Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Tarisiro - od zera do..


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
22 odpowiedzi w tym temacie

#21
Zmotywowany

Zmotywowany

    Member

  • Użytkownik
  • 21 postów
  • LokalizacjaKraków

no to WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO :) 


  • 1

#22
Tarisiro

Tarisiro

    Member

  • Użytkownik
  • 19 postów

Długo mnie tu nie było :D

 

Zajdą pewne zmiany w tym co będę robił :D

 

Jako że do końca czerwca, czyli do operacji zostały niecałe 3 miesiące, postanowiłem przede wszystkim zredukować sobie tkankę tłuszczową która mi sie nagromadziła.

Dlatego skupiam się teraz na dietce + obwody + worek i skakanka.

 

Co do diety to będę sobie robił IF'a bo najbardziej mi pasuje. Już kiedyś próbowałem i było ok także mysle ze teraz też będzie ;D

 

Jeżeli chodzi o trening to będę sobie robił obwody, tak jak robiłem ale zamienię sobie zwykłe pompki na wąskie i dodam podciągnięć do 10 w serii. Takich obwodów będę robił 2, w momencie kiedy już będzie łatwo dodam 3 obwód. 

 

Worek i skakankę będę robił po obwodach, ponieważ nie mam jednak czasu żeby codziennie ćwiczyc. 2 serie walki z cieniem, potem po 2 serie każdy rodzaj ciosów na worku i na koniec 2 serie wszystkich ciosów. Wszystko po 2 min, czyli łącznie 20 min i 10 min na skakance.

 

No, plany już są także jutro lecę z tematem :D


  • 0

#23
Tarisiro

Tarisiro

    Member

  • Użytkownik
  • 19 postów

Dzięki wielkie, troche pózno odpisuje ale nie zaglądałem przez ten tydzien :D


  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych