Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Ewa Chodakowska i Mel B


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1
sheisbutterfly

sheisbutterfly

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Moderator
  • 473 postów
  • LokalizacjaWałbrzych

Zdrada?

 

Nie do końca, obie, Ewa i Mel B ćwiczą z masą własnego ciała, fakt to ćwiczenia areobowe, więc nie do końca kalisteniczne. Czemu post na ten temat ? Mam kumpelę - dwójka dzieci, po drugiej ciąży sporo przytyła, teraz wróciła do rozmiaru 34 przy wzroście 175cm. Grunt to chcieć, wizyta u dietetyka i ostry trening. Brzuszek zgubiła dzięki Chodakowskiej, dlatego post o niej. Od października chodzimy razem na pole dance - jest najlepsza, ma najsilniejsze ciało i daje z siebie wszystko - mój mentor!

 

 

Wydaje mi się, że każdy o niej słyszał bo głośno o niej w mediach ostatnio - i dobrze! Jak nie to proszę sobie poszukać :)

Ćwiczenia z nią to dobra alternatywa dla osób, które nie mają pomysłu na plan treningowy a chcą się z sensem poruszać. Wiele ćwiczeń jest opartych na Naszych kalistenicznych (przysiady, planki itp) sama mam ochotę spróbować bo zaczyna mnie irytować moja mięciutka fałdka na brzuchu..

 

PS dołączam zdjęcie efektu treningów znajomej. Dla przypomnienia - dwójka dzieci !! :) (kto by nie chciał takiej żony? Matki swoich dzieci ? :) )

 

1095091_565506450162602_186220078_n.jpg


  • 0
"Najpierw, rób to co konieczne, potem, to co możliwe, a na końcu okaże się że robisz rzeczy nie możliwe"

Chcesz dodać mi skrzydeł? :) to proste!! wciśnij Rep !! :)

#2
student87

student87

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 384 postów
  • LokalizacjaPodkarpacie

Faktycznie brzuszek bardzo ładny jak na 2 dzieci :)

Trzeba pogratulować zaparcia i ambicji


  • 0

I want represent an idea, I want represent possibilities

 


#3
FullyRawJustina

FullyRawJustina

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 82 postów

Ja jakiś czas ćwiczyłam chodakowską, niestety mój tyłek tylko na tym strafił, bo bardzo schudł :( Wogóle zauważyłam, że nie mogę zbyt bardzo forsować ciała, bo waga drastycznie leci w dół. Co do jedzenia, to wogóle go sobie nie żałuję, czasem wręcz zdarza mi się objadać czymś ( szczególne okoliczności  :). Ale chodakowską polecam jedynie osobom, które chcą zgubić szybko wagę (przynajmniej tak na mnie podziałało).

Samej Ewy jest ostatnio dużo wszędzie, dużo hejtów na jej temat, ale jak dla mnie super, że dzięki niej wiele osób odmieniło swój wygląd :) A te wszystkie słowa nienawiści zdarzają się niestety wszędzie.

Ja ostatnio lecę praktycznie tylko z jogą i rozciąganiem, bo zależy mi na nadrobieniu straconych kilogramów (jakieś pomysły? :D)


  • 0

#4
Nutella_pole

Nutella_pole

    Member

  • Użytkownik
  • 22 postów

Cwicze z Ewka od jakis dwoch lat, czasami zaparcie, czasami mniej zaparacie, ale musze przyznac, ze jest mega motywatorem i swietna osoba. Zaparcie idzie w to co sobie postanowi- tylko nasladowac jej poczynania. Osobiscie uwielbiam treniningi Ewki i Tomka.

 

Ja nigdy nie bylam gruba i nie mialalam problemow z waga, a zaczelam robic treninigi Ewy by towarzyszyc kolezance ktora chciala schudnac. Pozniej robilam je tylko po to bo po treninigu czulam sie niezniszczalna hehe  :D cudowny humor, zero dolow no i piekny zarys miesni ktorego wczesniej nie widzialam  :) Pozniej milosc do innych sportow i nie da sie ukryc, ze to dzieki niej.

 

Ja osobiscie polecam sprobowac wszystkim. Jak sie nie spodoba zawsze mozna przestac  :P


  • 0

#5
MrKarolina

MrKarolina

    Member

  • Użytkownik
  • 12 postów

Jak widać wszystko po ciąży się da, tylko trzeba chcieć i mocno na to pracować. Także laski, nie szukajmy wymówek, tylko bierzmy się do pracy.

Co do Chodakowskiej i Mel B, to obie włączam sobie na komputerze (oczywiście nie w tym samym czasie :D) i ćwiczę na zmianę. Chodakowska ma dłuższe treningi, także odpalam jeden program i ćwiczę. U Mel B muszę przełączać filmiki. I trochę mi się zaczynają nudzić już po jakimś czasie.


  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych