Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

"Skazany na trening" Paula Wade'a - nie rozumiem

kalistenika amator

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1
Tadzmir

Tadzmir

    Brak

  • Użytkownik
  • 1 postów

Witam serdecznie.

 

W wyżej wymienionej książce KROK 1 to pompki przy ścianie.

Jak to jest? mam trzaskać pompki i tylko pompki az do momentu, w którym bede gotów przejsc do  KROKU 2 czyli pompek pochylonych?

Czy moze mam robic KROK 1 z kazdego rozdziału?

 

np.

 

pompki przy scianie

 

1 seria 10 powtórzen

 

przysiad w staniu na barkach

 

1 seria 10 powtórzen

 

podciagniecia do pionu

 

1 seria 10 powtórzen

 

chcialbym zaczac trenować, ale totalnie nie mam pomyslu, jak zaczac,

 

mam robić co 3 dni 10 pompek pompek przy scianie? chcialbym sie zmeczyc. Moze ktoś z was ma chęć podzielenia się tym, jak zaczynał w kalistenice, jak dobierał "obciążenia" i jaki wynik ma teraz? bardzo by mi to pomogło, a znajac zycie zaraz dostane warna za rozpoczynanie wątków, które miały miejsce.

 

Pozdrawiam


  • 0

#2
krzysiek23123

krzysiek23123

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 65 postów

Wade zalecał zaczynać od 4 ćwiczeń: pompki, podciągnięcia, wznosy nóg, przysiady, a pozostałe 2 zostawić na później. Na pompki przy ścianie przeznacz sobie 1-2 tygodnie, żeby przyzwyczaić stawy. Potem możesz przejść do następnego kroku, na którym możliwe, że spędzisz już więcej czasu. Sam początek jest zwykle łagodniejszy, żeby nie narobić sobie kontuzji, potem przechodzi się do trudniejszych ćwiczeń, zwiększa intensywność, itp. Nie martw się, przyjdą takie czasy, że się solidnie zmęczysz.


  • 0

#3
tm_

tm_

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 146 postów

Tutaj masz też alternatywę:

http://kalistenikapo...ś-nie-rozumiem/


  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych