Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Plaski brzuch, okragly tylek i piekne uda... Mniam :)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1
Nutella_pole

Nutella_pole

    Member

  • Użytkownik
  • 22 postów

Brzuch, posladki i uda to najczestrze partie ciala u kobiet o ktore walczymy. Kazda z nas chce miec piekne cialo, ale niestety ono zazwyczaj samo do nas ''nie przychodzi''. Dlatego ochoczo i z piesnia na ustach (haha :lol:) bierzmy sie do roboty. Pamietaj, ze robisz to dla siebie.

 

Jakis czas temu natknelam sie na swietne treningi amerykanskiego trenera fitness i choreografa Shaun'a T- Hip-hop ABS. To przewaznie 25 minutowe treningi ktore doskonale modeluja wszystkie interesujace nas partie ciala i wspomagaja spalanie tkanki tluszczowej ze wzgledu na ich intensywnosc. Poza tym jest to super zabawa bo jak sama nazwa wskazuje jest to trening ktory jest (z jakiejs tam strony) tancem hip-hop.

 

Sama jestem osoba bardzo aktywna i uprawiam rozne formy sportu, ale szczegolnie te treningi staram sie robic 5 razy w tygodniu bo przynosza niesamowite efekty, a poza tym jest to takie 25min imprezki  :D

 

https://www.youtube....h?v=qJ_pNeAcmWo

https://www.youtube....h?v=mja9n2mzOJE

 

Szczerze wam polecam. Na poczatku moze byc troszke ciezko, ale nie od razu Rzym zbudowano  :rolleyes:

 

Przy tych treninigach koniecznie zadbajcie o technike wykonywanych cwiczen by nie zniszczyc swoich stawow kolanowych.

Twoje kolana nie powinny przesowac sie do przodu- a juz napewno nie powinny wychodzic poza linie palcow- to jest BARDZO WAZNE  B)

 

Napinajcie tez mocno brzuch przy kazdym cwiczeniu by efekty byly jeszcze lepsze  ^_^

 

Powodzenia!  :)

 


  • 1

#2
Justy^a

Justy^a

    Advanced Member

  • Instruktor

  • 1 013 postów
  • LokalizacjaKraków
  • Kwalifikacje:Trener Personalny
Lepiej ćwiczyć dla umiejętności, niż dla wyglądu ;)
  • 0

#3
Nutella_pole

Nutella_pole

    Member

  • Użytkownik
  • 22 postów

Lepiej ćwiczyć dla umiejętności, niż dla wyglądu ;)

Ja tam wole dla przyjemnosci, a umiejetnosci przychodza podczac wytrwalosci, od czegos trzeba zaczac  ;)


  • 2

#4
Justy^a

Justy^a

    Advanced Member

  • Instruktor

  • 1 013 postów
  • LokalizacjaKraków
  • Kwalifikacje:Trener Personalny
Imo wygląd i przyjemność są efektem dążenia do celów i ich osiągania. Fitness jako wypełniacz czasu i "zakwasy" jako wyznacznik udanego treningu to nie idea kali... zapraszam do dyskusji :)
  • 0

#5
student87

student87

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 384 postów
  • LokalizacjaPodkarpacie

Każdy cel jest dobry, a ładny tyłek to fajna sprawa :)


  • 2

I want represent an idea, I want represent possibilities

 


#6
Pablo1

Pablo1

    Advanced Member

  • Administrator
  • 3 444 postów

 

 

Każdy cel jest dobry, a ładny tyłek to fajna sprawa  :)

 Nic dodać nic ująć, cała prawda w jednym zdaniu :D


  • 0

E = mc2
Efekty = motywacja * (ciężka praca)2
Enstein naprawdę był geniuszem.


#7
goral1001

goral1001

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 85 postów
tak, nie wazne motywy jak pupa fajna
  • 0

#8
FullyRawJustina

FullyRawJustina

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 82 postów

U mnie się w ogóle tego typu fitnesy nie sprawdzają. Gdy ktoś ma do zrzucenia parę kilo to pewnie będzie zadowoli się efektami od Chodakowskiej, czy Mel B.

 

Tyłek zaokrąglił najbardziej dzięki przysiadom na jednej nodze, no i jeszcze paru kalistenicznych ćwiczeniach. Płaski brzuch u mnie to tylko i wyłącznie kwestia diety, bo niemożliwym jest u mnie nażarcie się glutenu na noc, by rano obudzić się z pięknym ciałem ;) Tu kłaniają się wielkie ilości surowych warzyw i owoców.

Na tyłek i uda polecam bardzo to ćwiczenie: https://www.facebook...&type=2

 

A ten hip-hop przewinęłam, i jak dla mnie trochę lipa, właśnie ze względu na intensywność (tkanki tłuszczowej nie chce już spalać). Poza tym wolę coś bardziej spokojniejszego, gdyż jestem bardziej świadoma swojego ciała, bardziej niż przy takich "dzikich" ćwiczeniach :D


  • 1

#9
Nutella_pole

Nutella_pole

    Member

  • Użytkownik
  • 22 postów

U mnie się w ogóle tego typu fitnesy nie sprawdzają. Gdy ktoś ma do zrzucenia parę kilo to pewnie będzie zadowoli się efektami od Chodakowskiej, czy Mel B.

 

Tyłek zaokrąglił najbardziej dzięki przysiadom na jednej nodze, no i jeszcze paru kalistenicznych ćwiczeniach. Płaski brzuch u mnie to tylko i wyłącznie kwestia diety, bo niemożliwym jest u mnie nażarcie się glutenu na noc, by rano obudzić się z pięknym ciałem ;) Tu kłaniają się wielkie ilości surowych warzyw i owoców.

Na tyłek i uda polecam bardzo to ćwiczenie: https://www.facebook...&type=2

 

A ten hip-hop przewinęłam, i jak dla mnie trochę lipa, właśnie ze względu na intensywność (tkanki tłuszczowej nie chce już spalać). Poza tym wolę coś bardziej spokojniejszego, gdyż jestem bardziej świadoma swojego ciała, bardziej niż przy takich "dzikich" ćwiczeniach :D

No zalezy co kto lubi,  :) kazdy musi przejsc jakas tam droge by sprawdzic co najlepiej dziala na jego cialo. Z tego co pamietam ''stracilas tylka'' po cwiczeniach z Chodakowska i Mel B? Tez slyszalam o takich przypadkach, ale puki co, na mnie ich treningi dzialaja inaczej  :) Moze to kwestia diety???  :blink:

A co do tego hip-hop ABS to jak na poczatku wszystkie tam przysiady byly dla mnie niezlym wyzwaniem i tak jak mowisz kontroli zbyt duzej nie mialam nad swoim cialem, to robilam cwiczenia wolniej, a z czasem nauczylam sie bardziej kontrolowac cialo w tepie w jakim on wykonuje cwiczenia :D , ale napewno niedlugo dodam do treningow przysiady na jednej nodze o ktorych wspomnialas  :D i dziekuje za link bo tez sie przyda  ;)


  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych