Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Podstawy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1
protzzi

protzzi

    Member

  • Użytkownik
  • 26 postów
  • LokalizacjaKonstantynów Łódzki

Witam, 

Nie wiem czy ten temat tu pasuje ale nie wiedziałem gdzie go napisać.

Mam takie pytanie odnośnie tego jak zacząć całą przygodę z kalisteniką. Od jakich ćwiczeń zacząć i wgl takie podstawy. Narazie co robiłem to po prostu podciągałem się na drążku i robiłem pompki, brzuszki i przysiady. I takie pytanie czy to wystarczy czy trzeba do tego coś dodać?

 

Z góry dzięki za pomoc i pzdr :D

 


  • 0

#2
radosław

radosław

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 79 postów

No to uwaga - przygodę z kalisteniką na swoje szczęście już zacząłeś.

 

Czy to co robisz wystarczy? Wszystko zależy od celu jaki chcesz osiągnąć. Zawęź obszar poszukiwań, bo ogólna sprawność fizyczna o której wspominasz to bardzo szerokie pojęcie... Chcesz zacząć od podstaw - przeczytaj "Skazanego na trening". Wątpliwości rozwiewaj szukając odpowiedzi na forum, gdzie z czasem znajdziesz alternatywy, jeżeli nie spodoba Ci sie to co przeczytałeś. W co zresztą wątpię.

Twoja wiedza wzrośnie na tyle, że pewnie (a przynajmniej ja tak miałem) w pewnym momencie ześwirujesz od nadmiaru informacji. Recepta: wybranego systemu trzymaj się na tyle długo, by samemu stwierdzić czy przynosi Ci korzyści. Działa - kontynuuj, nie działa - zmieniaj. Genialne w swej prostocie.

 

Życzę konsekwencji i powodzenia!


  • 1




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych