Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Coyote Wita


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1
coyote

coyote

    Brak

  • Użytkownik
  • 2 postów

Witam.

Mam 28 lat. 170cm i 66kg + mięsień piwny :D
Kiedyś dość aktywny sportowo... byłem znacznie szczuplejszy pomimo podobnej wagi.
7 lat małżenstwa robi swoje... Przed nowym rokiem postanowiłem wziąść się za siebie.
Wywlokłem rower z piwnicy i... pojechałem w trase

7km - 32minuty, dzień później 17km w godzinę a kolejnego dnia 9km w 30 minut. - co prawda chodzić prze ztydzien prawie nie mogłem ale po tygodniu przerwy zrobiłem 20km w jakieś 55minut - to dało mi kopa, że jak się chce to można.

Tak trafiłem tu... przejrzałem forum, youtuba, i inne...

 

Zacząłem swój plan: (na podstawie rutynek Madbarz poziom beginner)

 

Pn - Let's go routine (na 3 serii juz nie wyrabiałem - ale zakwasów nie ma...)

Wt - Tabata (8 rund - rowerek stacjonarny - muszę zgubić mięsien piwny)

Sr - Chest routine (to będzie dzisiaj mimo, że jest czwartek - mam 1dniowa obsuwę)

czw - Tabata

Pt - Leg routine / za tydzien zmiana na Home ABS

Sob - Tabata

Nd. - odpoczynek

 

Nie wiem czy nie za dużo sobie narzuciłem.. wyjdzie w praniu. Mam nadzieję, że mi się uda nabrać mięsnych krztałtów.
Pozdrawiam


  • 0

#2
Pablo1

Pablo1

    Advanced Member

  • Administrator
  • 3 444 postów

Witamy na forum

 

Daj znać jak idą postępy, w razie potrzeby zawsze będzie można zmodyfikować Twój aktualny plan ;)


  • 0

E = mc2
Efekty = motywacja * (ciężka praca)2
Enstein naprawdę był geniuszem.


#3
squirrellion

squirrellion

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 177 postów

Napisałeś plan, ale nikt nie wie czego chcesz od tego sportu.

Wyprzedzę, bo siła, sylwetka(czyli spalenie tłuszczu) jest u ciebie na pierwszym miejscu(to tylko moje przypuszczenie).

Jeśli przejrzałeś forum, yt i inne, choć mam wątpliwości doradzę ci(nie musisz się zgadzać z tym) to http://kalistenikapo...odki-przykłady/  pytania czy różne nieporozumienia kieruj tu lub pod tematem, ale zanim to zrobisz przeczytaj także komentarze. 


  • 0

#4
coyote

coyote

    Brak

  • Użytkownik
  • 2 postów

Dzięki za odpowiedź i wskazówki. Puki co trzymam się planu. Ale zmniejszę ilość powtórzeń bo pierwsza seria Chest routine dała w kość.

Czego chce? Pierwszy krok to pozbyć się brzucha i zarysować "kaloryfer". Reszta po trochu...


  • 0

#5
squirrellion

squirrellion

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 177 postów

Więc rób obwody.Najlepsze.


  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych