Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Droga ku zdrowiu - Łukasz Łopata


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1
Hannibal

Hannibal

    Go Hard or Go Home

  • Bywalec
  • 2 739 postów
  • LokalizacjaBXL

MOże kogoś zainteresuje i zmotywuje tych co brakuje motywacji ;p

Umieszczam fragment literatury:

 

Rusz dupę po zdrowie i siłę do życia

Artykuł jest kierowany i dedykowany wszystkim którzy chcą być sprawnymi fizycznie i zdrowymi ludźmi. Powiem krótko jest to proste i może tego dokonać każdy bez względu na wiek, stan zdrowia i portfela, trzeba tylko zmienić swoje myślenie i stosować się do prostych zasad. Aby Ci to bardziej uświadomić cofnijmy się do czasów kiedy mężczyźni aby przetrwać i zapewnić bezpieczeństwo swojej rodzinie musieli być silnymi jednostkami, by móc polować na dzikie zwierzęta oraz chronić swoich najbliższych. Wyobrażasz sobie schorowanego, kaszlącego faceta który ma zapewnić utrzymanie swoim najbliższym? Nie! Dalej historia – mitologia grecka i rzymska, jak wyglądali tamtejsi greccy i rzymscy wojownicy? Popatrz, poczytaj, zobacz. Przykładem może być tutaj film 300, idealnie wam zobrazuje tamtejsze czasy. Należy także dodać że dawniej nie było ultra wyposażonych siłowni, suplementów, zaawansowanej medycyny, sterydów i innego gówna które w większości zostało stworzone po to by robić na ludziach biznes. Dalej masz wymówki?

[...]

Fajeczki, piwko i inne smakołyki

Frazesy typu „Żyj szybko, umieraj młodo” od razu można wyrzucić na śmietnik. Sam żyłem wg tej maksymy długo, wystarczająco długo by zrozumieć iż była to tylko wymówka, nawet nie od sportu ale od jakiegokolwiek szeroko pojętego ruchu. „Zacznę dbać o siebie ale najpierw rzucę papierosy i ograniczę spożywanie alkoholu” – tak, to były moje własne słowa. Cóż było, ludzie doświadczają różnych rzeczy. Jednak wymówki te ciągle słychać na każdym kroku. Postaram się wyeliminować je z Twojego życia. Nie będzie to łatwe szczególnie gdy większość waszego środowiska może zacząć was odbierać jako ludzie którzy postanowili żyć w celibacie, oj tak uwierzcie że spotkałem się z takimi określeniami, ale z drugiej strony dla wielu ludzi będziecie budzić ogromny szacunek. Potraktujcie to także jako test, dowiecie się tak naprawdę jakimi ludźmi się otaczacie. Ja wybrałem sportowy tryb życia, pourywałem kontakty z dużą ilością znajomych, gdyż po prostu nasze ścieżki się rozeszły w inne kierunki, oni woleli tkwić w miejscu, ja wolę ciągle poruszać się naprzód, poznałem za to wiele innych wspaniałych osób. To mój świadomy wybór. Ty masz swoje życie i sam decyduj co działa na Twoją korzyść. [...]

 

Załączone pliki


  • 0

Rodzaje sił, więc zastanów się nad czym chcesz pracować:

* siłą bezwzględna  * siła względna  * siła maksymalna  * siła ogólna  * siła szybkościowa  * siła specjalna  * siła wytrzymałości mięśniowej  * siła biegowa





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych