Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Dieta na masę do oceny - 70 kg


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1
Achacjusz

Achacjusz

    Brak

  • Użytkownik
  • 2 postów

Witam! Proszę o ocenę diety.

Wzrost: 180 cm

Waga: 72 kg

Wiek: 20 lat

Cel: masa

W dni nieparzyste biegam, a w parzyste ćwiczę.

 

 

 

Załączone pliki


  • 0

#2
Bler

Bler

    Member

  • Użytkownik
  • 28 postów

Białka na pewno masz stanowczo za dużo. Optymalnie jest 1,4-1,6g/kg masy ciała, niektórzy twierdzą, że 2g, a ty zjadasz 2,3g. Nadmiar białka szkodzi. Kalorii za to masz chyba trochę za mało, ale co do tego lepiej jak się ktoś inny wypowie. Poza tym nie pij codziennie mleka, jest nawet tutaj o tym forum jak i na wielu innych stronach, najlepiej całkiem przestać, podobnie twaróg, z którego białka są dodatkowo mało przyswajalne.


  • 0

#3
Achacjusz

Achacjusz

    Brak

  • Użytkownik
  • 2 postów

No, białka rzeczywiście trochę odejmę. Mleka codziennie nie będę pił. Twaróg niestety musi zostać, bo nie mam zbyt dużo produktów, które mogę wymieniać, ale nie będzie jedzony codziennie ; d Dzięki za odpowiedź i czekam na kolejne.


  • 0

#4
Długi Wilk

Długi Wilk

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 60 postów
A moze mi ktos wyjasnic o co chodzi z piciem mleka i dlaczego nie powinno sie go pic? Z tego co czytam opinie sa podzielone. Jedna strona mowi,ze mleko jest zdrowe a druga krzyczy wrecz, ze jest "biala smiercia"
  • 0

Honor, Tradycja, Szacunek, Perfekcja, Fairplay

 

Muay%20thai%20letras.JPG


#5
Arekg

Arekg

    Arek

  • Użytkownik
  • 8 postów
  • LokalizacjaToruń

polecam posłuchać jak chcesz obrosnąć trochę mięsem

https://www.youtube....Lz3gW_aAY#t=104


  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych