Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Olivier Lafay


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1
matijoski

matijoski

    Member

  • Użytkownik
  • 24 postów

Witam. Trenował ktoś może z książką Oliviera Lafay'a "Trening Siłowy BEZ SPRZĘTU" ? Mam kilka pytań :)


  • 0

#2
Struc

Struc

    Advanced Member

  • Zasłużony
  • 1 348 postów
  • LokalizacjaKraków

Czytałem ale nie trenowałem systemem, niemniej jest to jeden z lepszych długoterminowych systemów budowania siły i sylwetki przy pomocy masy ciała. Dobrze udokumentowany w sieci. Masa dzienników i zdjęć pokazujących efekty - często imponujące. Trzeba się jedynie poświęcić bo treningi są wymagające.

 


  • 0

...


#3
Grzybu77

Grzybu77

    Never Give Up!

  • Bywalec
  • 428 postów
  • LokalizacjaPolska

Treningi są bardzo ciężki jak nie masz przed sobą jakiegoś okresu przygotowawczego to padniesz szybko. Po za tym z tym "bez sprzętu" tak do końca nie jest bo pasuje żebyś miał gdzie robić DIPY (jak masz dosyć wysokie krzesła z oparciami to spoko) a jak nie amsz to zaczynają się problemy. Drążek no to wiadomo. Co do samych treningów na początku są one głownie nastawione na wytrzymałość i strasznie czasochłonne jeden trening nie dzielony trwa do 1h :) 


  • 0

Zapraszam na mój blogo-dziennik treningowy : 


#4
Salute!

Salute!

    Salute!

  • Zasłużony
  • 1 391 postów

Witam. Trenował ktoś może z książką Oliviera Lafay'a "Trening Siłowy BEZ SPRZĘTU" ? Mam kilka pytań :)

Trenowalem, bardzo fajny plan, o ile sie bedziesz go skrupulatnie trzymal. Osiagi skacza dosc znacznie.


  • 0

#5
matijoski

matijoski

    Member

  • Użytkownik
  • 24 postów

dzięki chłopaki, właśnie jest problem z tym, że brakuje mi pomysłu z czym robić dipy bo nie mam takich krzeseł odpowiednich... i zaczyna mi się powoli nudzić pierwszy poziom, a nie mogę przejść do drugiego bez sprawdzenia dipów :D


  • 0

#6
-Marcin-

-Marcin-

    No brain, no gain.

  • Użytkownik
  • 66 postów

Jeśli masz wystarczająco wysokie krzesła to spróbuj wykonywać ćwiczenie z dłońmi na siedziskach krzeseł/taboretów/stołków/biurek.

 

http://4.bp.blogspot.../table dips.jpg


  • 0


#7
Struc

Struc

    Advanced Member

  • Zasłużony
  • 1 348 postów
  • LokalizacjaKraków

do dipów możesz użyć narożnego blatu w kuchni jak masz, dwóch stołów/blatów, krzeseł... ale nie oparć ale siedzisk - dipy robisz z podkurczonymi nogami... pomyśl :) a coś znajdziesz w domu


  • 0

...


#8
Pablo1

Pablo1

    Advanced Member

  • Administrator
  • 3 444 postów

Ewentualnie dipy na siedziskach krzeseł w poziomce ;)


  • 0

E = mc2
Efekty = motywacja * (ciężka praca)2
Enstein naprawdę był geniuszem.


#9
matijoski

matijoski

    Member

  • Użytkownik
  • 24 postów

:)


  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych