Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Literatura


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1
sheisbutterfly

sheisbutterfly

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Moderator
  • 473 postów
  • LokalizacjaWałbrzych

W tym wątku będą recenzje książek :) Co warto kupić i czego spodziewać się w środku :)


  • 0
"Najpierw, rób to co konieczne, potem, to co możliwe, a na końcu okaże się że robisz rzeczy nie możliwe"

Chcesz dodać mi skrzydeł? :) to proste!! wciśnij Rep !! :)

#2
sheisbutterfly

sheisbutterfly

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Moderator
  • 473 postów
  • LokalizacjaWałbrzych

Megatrening 15-minutowy

Paolo Roberto

 

Książka wchłonięta. Ćwiczenia podzielone na grupy mięśni. Jest to pewnego rodzaju encyklopedia podstawowych ćwiczeń z masą ciała. Łatwo można ułożyć sobie trening, który nie wymaga dużo czasu. Warto mieć pod ręką. Ćwiczenia można wpleść również w dłuższy trening :) co tu dużo pisać, najlepiej ją po prostu mieć. :) 

 

a Wy co o niej sądzicie ? :)


  • 0
"Najpierw, rób to co konieczne, potem, to co możliwe, a na końcu okaże się że robisz rzeczy nie możliwe"

Chcesz dodać mi skrzydeł? :) to proste!! wciśnij Rep !! :)

#3
adidiii

adidiii

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 103 postów

jak dla mnie książka-dno. ćwiczenia to podstawy podstaw które każdy zna,-różne wariacje pompek czy brzuszków, nic specjalnego, większość ćwiczeń sprowadza się głownie do wysoko powtórzeniowych ćwiczeń które widuje się na rozgrzewce na lekcjach w-f. Osobiście nie polecam, kupiłem z ciekawości i żałuje zakupu


  • 0

#4
kano

kano

    KB-MASTER !

  • Zasłużony
  • 1 325 postów

Jest już dyskusja o tej ksiażce w odpowiednim dziale.

W zależności od potrzeb danej osoby książka może podpasować, jak i nie podpasować :-)

 

Atlas ćwiczeń + trochę zestawów treningowych (nazwałbym je finish'erami, bo programy to zbyt wiele powiedziane).

 

Musiałby ktoś przetestować :-)

 

Jak delikwent ma siedzieć na tyłku, a zrobić 4x w tyg po 15min jeden z zestawów, to na dobre mu wyjdzie. (co by nie robił!)


  • 0

Ja bym tu widział jeszcze tureckie wstawanie poparte ostrym wymachem !!! :D





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych