Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Smarowanie gwintów - świeżość


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1
santee

santee

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 82 postów
  • LokalizacjaChełm

Witam. Mam pytanie odnośnie świeżości w smarowaniu gwintów - mimo, że wykonuje poprawnie technicznie ćwiczenie to po wykonaniu serii mam przyspieszone tętno, czy to oznacza zmęczenie? Czy należy zmniejszyć wtedy powtórzenie, tempo, serie?


  • 0

#2
Xiaoyum

Xiaoyum

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 1 010 postów
Ja też tak mam. Jest to normalne gdy ćwiczysz oddech siły i techniki napięcia+ duży opór. O ile nie czujesz przetrenowania układu nerwowego- po prostu nic Ci się nie chce, nie masz na nic sił to wtedy jest źle i trzeba zmniejszyć intensywność. Ja zawsze po każdej serii czuje dodatkowego kopa. Czasami jestem zmęczony i nic mi się nie chce ale jak zrobię jedną serie podciągania to od razu lepiej się czuje. Było tam napisane że po treningu masz się czuć jeszcze silniejszy niż przed jego rozpoczęciem. Także jeśli nie jesteś zmęczony to jest wszystko ok ;)
  • 2




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych