymałość? Ogólnie to w pierwszych seriach masz trochę za duże ilości powtórzeń w zapasie, 3-4 to maks niezależnie co ćwiczysz. Zero powtórzeń w zapasie masz na myśli ćwiczenie do upadku, czyli do spalenia powtórzenia, czy po prostu kończysz jak czujesz, że nie zrobisz kolejnego powtórzenia? Zdecydowanie rekomenduje drugą wersję. Nie napisałeś też ile powtórzeń będziesz wykonywał co ma fundamentalne znaczenie, a jest zależne od celu.
  • 0

#3
tofek

tofek

    Brak

  • Użytkownik
  • 5 postów
Koncze jak czuje ze nie dam rady wiecej liczy sie dla mnie technika nie "ile wycisne czy cos" a fundamentem jest dla mnie sila i zbudowanie ladnej sylwetki.
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych