Jump to content

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Photo

trening na wytrzymalosc


  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1
archangle

archangle

    Member

  • Użytkownik
  • 12 posts
Siemka, chcialbym zebyscie ocenili moja rozpiske ukierunkowana bardziej na wytzymalosc. Trenuje 4 razy w tygodniu sa to obwody, po kazdym treningu robie trening techniczny muay thai, potem tabata i rozciaganie. Przerwa miedzy obwodem 3 minuty. Plany bede przeplatal, zeby nie zwariowac. Bedzie 5 obwodow na trening.
Plan 1

Podciaganie nachwyt 15 powt
Pompki zwykle (typowo na klatke) 25 powt
Pompki w staniu na rekach 8 powt
Przysiady 20 powt

Plan 2
Podciaganie podchwyt 8 powt
Dipy 8 powt
Pompki wasko na barki 15 powt
Wykroki 1 minuta

Powtorzenia dobrane tak, zeby naprawde byly odczuwalne. Cwiczenia bede staral sie robic szybciej, zeby wycisnac jak najwiecej moge.
Co o tym myslicie?
  • 0

#2
archangle

archangle

    Member

  • Użytkownik
  • 12 posts

Wiek 17
Płeć chlopiex
Wzrost i waga (wskazane jest również podanie %BF) 180 wzrostu, 75 kg wagi
Rodzaj i intensywność aktywności fizycznej w przeciągu ostatnich dwóch lat treningi mma, przejaciowo silownia
Wszystkie kontuzje, których doświadczyłeś/aś w przeszłości krwiak w lydce wskutek kopniecia
Odpowiedź na pytanie: Czy przeczytałeś/aś pigułkę wiedzy? Tak
Cel treningowy (siła, wytrzymałość, sylwetka, gibkość, pozycje statyczne) wytrzymalosc, gibkosc, redukcja tluszczu
Czas jaki możesz poświęcić na treningi (np 2x w tygodniu po 1h, 5x w tygodniu po 2h, jestem dostępny 24h na dobę itp) 4 treningi w tygodniu po okolo 1h
Rodzaj diety z rozpiską ile dziennie spożywasz: kcal, węglowodanów, białka, tłuszczy, produktów niezdrowych (czekolada, słodkie napoje, zupki chińskie itp). Leangains z 20h postu i 4h jedzenie, okolo 160g bialka dziennie, 430g wegli i 70g tluszczy w dni treningowe // 160g bialka, 80g wegli i 111 g tluszczy w dni nietreningowe
Plan treningowy stworzony przez Ciebie podany wyzej, przepraszam za niezrozumialosc
Na jakiej podstawie stworzyłeś/aś plan (link do artykułu, tytuł książki itp) pigulka wiedzy, rozne artykuly na forach
  • 0

#3
Sethbdg

Sethbdg

    Nie ćwiczę 5x5. ;)

  • Bywalec
  • 1,055 posts

Zamiast powtórzeń robiłbym obwody na czas 30s pracy na 10s przerwy lub 45s pracy na 15s przerwy, jak jesteś słabszy, to możesz zacząć od 30s pracy 30s przerwy.


  • 0

66668745.png


#4
archangle

archangle

    Member

  • Użytkownik
  • 12 posts
To pomoze mi zwiekszyc ilosc powtorzen? Zalezy mi glownie na tym. Dzisiaj zaloze dziennik, tam wszystko bede opisywal, W tydzien mialem progres z 10 powtorzen w serii na 15, ale to dlatego ze podciagalem sie czesto ( rano, przed drugim sniadaniem, przed obiadem itp.), ale przeszedlem na leangains i mam teraz z tym problem, nie wiem jak to poukladac ( nie wiem czy nie wywalic podciagniec z treningu i robic tak jak wczesniej, bo efekty wspaniale).
  • 0

#5
Struc

Struc

    Advanced Member

  • Zasłużony
  • 1,348 posts
  • LokalizacjaKraków

wszystko pomieszałeś kolego.

przeczytaj pigułkę wiedzy i tematy podwieszone bo raczej nikt ci nie wyłoży teorii po raz setny.


  • 0

...


#6
Łukson

Łukson

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 376 posts

Albo po interesuj się systemem proteo system - Lafaya tylko, że tam będziesz miał wszystko podane na tacy.


  • 0




2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users