Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Ból w łokciu, błagam.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
25 odpowiedzi w tym temacie

#21
Justy^a

Justy^a

    Advanced Member

  • Instruktor

  • 1 013 postów
  • LokalizacjaKraków
  • Kwalifikacje:Trener Personalny
tehSiMO rep za merytoryczną odpowiedź. Dobrze mówisz.
  • 0

#22
DEYV

DEYV

    Instagram: deyv_pl

  • Użytkownik
  • 32 postów

Nie czytałem wszystkich odpowiedzi, ale miałem strzelanei kości podczas robienia pompek, pisałem na internetowych forach itp... nikt nie mogl mi pomóc we wrzesniu przeszedłem operację łokcia i została mi wstawiona śruba na stałe... fakt upadałem na wyprostowaną rękę i łokieć poszedł nie w tą stronę co powinien, ale na drugiej ręce tez tak miałem i tylko się otrzepałem. Nie wiem czy mialem osłabiony ten łokiec co mi strzelał i pobolewał ale skontroluj to lepiej. Nie załuj kasy- zdrowia Ci nikt nie odda


  • 0

#23
Struc

Struc

    Advanced Member

  • Zasłużony
  • 1 348 postów
  • LokalizacjaKraków

Ja łokieć golfisty już wyleczyłem - mogę tak powiedzieć bo zacząłem się podciągać bez konsekwencji w postaci nawrotu bólu. Objętość niewielka ale jest.

 

Jeszcze raz powtórzę jak wygląda w skrócie rehabilitacja:

 

- odpoczynek od treningu ramion aż przestanie boleć łokieć

- rehabilitacja ruchowa - wałek piankowy do skręcania, gumy oraz masaż miejsca zapalnego i rozciąganie nadgarstków

- potem powolny powrót do ruchów pull w postaci bardzo łatwych ćwiczeń czyli regresja

 

Każdy z tych etapów może trwać do kilu miechów. Taki lajf.


Użytkownik Struc edytował ten post 29 grudnia 2015 - 23:56

  • 0

...


#24
Perła

Perła

    Member

  • Użytkownik
  • 24 postów
A łokieć tenisisty - zapalenie nadkłykcia bocznego - miał ktoś z tym styczność? Ostatnio poszedłem do lekarza i właśnie to mi znalazł. Czeka mnie teraz ortopeda, tak się zastanawiam co mnie czeka... Pracuje też, ograniczyłem do dużego minimum używanie chorej ręki, trochę odzyla, niestety trening ramion odpada
  • 0

#25
swiezak2

swiezak2

    Brak

  • Użytkownik
  • 1 postów

Rozgrzewka to podstawa. Zrób sobie przerwę, żeby łokieć doszedł do siebie, ale taką porządniejszą przerwę, żebyś naprawdę wrócił do siebie. Jeśli nie doleczysz to za chwilę kontuzja się powtórzy.


  • 0

Polecam -- >elektryk wrocław


#26
Gromowładny

Gromowładny

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 168 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Z pewnością należy Ci się łopata roku 2k17. ;)


  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych