Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Wyzwania Listopad 2014


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
33 odpowiedzi w tym temacie

#21
Reden

Reden

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 30 postów

 

Niestety jakis blad mi ciagle wyskakuje  ;/

Czekam na krytyke :)

 

/Witaj w wyzwaniach !

fajna szpiczaga, byłaby dyszka gdybym mógł zaliczyć jakieś powtórzenie, zauważ jak koledzy wykonywali powtórzenia i co jest napisane w regulaminie - nie akcentujesz wgl dolnej fazy ćwiczenia, ułatwiasz sobie tym samym : ) Generalnie fajnie, niezachwiana sylwetka, siła jest. I uważaj na głowę :P

 

Liczę na poprawkę !


  • 2

#22
Dzieniu

Dzieniu

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 38 postów


  • 1

#23
Dzieniu

Dzieniu

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 38 postów


  • 1

#24
Miszka

Miszka

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 49 postów

http://youtu.be/rQuO4ZE_rpE

 

http://youtu.be/a9grvFQCZx0

 

http://youtu.be/ZVj41CXxy14

 

To nie taktyka tylko brak czasu ;)

Przepraszam za kiepskie kadry - uroki mieszkania w kawalerce.


  • 1

#25
Reden

Reden

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 30 postów


  • 1

#26
Reden

Reden

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 30 postów


  • 1

#27
Reden

Reden

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 30 postów


  • 1

#28
Dzieniu

Dzieniu

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 38 postów

Siema.

Dodaje ostatnią z moich poprawek kręconą dokładnie godzinę temu, na dworze :D Niestety ze względów niezależnych ode mnie (pora dnia) jakość nagrania pozostawia sporo do życzenia. Z ręką na sercu wisiałem prawie 8,5 minuty. Pokonałem wszelkie swoje granice, jeżeli admin to zaliczy, to się cieszę, jeżeli nie, to dla siebie i tak wygrałem.

 

 

 

 

 


  • 1

#29
Furious_Venom

Furious_Venom

    Brak

  • Użytkownik
  • 3 postów
Ponad 8,5 dokladnie 8:38. Jakosc nagrania totalnie z czapy ale nagrywane na totalnym spontanie- wszystkie sensowne silownie zamkniete, a pomysl zrodzil sie okolo 19. Autentycznosc nagrania potwierzam- ja filmowalem:)
Temperatura w trakcie filmiku -3
Pozdrawiam
  • 0

#30
vineber

vineber

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 33 postów
  • LokalizacjaTurek

Koniec wyzwań, wielkie propsy dla DZIENIA, 8.5 minuty , cycki mi opadły :P ale z tego co wiem to sam mówieś żeby nie wrzucać filmików pod koniec a sam to zrobiłeś :P nie dość że ostatniego dnia to prawie ostatnia godzina...Dzięk adminom za konkurencje i czekamy na następne :P 


  • 0

#31
Dzieniu

Dzieniu

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 38 postów

To nie było taktyczne zagranie. To był ostatni moment żeby sie poprawić...Niestety nie dysponuję dużą ilością wolnego czasu. Już myślałem ze nie zdążę. Gdyby kolega ze mną nie pojechal na drążek to juz bym się nie nagrał. Stresowałem się ze filmik się nie załaduje do 24 :D


Pozdro. Czekamy na werdykt ;)


  • 0

#32
czillaut

czillaut

    Advanced Member

  • Moderator
  • 993 postów
  • LokalizacjaPL

Dzienio 

wykroki 81x0,3 =24,3

hspu, wejście piąteczka, powtórzenia 8x2=16, +5=21

zwis 520x0,3 = 156

 

201,3!!!

 

Miszka 

zwis 85x0,3=25.5

hspu 5x2+5 za wejście = 15

wykroki 40x0,3=12

łącznie 52,5

 

Reden

wykroki 71x0,3=21,3

hspu 9x2+10=28

zwis 364x0,3

łącznie 158,5

 

KLASYFIKACJA

Dzieniu 201,3

Reden 158,5

vineber 141,5

miszka 52,5

 

 

Myslę, że były to ciekawe wyzwania, szczegółnie w zwisie panowie tutaj przełamywali swoje granice bólu, Dzieniu zaczynał od minuty - skończył na prawie dziewięciu, po tym miesiącu Twój chwyt chyba wszedł na zupełnie nowy kosmiczny poziom :) Gratulacje dla vinebera, który wygrał hspu, Reden włączył się ostatni i ostro namieszał. Gratulacje także dla miszki, który dodał swoją cegiełkę, mam nadzieję że w grudniu też Cię zobaczymy. 

 

Podium niech się zgłosi na PW z adresem oraz wybraną książką (proszę wybrać ze strony http://www.wydawnictwoaha.pl/ 

abyśmy mogli wysłać nagrody. Za chwilę dodaje grudzień, zapraszam z tego miejsca do udziału !!! :)


  • 0

#33
Hannibal

Hannibal

    Go Hard or Go Home

  • Bywalec
  • 2 739 postów
  • LokalizacjaBXL

TAk z ciekawości zapytam, wyzwania wymarły śmiercią naturalną ?


  • 0

Rodzaje sił, więc zastanów się nad czym chcesz pracować:

* siłą bezwzględna  * siła względna  * siła maksymalna  * siła ogólna  * siła szybkościowa  * siła specjalna  * siła wytrzymałości mięśniowej  * siła biegowa


#34
Orel

Orel

    Szeryf :D

  • Administrator - Boss

  • 582 postów

Witam, nie nic nie wymarło :D trochę ucichło, ale od kwietnia ruszają nowe wyzwania :) prosimy o trochę cierpliwości :)


  • 1




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych