Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

One man army


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
56 odpowiedzi w tym temacie

#21
sokol

sokol

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 120 postów
  • LokalizacjaWrocław

Hej,

 

@Universe

Dzieki wielkie za rady, na pewno wykorzystam je, ale raczej jak skoncze ten plan i bede szukal inspiracji do kolejnego :) Od jakiegos dluzszego czasu podciagalem sie najwyzej jak moglem i stwierdzilem ze sily mi brakowalo, dlatego stosuje podciagniecia z ciezarem, lecz nie wzialem pod uwage eksplozywnosci ze wzgledu takie ze jakos zawsze wolalem robic cwiczenia na powolnosc i dokladnosc :) Jesli chodzi o head bangersy, robie z prostymi nogami, chociaz czesto zauwazam ze autmatycznie nogi probuja sie zginac u mnie. Rece przy ruchu staram sie jak najbardziej jak sie da wyprostowac, czolo na wysokosci drazka. Jak dlugo robisz to cwiczenie juz? Bo u mnie tez przestaje juz czuc bicep po ponad miesiacu robienia owego cwiczenia.

 

Trening

 

Niestety po poniedzialkowym treningu/dniu mialem mega problemy ze spaniem co sie przelozylo na moja regeneracje...

 

Wtorek

tylko Core

Bez wiekszych problemow

Superman hold  - 12/12/12/12/12

Mostki - 8/8/8/8/8

Wznoszenie nog do drazka - 9/9
Spięcia brzucha - 20/20/20/20
Plank 45 s x 2
Wznoszenie nog na boki wiszac na drazku 16/14

Wznoszenie nog do klatki piersiowej 10/10
Wznoszenie nog kat 90 9/9

 

Środa

Caly dzien sie zastanawialem sie czy zrobic trening, poniewaz nie czulem sie jeszcze zregenrowany tak jak powinienem. Stwierdzilem ze zrobie ale tam gdzie juz bedzie za ciezko odpuszcze poprostu... Nie ma co sie zajezdzac ;) trening w domu

Upper body:

 

Pompki na jednej rece - zrezygnowalem praktycznie z asystowanych powtorzen (bez asysty/z asysta) 0/5  ; 5/0 ; 4/0 ; 3/0 ; 30

Podciaganie nadchwytem z obciazeniem +10 kg - mimo braku pelnej regenreacji poziom utrzymany -  5/5/4/4/4

Pompki w staniu na rekach rozne rozstawy dloni (pelne powtorzenie przy dotknieciu nosem) - tutaj jedna seria z waskim rozstawem, reszta na szeroko - 5/5/5/5/5

Pompki z klaśnięciem z gumą - odpuscilem ostatnia i kilka powtorzen w pozostalych -  8/8/7/5

Head bangersy -   10/10/9/8/8

Dipy w oparciu o krzeslo z obciązeniem + 15 kg 8/8/8/8/8

 

Lower body

 

Pistolety - tez praktycznie zrezygnowalem z asystowanych - 1 x 5 z asysta, bez asysty 4/3/3/3

Wstępowaniu na krzesło z obciążeniem + 10 kg - 8/8/8/7/7
Wznoszenie łydki jednonoż z obciążeniem + 10 kg - 12/11/11/10/10
Sinlge leg-hip thrusters - odpuscilem ostatnia (dupa za bardzo palila :lol: )- 10/10/8/8


  • 0

#22
Universe

Universe

    Member

  • Użytkownik
  • 26 postów

Niezbyt długo. Myślę, że po prostu robię je źle technicznie i dlatego nie czuję bicepsów, muszę nad tym popracować. Na tę chwilę najbardziej czuję biceps, gdy zrobię po prostu 6 serii podchwytu - po 2 we wąskim, na szerokość barków i szerokim.

 

A co do wysokich podciągnięć to miałem podobną sytuację do Ciebie, też myślałem, że nie mam siły. Ale tu wszystko rozbija się o eksplozywność, nie da się wysoko podciągnąć nie podciągając się eksplozywnie, bo od pewnego momentu kończy się zakres ruchu podciągnięcia, w którym pracują mięśnie odpowiadające właśnie za podciąganie i zaczyna się faza prostowania rąk w łokciach za co odpowiada już triceps, a chyba przy takim kącie jaki jest wtedy między bicepsem, a przedramieniem tej ręki nie wyprostujesz za pomocą jedynie siły tricepsa. Myślę, ze powyżej poziomu, na którym pracują biceps i plecy trzeba się unieść za pomocą pędu wygenerowanego przy pomocy właśnie eksplozywnego podciągnięcia. Mi na początku pomogło robienie kipa jak przy muscle upie i gdy już się opada to jak najbardziej "hamować" mięśniami, ale myślę, że nie jest to do końca potrzebne - aczkolwiek spróbować nie zaszkodzi, jeśli te wysokie podciągnięcia mimo wszystko nie będą Ci wychodziły. Na początku problemem może też być zrobienie tego z całkowicie prostych rąk, bo według mnie najmniej siły ma się właśnie na początku podciągnięcia. Chociaż.. Nie wiem czy takie szarpnięcie jakie następuję przy eksplozywnym podciągnięciu w ogóle powinno być wykonywane z całkiem prostych rąk, może być to niezdrowe dla łokci. Musiałby wypowiedzieć się ktoś mądrzejszy, aby stwierdzić to jednoznacznie. Ja prewencyjnie nadal zaczynam podciągnięcia eksplozywne z delikatnie ugiętych rąk. Może Ci pomóc także leciutkie bujnięcie się przed drążek, aby nabrać tego charakterystycznego toru ruchu - nie zrobisz wysokiego podciągnięcia tak blisko jak zwykłego, bo zablokujesz się w chwili, gdy drążek jest na poziomie obojczyków. Najważniejsze to skupić się po prostu na tym mocnym, eksplozywnym szarpnięciu i wyciągnięciu ciała jak najwyżej na drążek. I tak jak pisałem wcześniej - bardzo pomagają zarówno zwykłe jak i eksplozywne podciągnięcia z dodatkowym obciążeniem.

 

A co dragon flagą? Nadal bolą Cię przy niej łopatki i w końcu z niej zrezygnowałeś?


  • 0

#23
sokol

sokol

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 120 postów
  • LokalizacjaWrocław

Mozliwe, albo jestes juz za bardzo wyrobiony hehe. Sprobuj zamiast head bangersow tego ( 1:08), moze akurat zadziala na Ciebie :) ja zamierzam od kolejnego planu to wrzucic.

 

Wlasnie w tym sek ze potrafie z wyprostowanych rak, podciagnac sie pomalu bez rozbujania, zatrzymuje sie w takim wlasnie moim "martwym punkcie" troche za obojczykiem i dalej zeby wejsc wyzej musze zaciagnac lewa reke, a nastepnie prawa. Moge jak bede w przyszlym tygodniu na silowni nakrecic jak to wyglada. Bede probowal bardziej eksplozywnie to robic moze jakos minie mi to :)

 

Zrezygnowalem na ten moment, mam chyba za bardzo obity ten odcinek gorny plecow od ostatnich prob z zeszlego tygodnia i boli bardziej... cos jest poprostu nie tak...

 

Dzisiaj tylko Core!

Superman hold  - 12/12/12/12/12

Mostki - a co mi tam zrobilem wiecej :)  - 10/9/9/9/9

Wznoszenie nog do drazka - 9/9
Spięcia brzucha - 20/20/20/20
Plank 45 s x 2
Wznoszenie nog na boki wiszac na drazku 16/14

Wznoszenie nog do klatki piersiowej 10/10
Wznoszenie nog kat 90 9/9


  • 0

#24
Universe

Universe

    Member

  • Użytkownik
  • 26 postów

Wiem, że już się utrzymam na górze w podchwycie na jednej ręce, negatywów jeszcze nie próbowałem, bo się boję o ścięgna. Więc może masz rację z tymi head bangersami. ;p

A co do wysokiego podciągania to tak jak mówiłem. Jeśli nie będziesz robił tego w innym torze ruchu, czyli trochę dalej od drążka niż normalnie to się będziesz blokował przy tym obojczyku. Spróbuj się bujnąć przed drążek raptem z 5 cm i jak już ciało będzie miało się cofać to podciągnij się eksplozywnie i powinieneś zobaczyć o jaki tor ruchu mi się rozchodzi. ;)

Tak przy okazji mam jeszcze dwa pytania. Robisz pompki jednorącz z asystą. Na czym ona polega?

I robisz także nieraz pompki z klaśnięciem z gumą. Jakiej gumy używasz? Ilu kilogramowy opór generuje? Albo, jeśli tego nie wiesz to podaj mi chociaż jej szerokość i grubość w milimetrach. :)


  • 0

#25
sokol

sokol

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 120 postów
  • LokalizacjaWrocław

Dzieki wielkie za porady! Na bank bede kombinowal w te strone :)

 

Jesli chodzi o pompki jednoracz z asysta to wykonuje to w taki sposob ze reka nie cwiczaca trzymam oparta o stolik w taki sposob jak na w 1:18, lecz pomalu juz z nich rezygnuje :)

Gume posiadam taka o   ( http://store.domyos....wa-id_8211889 )

Niebieska z silnym oporem, lecz nie widze tu zadnych konkretnych informacji na temat kilogramowego oporu. Chyba ze to jest zakladka rozmiar (to wtedy 15 kg?) 

 

Dzisiaj

Ze wzgledu na brak czasu dzisiaj (po pracy trening i odrazu wyjazd) zrezygnowalem z treningu lower body :(Upper body

Pompki na jednej rece - znow zrezygnowalem praktycznie z asystowanych powtorzen, 3 x w tygodniu na takie pompki to za duzo wedlug mnie... (bez asysty/z asysta) 0/5  ; 5/0 ; 4/0 ; 3/0 ; 3/0

Podciaganie nadchwytem z obciazeniem +10 kg -  5/5/4/4/4

Pompki w staniu na rekach rozne rozstawy dloni (pelne powtorzenie przy dotknieciu nosem) - tutaj jedna seria z waskim rozstawem, reszta na szeroko - 5/5/5/5/5

Pompki z klaśnięciem z gumą - zrezygnowalem z ostatniej -  8/8/8/8

Head bangersy -   10/10/9/8/8

Dipy w oparciu o krzeslo z obciązeniem + 15 kg 8/8/8/8/8


  • 0

#26
sokol

sokol

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 120 postów
  • LokalizacjaWrocław

Dzisiaj Core

 

Superman hold  - 12/12/12/12/12

Mostki - 9/9/9/8/8

Wznoszenie nog do drazka - 9/9
Spięcia brzucha - 20/20/20/20
Plank 45 s x 2
Wznoszenie nog na boki wiszac na drazku 16/14

Wznoszenie nog do klatki piersiowej 10/10
Wznoszenie nog kat 90 9/9


  • 0

#27
sokol

sokol

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 120 postów
  • LokalizacjaWrocław

Po dwoch dniach przerwy dla gornej oraz dolnej partii i duzna intensywnoscia treningow w zeszlym tygodniu, przystapilem dzisiaj z mega energia ! :)

 

Dzisiaj Upper i lower body

 

Pompki na jednej rece - mega poszlo, nie wiem czy kwestia tej duzej zeszlotygodniowej intensywnosci i w koncu regenracji ale poszlo swietnie -  (bez asysty/z asysta) 0/5 ; 5/0 ; 5/0 ; 5/0 ; 4/0

Muscle up -  wkoncu! udalo sie wykonac poprawne powtorzenie, fakt nie wszystkie bo 6/18 ale bedzie lepiej :)  5/4/4/3/2

Pompki w staniu na rekach rozne rozstawy dloni (pelne powtorzenie przy dotknieciu nosem) -  5w/5w/5s/5s/5s ( w - wasko, s - szeroko)

Pompki z guma - 8/8/7/7/7

Head bangersy -   10/10/9/9/8

Dipy - dwie serie z guma reszta bez - 10/9/9/8/8

 

Lower body

 

Pistolety - troche wiecej energii niz przewaznie, chociaz poczulem moja ostroge pietowa - 1 x 5 z asysta, 2 x 4, 2 x 3 bez asysty

Tez troche pozmenialem ze wzgledu na trening na silowni, a nie w domu

Wykroki z obciazeniem + 11 kg - zmniejszylem obciazenie na inne niz ostatnio 9/9/9/8/8
Wznoszenie łydki jednonoż z obciążeniem + 9  kg - tez zmniejszylem - 12/12/12/10/10
Sinlge leg-hip thrusters - 10/10/10/10/10


  • 0

#28
sokol

sokol

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 120 postów
  • LokalizacjaWrocław

Siemano!

 

Wtorek

Core

 

Wiekszosc cwiczen bezproblemowo, troche pokombinowalem z idanymi cwiczeniami :)

 

Superman hold  -  dodalem do trzymania kij za plecami, aby bardziej imitowac back lever :) - 12/12/12/12/12

Mostki - za rozmowa z uzyt. Universe, przy mostkach zaczalem trzymac sie na jednej rece/nodze przytrzymujac tak po kilka s, z czego wyszlo mniej powtorzen - 6/6/6/6/6

Wznoszenie nog do drazka - 9/9
Spięcia brzucha - 20/20/20/20
Plank 45 s x 2
Wznoszenie nog na boki wiszac na drazku 16/14

Wznoszenie nog do klatki piersiowej 10/10
Wznoszenie nog kat 90 9/9

 

Środa

 

Trening w domu

Pompki na jednej rece - nie poszlo tak dobrze jak w poniedzialek, ale lepiej niz tydzien temu :) (bez asysty/z asysta) 0/5  ; 5/0 ; 5/0 ; 4/0 ; 3/0

Podciaganie nadchwytem z obciazeniem +10 kg - delikatny progres -  5/5/5/4/4

Pompki w staniu na rekach rozne rozstawy dloni (pelne powtorzenie przy dotknieciu nosem) -  5w/5w/5s/5s/5s ( w - wasko, s - szeroko)

Pompki z klaśnięciem z gumą -  8/8/8/8/8

Head bangersy -   10/10/9/8/8

Dipy w oparciu o krzeslo z obciązeniem + 15 kg 8/8/8/8/8

 

Lower body

 

Pistolety - nogi wreszcie odzyskaly sily i jest coraz to lepiej - 1 x 5 z asysta, bez asysty 4/4/3/3

Wstępowaniu na krzesło z obciążeniem + 10 kg - 8/8/8/7/7
Wznoszenie łydki jednonoż z obciążeniem + 10 kg - 12/11/11/10/10
Sinlge leg-hip thrusters - 10/10/10/10/10

 

Czwartek

 

Core

Superman hold  - tak samo jak we wtorek - 12/12/12/12/12

Mostki - tak samo jak we wtorek - 6/6/6/6/6

Wznoszenie nog do drazka - 9/9
Spięcia brzucha - 20/20/20/20
Plank 45 s x 2
Wznoszenie nog na boki wiszac na drazku 16/14

Wznoszenie nog do klatki piersiowej 10/10
Wznoszenie nog kat 90 9/9

 

Piatek

 

Upper and lower body

Zmeczony calym tygodniem takiego maratonu. Trening na silowni

Pompki na jednej rece - nie bylo zle   (bez asysty/z asysta) 0/5 ; 5/0 ; 5/0 ; 4/0 ; 3/0

Muscle up -  czulem zmeczone lokcie i tricepsy, moze z 2 powtorzenia poprawne, ale to zawsze o te 2 powtorzenia! - 4/3/2/2/2

Pompki w staniu na rekach rozne rozstawy dloni (pelne powtorzenie przy dotknieciu nosem) - tu bylo ciezko tym razem  5w/5w/5s/5s/5s ( w - wasko, s - szeroko)

Pompki z guma - zrezygnowalem z ostatniej 8/8/7/7/

Head bangersy -   10/10/10/10/10

Dipy - tez zrezygnowalem z ostatniiej - 8/8/8/8

 

Lower body

 

Pistolety - bylo ok - 1 x 5 z asysta, 3 x 4, 1 x 3 bez asysty

Tez troche pozmenialem ze wzgledu na trening na silowni, a nie w domu

Wykroki z obciazeniem + 16 kg - 8/8/8/6/6
Wznoszenie łydki jednonoż z obciążeniem + 9  kg -  12/12/12/10/10
Sinlge leg-hip thrusters - 10/10/10/10/10


  • 1

#29
sokol

sokol

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 120 postów
  • LokalizacjaWrocław

Sobota!

 

Bez wiekszych problemow

Superman hold  - tak samo jak we wtorek - 12/12/12/12/12

Mostki - tak samo jak we wtorek - 6/6/6/6/6

Wznoszenie nog do drazka - 9/9
Spięcia brzucha - 20/20/20/20
Plank 45 s x 2
Wznoszenie nog na boki wiszac na drazku 16/14

Wznoszenie nog do klatki piersiowej 10/10
Wznoszenie nog kat 90 9/9

 

 

I dwa najciezsze tygodnie minely :)

 

Niedziela

Rest!

 

Poniedziałek

Progresja do stania na rekach

Dawno nie bylo "tricks" :)

 

Wyjscie z pozycji kruka do stania na rekach - sprobowalem robic mniej powtorzen z wiekszymi przerwami, nawet szlo w miare ale za bardzo przesadzilem i to sie odbilo na kolejnym cwiczenu - 3/3/2/2/2/2/2

 

Swobodne stanie na rekach - chyba tylko 4 albo 5 pojdesc...

 

Z tego wzgledu ze mamy juz miesiac grudzien, a wedlug planu zostaly dwa ostatnie tygodnie, a ostatnie poltora tygodnia takie troche nie pewne moga byc, dlatego postanawiam ze przedluze ten plan o kolejne dwa tygodnie :) takto normalnie planowalem zrobic tydzien przerwy lub lzejszych treningow po zakonczeniu tego planu, ale ciezko powiedziec jak to bedzie w swieta ;)


  • 0

#30
sokol

sokol

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 120 postów
  • LokalizacjaWrocław

Wtorek!

Upper and lower body

Lekkie problemy ze spaniem, odbliy sie na regeneracjie niestety i srednio czulem sie na treningu

Pompki na jednej rece - jest ok :)   (bez asysty/z asysta) 0/5 ; 5/0 ; 5/0 ; 5/0 ; 4/0

Muscle up - chcialem podejsc do tego z duza energia i nawet bylo by ok, gdyby nie dziwne bole w prawym przedramieniu, mozliwe ze od momentu gdy zaczalem probowac muscle upy robiac na prawa strone, lub rownoegle, lokiec-przedramie dostaly dodatkowy bodziec i teraz bola... no nic zobaczymy jak to bedzie. Pare powtorzen pelnych pare na lewa strone ze wzgledu na ten wiekszy bol po prawej stronie... - 5/4/4/4/3

Pompki w staniu na rekach rozne rozstawy dloni (pelne powtorzenie przy dotknieciu nosem) - zmeczone barki po zeszlym dniu  5w/4w/5s/5s/4s ( w - wasko, s - szeroko)

Pompki z guma - srednio - 8/8/8/7/7

Head bangersy -   10/10/10/10/10

Dipy - 4 serie z guma, 1 bez - 10/8/8/8/8

 

Lower body

 

Pistolety - czuje ostatnio duzy progres przy nogach - 1 x 5 z asysta, 1 x 5, 3 x 4 bez asysty

Wykroki z obciazeniem + 18 kg - 9/9/9/8/8
Wznoszenie łydki jednonoż z obciążeniem + 9  kg -  12/12/12/10/10
Sinlge leg-hip thrusters - 10/10/10/10/10

 

Sroda

Progresja do back levera

Tak jak stania na rekach tego tez nie cwiczylem wedlug planu przez 2 tyg :)

Skin the cat - bylo ok- 7/7/7

Waga o plecach prostych - tez w porzadku, chociaz bardzo czulem lokcie... 10s/10s/10s/10s/10s/10s/10s/10s


  • 0

#31
sokol

sokol

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 120 postów
  • LokalizacjaWrocław

Dzisiaj

 

Tricks!

 

Progresja do stania na rekach.

Mimo ze wydawalo mi sie przez caly dzien w pracy ze mam zmeczone barki, wyjscie z pozycji kruka do stania szlo mi bardzo dobrze, zrobilem troche mniej serii niz ostatnio zeby zrobic wiecej podejsc do swobodnego stania na rekach - 4/4/3/3/3

 

Swobodne stanie na rekach - bylo okej - nie pamietam ile w sumie tego bylo... :D

 

Zapomnialem dodac ze w dni upper/lower body dorzuciem jeszcze zwisy na drazku w celu poprawienia mojej wytrzymalosc dloni.

Ostatnio bylo 2 x 15 s i 2 x 10 s na jedna reke.

 

Ponadto jakby ktos chcial popatrzec jak sobie radze, jakie potrawy mam w diecie, jak wykonuje cwiczenia zapraszam na - http://instagram.com/sokool3


  • 1

#32
sokol

sokol

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 120 postów
  • LokalizacjaWrocław

Piatek!

Tricks

Progresja do Back Leveru

 

Skin the cat - bylo ok- 7/7/7

Waga o plecach prostych - nadal lokcie.. 10s/10s/10s/10s/10s/10s/10s/10s

 

Sobota

Niestety noc mialem nie przespana przez telefony z pracy, co wplynelo na moja energie na treningu...

Upper/lower body

Pompki na jednej rece - jest ok, coraz pewniej sie czuje   (bez asysty/z asysta) 0/5 ; 5/0 ; 5/0 ; 5/0 ; 4/0

Podciaganie nadchwytem +10 kg - bez progresu, nawet bylo ciezej niz zwykle, moze przez niewyspanie ? - 5/5/5/4/4

Pompki w staniu na rekach rozne rozstawy dloni (pelne powtorzenie przy dotknieciu nosem) - zmeczone barki po zeszlym dniu  5w/5w/5s/5s/5s ( w - wasko, s - szeroko)

Pompki z guma - srednio - 8/8/8/8/8

Head bangersy - dziwne, ppierwszy raz nie mialem energi do tego cwiczenia - 8/8/8/8/8 

Dipy w oparciu o lawke + 10 kg - 10/10/10/10/10

 

Lower body

 

Pistolety - czuje ostatnio duzy progres przy nogach - 1 x 5 z asysta, 1 x 5, 3 x 4 bez asysty

Wykroki z obciazeniem + 20kg - 9/9/9/8/8
Wznoszenie łydki jednonoż z obciążeniem + 9  kg -  12/12/12/10/10
Sinlge leg-hip thrusters - 10/10/10/10/10

 

Jutro wolne i mam nadzieje ze sie wyspie :)


  • 0

#33
sokol

sokol

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 120 postów
  • LokalizacjaWrocław

SIemano!

 

Poniedzialek

Upper/lower body

Pompki na jednej rece - utrzymane  (bez asysty/z asysta) 0/5 ; 5/0 ; 5/0 ; 5/0 ; 4/0

Podciaganie nadchwytem +10 kg - jak ostatnio mialem problem z wykonaniem standardowej ilosci powtorzen, tak dzisiaj progres, bariera przebita zobaczymy czy utrzyma sie :)  - 5/5/5/5/5

Pompki w staniu na rekach rozne rozstawy dloni (pelne powtorzenie przy dotknieciu nosem) -  5w/5w/5s/5s/5s ( w - wasko, s - szeroko)

Pompki z guma - ok lecz czulem lokcie 8/8/8/8/8

Head bangersy - lepiej niz ostatnio - 10/10/9/8/8

Dipy w oparciu o lawke + 15 kg - 8/8/8/8/8

 

Lower body

 

Pistolety - progres :) - 1 x 5 z asysta, 3 x 5, 1 x 4 bez asysty

Wstępowaniu na krzesło z obciążeniem + 10 kg - 8/8/8/7/7
Wznoszenie łydki jednonoż z obciążeniem + 10  kg -  12/12/12/10/10
Sinlge leg-hip thrusters - 10/10/10/10/10

 

Dzisiaj

 

Core

Superman hold  - z kijem za plecami - 12/12/12/12/12

Mostki - powotrzenia z przytrzymaniem na jednej rece/nodze - 6/6/6/6/6

Wznoszenie nog do drazka - 8/8
Spięcia brzucha - 20/20/20/20
Plank 45 s x 2
Wznoszenie nog na boki wiszac na drazku 16/14

Wznoszenie nog do klatki piersiowej 10/10
Wznoszenie nog kat 90 9/9


  • 1

#34
sokol

sokol

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 120 postów
  • LokalizacjaWrocław

Dzisiaj

 

Upper/lower body

Pompki na jednej rece - utrzymane  (bez asysty/z asysta) 0/5 ; 5/0 ; 5/0 ; 5/0 ; 4/0

Podciaganie nadchwytem +10 kg - utrzymane chociaz jakos srednia byla :)  - 5/5/5/5/5

Pompki w staniu na rekach rozne rozstawy dloni (pelne powtorzenie przy dotknieciu nosem) - ciezko bylo- 5w/3w/5s/5s/5s ( w - wasko, s - szeroko)

Pompki z guma - zrezygnowalem z ostatniej 8/8/8/8/

Head bangersy - lepiej niz ostatnio - 10/10/9/8/8

Dipy w oparciu o lawke + 15 kg - 8/8/8/8/8

 

Lower body

 

Pistolety - progres :) - 1 x 5 z asysta, 3 x 5, 1 x 4 bez asysty

Wstępowaniu na krzesło z obciążeniem + 10 kg - 8/8/8/8/8
Wznoszenie łydki jednonoż z obciążeniem + 10  kg -  12/12/12/10/10
Sinlge leg-hip thrusters - 10/10/10/10/10


  • 0

#35
sokol

sokol

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 120 postów
  • LokalizacjaWrocław

Dzisiaj

 

Core

Superman hold  - z kijem za plecami - 12/12/12/12/12

Mostki - powotrzenia z przytrzymaniem na jednej rece/nodze - 6/6/6/6/6

Wznoszenie nog do drazka - 9/9
Spięcia brzucha - 20/20/20/20
Plank 45 s x 2
Wznoszenie nog na boki wiszac na drazku 16/16

Wznoszenie nog do klatki piersiowej 10/10
Wznoszenie nog kat 90 8/8


  • 0

#36
Wapstarzz

Wapstarzz

    Keep going !

  • Moderator
  • 196 postów
  • LokalizacjaBiałystok

Sprobuj  system 3x3 lub 3x1,  naprawde ciezkich wariantów cwiczen. Ciekawe jak wplynie to na Ciebie


  • 0

#37
sokol

sokol

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 120 postów
  • LokalizacjaWrocław

@Wapstarzz

Dzieki na pewno cos bede kombinowal niedlugo z planem. Moze masz jakies propozycje cwiczen?

 

 

Dzisiaj

Tricks

Progresja do stania do rekach

 

Dzisiaj po pracy jakos taki slaby sie czulem i to tez sie odbilo na treningu. Nie zadowolony w stosunku do ostatniego ze staniem na rekach. Nie bede sie rozpisywal bo nie bylo rewelacji. Na nastepnym treningu musi byc lepiej! :)


  • 0

#38
Wapstarzz

Wapstarzz

    Keep going !

  • Moderator
  • 196 postów
  • LokalizacjaBiałystok

Jakim planem smigasz teraz?


  • 0

#39
sokol

sokol

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 120 postów
  • LokalizacjaWrocław

Sobota!

 

Tricks

Progresja do back levera

Skin the cat 7/7/7

Waga z jedna noga wysunieta 8 x 8s

 

Dzisiaj

Tricks

Progresja do stania na rekach

Przejsce z pozycji l-sit do stania na rekach - to bardziej byly proby niz pelne powtorzenia, ale 2-3 razy wyszlo :) - 3 x 3

Przejsce z pozycji kruka do stania na rekach - 3 x 3

Swobodne stanie - 3 x iles tam podejsc :)


  • 0

#40
sokol

sokol

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 120 postów
  • LokalizacjaWrocław

Po konsultacjach z @Wapstarzz (dzieki jeszcze raz!) kilka drobnych rzeczy pozmienialem w swoim obecnym treningu, lecz rewolucja bedzie od nastepnego planu (przypuszcza ze przyszly rok), w tym docisne to co robie i tydzien przerwy na regeneracje :)

 

Dzisiaj

 

Upper/lower body

Pompki na jednej rece - zrezygnowalem z pierwszej asystowanej, a raczej bym powiedzial ze zapomnialem :P - 5/5/5/5/3

Podciaganie nadchwytem +12,5 kg - dorzucilem 2,5 kg i calkiem ladnie poszlo  - 5/5/5/4/4

Pompki w staniu na rekach na poreczach do pompek (w celu nizszego zejscia) - ciezzko bylo - 3/3/3/2/2

Pompki z guma - zrezygnowalem z ostatniej 8/8/8/8

Head bangersy - lepiej niz ostatnio - 10/10/9/8/8

Dipy w oparciu o lawke + 15 kg - 8/8/8/8/8

 

Lower body

 

Pistolety - progres :) 1 x 5 z asysta, 4 x 5 bez asysty!

Wstępowaniu na krzesło z obciążeniem + 15 kg - 8/7/7/7/7
Wznoszenie łydki jednonoż z obciążeniem + 12,5  kg -  11/11/10/10/10
Sinlge leg-hip thrusters - 10/10/10/10/10


  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych