Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Witam ;)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
15 odpowiedzi w tym temacie

#1
Aniela

Aniela

    Member

  • Użytkownik
  • 25 postów

Mam na imię Aniela, lat 21, waga 50 kg, wzrost 163 cm.

Kalisteniką zaczęłam się interesować od 3 dni, wcześniej nie miałam pojęcia o jej istnieniu. Zdecydowałam się do was dołączyć ponieważ macie podobne wyzwania do moich i chciałabym się uczyć od lepszych ;)W domu ćwiczyłam wcześniej i  z chęcią skorzystam z waszych porad. Uwielbiam ćwiczyć na drążku, (jeden z moich celów -  10 razy nachwytem i 20 podchwytem.) Moją siłę  muszę wykorzystać jak najlepiej i nie dać plamy.

Motywacja- Nie czytałam jeszcze waszych książek, nie znam ich bohaterów ale wiedzcie, że mnie też ktoś motywuje. Mianowicie jest to mój tata. W młodości ćwiczył z ciężarem własnego ciała, (pochodzi ze wsi a tam nie było siłowni itp). Wyrobił sobie piękną sylwetkę i mimo, że nie ćwiczy od 20 lat potrafi chodzić na rękach, podciągać się technicznie i robi wiele innych rzeczy które mnie inspirują. Chcę żeby był ze mnie dumny. Trening daje mi dużo satysfakcji, poznaję możliwości własnego ciała. Uwielbiam sport ponieważ daje mi siłę, dawkę energii i endorfinki. Jestem marzycielką, często z głową w chmurach  a kiedy ćwiczę wracam na ziemię, jestem zdeterminowana i dążę do celu ;)

 

Pozdrawiam ciepło.


  • 4

#2
Powadzi

Powadzi

    Wymówki domeną ludzi słabych

  • Administrator

  • 2 335 postów
  • LokalizacjaGorzów Wlkp
Witam,

Bardzo ciekawy wstep. Wytrwalosc i samozaparcie to podstawa :) a Tobie jak widac sni tego, ani tego nie brakuje.

Cwiczysz jakims ulozonym planem czy po prostu robisz to co chcesz w danym dniu?

Wysłane za pomocą TapaTalk
  • 0

Piękno i siła, a nie pompa i masa


#3
Aniela

Aniela

    Member

  • Użytkownik
  • 25 postów

Co do planu to pół na pół. Jeśli chodzi o podciąganie korzystałam ostatni miesiąc ze stronki podciąganie.pl ale efekty niezadowalające. Od poniedziałku zaczynam Armstronga, jeśli chodzi o inne ćwiczenia to spontan, korzystałam z filmików i żeby nie przyzwyczaić mięśni robiłam zawsze inny na daną partię ciała. Nad planem pomyślę przez weekend bo od pon. chciałabym, go już realizować. Nie zależy mi na rozbudowaniu aż tak mięśni a na wytrzymałości w danej pozycji i na ilości powtórzeń. Teraz chciałabym popracować nad ćwiczeniami z waszego wyzwania + brzuch (plank, L-sit) 


  • 0

#4
student87

student87

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 384 postów
  • LokalizacjaPodkarpacie

Witam ciepło, życze powodzenia w realizowaniu siebie i czerpaniu z ćwiczeń jak najwięcej radości.


  • 0

I want represent an idea, I want represent possibilities

 


#5
Glowa

Glowa

    Mój czas jeszcze nadejdzie

  • Bywalec

  • 282 postów
  • LokalizacjaOława/Wrocław/Dziwnówek

Ogarnięta i zdeterminowana dziewczyna, to mi się podoba :) Cześć


  • 0
Skazany na trening od 10.2012

#6
Krzysiu1991

Krzysiu1991

    Member

  • Użytkownik
  • 18 postów
  • LokalizacjaInowrocław

Ja mogę polecić Tobie szczerze Armstronga. Ja z 5 powtórzeń doszedłem do 14 powtórzeń.


  • 0

#7
Aniela

Aniela

    Member

  • Użytkownik
  • 25 postów

Wiele dobrego czytałam na temat tych ćwiczeń ;) A  ile czasu Ci to zajęło ? ;) 


  • 0

#8
Krzysiu1991

Krzysiu1991

    Member

  • Użytkownik
  • 18 postów
  • LokalizacjaInowrocław

Cały plan, tj. 3 miesiące. ;)


  • 0

#9
squirrellion

squirrellion

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 177 postów

Na sam początek.Mogę dorzucić coś, co Ci się przyda, jeśli zamierzasz powoli iść do celu.

 

http://kalistenikapo...odki-przykłady/


  • 0

#10
Krzysiu1991

Krzysiu1991

    Member

  • Użytkownik
  • 18 postów
  • LokalizacjaInowrocław

Ona już początkująca nie jest. ;d


  • 0

#11
squirrellion

squirrellion

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 177 postów

Nie chcę się kłócić, choć każdy z nas tutaj posiadał jakieś doświadczenia ze sportem różnego rodzaju, nie oznacza, że nie można zacząć od nowa, naprawdę porządnie.Choć trenuję zróżnicowane sporty z dosyć dobry doświadczeniem, nie oznacza to iż muszę iść i porywać się z motyką na słońce.


  • 0

#12
Aniela

Aniela

    Member

  • Użytkownik
  • 25 postów

A właśnie, że jestem ;) Dziękuję za link. Dużo rzeczy się pokrywa z tym co kiedyś robiłam. Rok temu jakiś czas ćwiczyłam cross ( dla początkujących ;P) miałam np trening 5x podchwyt, 10x delfinki 15x pompki i 20x brzuszki, odpoczynek dopiero po całej serii, wszystko razy 3 serie. Wiem, że to nie to samo ale podobnie ;) 


  • 0

#13
Aniela

Aniela

    Member

  • Użytkownik
  • 25 postów

Nie chcę się kłócić, choć każdy z nas tutaj posiadał jakieś doświadczenia ze sportem różnego rodzaju, nie oznacza, że nie można zacząć od nowa, naprawdę porządnie.Choć trenuję zróżnicowane sporty z dosyć dobry doświadczeniem, nie oznacza to iż muszę iść i porywać się z motyką na słońce.

Nie mam nie wiadomo jakich celów, żeby się porywać z motyką na słońce. Jeśli tak mnie odebrałeś, to szkoda. Jestem w tym laikiem i uczę się za każdym razem kiedy czytam posta. Pozdrawiam i zapewniam Cię, że najpierw chcę podszkolić technikę.


  • 0

#14
Krzysiu1991

Krzysiu1991

    Member

  • Użytkownik
  • 18 postów
  • LokalizacjaInowrocław

Squirell to sarkazm był.:P


  • 0

#15
squirrellion

squirrellion

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 177 postów

Odebrałem to w swój sposób i wypowiedziałem się Krzysztofie.

A co do Anieli, nie chodziło mi o Ciebie, uogólniłem.Więc szkol się, szkol. 


  • 0

#16
Justy^a

Justy^a

    Advanced Member

  • Instruktor

  • 1 013 postów
  • LokalizacjaKraków
  • Kwalifikacje:Trener Personalny

Cześć, witaj na forum ^ ^


  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych