Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Filmy użytkowników / Dyskusje


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
55 odpowiedzi w tym temacie

#41
Powadzi

Powadzi

    Wymówki domeną ludzi słabych

  • Administrator

  • 2 335 postów
  • LokalizacjaGorzów Wlkp
Gratuluje wszystkim sily i odwagi na wrzucenie filmikow.
Niemniej jednak musicie zwrocic uwage nad swoimi wersjami cwiczen, a tymi z filmikow np Carla Paoli. Bierzcie przyklad od najlepszych i doskonalcie technike, bo dzieki niej kazde cwiczenie ma sens i daje znacznie wiecej korzysci.

Ps. Nie pisze tego personalnie do kogos. Niech nikt tego nie odbiera jako ataku, czy jako kpiny z umiejetnosci.

Ps2. Daleko mi do wielu z Was, ale chce abyscie byli jeszcze lepsi, abym ja jak i inni mieli jeszcze wieksza motywacje by Was gonic :)

wysłane za pomocą TapaTalk
  • 2

Piękno i siła, a nie pompa i masa


#42
Adamoxl

Adamoxl

    Member

  • Użytkownik
  • 13 postów

czyli na dworze jest lepiej tak? ja jedynie  w domu trenuje.

obecnie od miesiąca trenuje tylko kalistenike a raczej ćwiczenia pompki przysiady podciąganie itp... wcześniej kiedyś siłownia, a tak naprawde wynik 16 jak na mnie słabo przetrenowany jestem dośc mocno. musze odpocząć. chce ponad 30 machać może być nachwyt podchwyt poprawie pompki i wrzuce jesli przedłużamy. mu muscle up tak? wczesniej żona z konta pisała


  • 0

#43
Riko97

Riko97

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 46 postów

To można jeszcze nagrywac ?

bo jakos się tak przydażło że nie zdążyłem w czasie tu mnie coś bolało tu zakwasy potem choroba i tak wyszło :D

Jeśli tak to do kiedy konkrenie to jeszcze spróbuje nagrać ;)


  • 0

#44
HYBRYDO

HYBRYDO

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 1 214 postów

ja bym proponował sprawdzić czy wszyscy robią nogi :D może jakieś pistolety?? MU jednak dla wielu będzie wyzwaniem. Ja umię tylko na ringach bo nie mam gdzie trenować :)


  • 0

#45
Riko97

Riko97

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 46 postów

1Pompki:

 

2Podciąganie:

 

3Waga


  • 0

#46
czillaut

czillaut

    Advanced Member

  • Moderator
  • 993 postów
  • LokalizacjaPL

Witam, przepraszam z góry za brak odzewu ale tak na prawdę dopiero teraz w sobotni poranek mam czas dla siebie, żeby na spokojnie się tym zająć : )

 

Riko:

 

Pompek niestety nie mogę zaliczyć, wyginasz się w odcinku lędźwiowym i co za tym idzie najpierw podnosisz klatkę i całe ciało idzie nierówno, stopy niezłączone, trzeba być jak deska.

 

Podciąganie 13 ładnych powtórzeń.

 

Waga 30sek.

 

= 16 pkt

 

Exercise of the may : Pistol Squats ! : ) Forma jak u Ala www.youtube.com/watch?v=DjxQrgLsty4   1powt 1pkt

 

Odpowiadając na pytania, wszystkie ćwiczenia można nadal poprawiać i wszystko będzie zsumowane.


  • 0

#47
Riko97

Riko97

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 46 postów

Ok spróbuje poprawić pompki ;)


  • 0

#48
Reden

Reden

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 30 postów

Na jakiej zasadzie sumujesz punkty z pistoletow ? Najpierw prawa + lewa noga ?

 

/no tak, myslalem że to oczywiste


  • 0

#49
remix666

remix666

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 965 postów

Witam, przepraszam z góry za brak odzewu ale tak na prawdę dopiero teraz w sobotni poranek mam czas dla siebie, żeby na spokojnie się tym zająć : )

 

Riko:

 

Pompek niestety nie mogę zaliczyć, wyginasz się w odcinku lędźwiowym i co za tym idzie najpierw podnosisz klatkę i całe ciało idzie nierówno, stopy niezłączone, trzeba być jak deska.

 

Podciąganie 13 ładnych powtórzeń.

 

Waga 30sek.

 

= 16 pkt

 

Exercise of the may : Pistol Squats ! : ) Forma jak u Ala www.youtube.com/watch?v=DjxQrgLsty4   1powt 1pkt

 

Odpowiadając na pytania, wszystkie ćwiczenia można nadal poprawiać i wszystko będzie zsumowane.

Hehe Al sprężynuje trochę na dole co ułatwia wyjście w górę. To nie jest zarzut tym bardziej, że ja na dziś nie mam szans tego zrobić ale zauważyłem przy normalnych przysiadach które robię, że to sprężynowanie pomaga


  • 0

#50
sandalexx

sandalexx

    Member

  • Użytkownik
  • 11 postów

Można jeszcze dodawać filmiki?


  • 0

#51
czillaut

czillaut

    Advanced Member

  • Moderator
  • 993 postów
  • LokalizacjaPL

Tak jak pisałem, owszem ; )


  • 0

#52
HYBRYDO

HYBRYDO

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 1 214 postów

czy pistolety można robić na zasadzie 1 pistolet na prawej potem 1 na lewej itd czy max na lewej potem max na prawej??


  • 0

#53
Reden

Reden

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 30 postów





Jutro dodam lewa noge, bo skurcze izometryczne podczas przysiadow na prawej zrobily swoje i wymeczyly quads'y. :)

czy pistolety można robić na zasadzie 1 pistolet na prawej potem 1 na lewej itd czy max na lewej potem max na prawej??

To by bylo zbyt proste chyba :)
  • 0

#54
Reden

Reden

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 30 postów
https://m.youtube.co...h?v=U8JEC-_RjLU

Jest i lewa do kompletu.
  • 0

#55
Krzepki Paweł

Krzepki Paweł

    "Jesteśmy tylko marionetkami własnego umysłu"

  • Bywalec
  • 341 postów

Hejka, wrzucam swoją porcję filmików :)

 

Podciągnięcia:

 

Przysiady:

 

Pompki:


  • 0

#56
czillaut

czillaut

    Advanced Member

  • Moderator
  • 993 postów
  • LokalizacjaPL

Ok z minimalnym spoźnieniem wyniki : )

 

1) Reden 73 pkt łącznie wyliczyłem, z nowego filmiku zaliczone 11 powtórzeń podciągania i 11 pistoletów z pierwszego filmiku, nie zaliczam więcej bo co to za przerwy niby ?! :D Drugi filmik nie widać całej sylwetki i nie wiadomo czy ktoś tam na żyłce Cię nie ciągnie na górę :P   = 73

 

2) Krzepki najładniej wszystko robi. Pompki 24, 11 podc, 11 pistolecików. Łącznie z wagą = 46,3

 

3) MichalPe, pompki robiłeś w diamencie a nie tak jak reszta. Jednak niech Ci będzie, za późno to oceniłem i nie miałeś czasu na poprawkę. Ucinam jednak ostatnie powtórzenia gdyż zacząłęś załamywać ciało i najpierw szła klatka do góry potem dupa. 30 powtórzeń + 12 podciągania. = 42

 

 Hybrydo 38,2

Adamos 16

 

Podium adresy i wybraną książkę z wydawnictwa AHA na PW.

 

Gratuluję wszystkim i zaraz wrzucam czerwiec :)


  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych