Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

"Od zera do superbohatera" - fragment mojej książki.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
28 odpowiedzi w tym temacie

#21
konto zlikwidowane

konto zlikwidowane

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 119 postów
Dobrze piszesz i masz potencjał ale dam ci radę którą warto zapamiętać. To co czyni pisarza wyjątkowym to jego doświadczenie. Kombinuj wymyślaj swoje plany swoje ćwiczenia, jak ktoś będzie miał jakieś wątpliwości to rozwiej je swoimi wynikami siłowymi. W publikacjach powyżej mam wrażenie że opierasz się na pozycjach innych autorów mniej na swoim doświadczeniu. Mam nadzieje że się myle i jeżeli tak to zwracam honor. Cóż powodzenia życze.
  • 0

#22
Lamorra

Lamorra

    Brak

  • Użytkownik
  • 3 postów

dla mnie ok, fajny masz warsztat i widzę potencjał na sprawne pisanie interesującej historii :) Jak szukasz wydawnictwa po skończeniu to uderzaj w wiele miejsc, nie zrażaj się ich tematyką, nawet księgarnia katolicka Ci wyda dobrą historię


  • 0

#23
Robert

Robert

    Overcoming Gravity

  • Użytkownik
  • 254 postów
  • LokalizacjaBydgoszcz

Luko, jak książka :) ?


  • 0

#24
Xvier

Xvier

    They can't stop us!

  • Użytkownik
  • 9 postów
  • LokalizacjaBielsko-Biała

Przeczytałem pierwszy rozdzialik i zastanawiam sie, czy nie czytam własnych przemyśleń :D

Sam nie lubie narzekania na pogode, ciesze sie tym co jest, a co do adrenaliny i zabawy mam identyczne podejście. Mieszkam też w górach tyle że zamiast biegać czy chodzić na spacery jeżdże w DH. W takim razie mam nadzieje, że wyjdzie mi to na dobre, a co osiągnę to kalistenice to się zobaczy. ;]

Pozostałe dwa rozdziały te całkiem fajne. ;)

Czekam na oficjalne wydanie!


  • 0

#25
Fejven

Fejven

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 136 postów

Dużo czasu minęło. Jak tam twoja książka, Luko? I co z tłumaczeniem Original Strength? Chętnie poznałbym obydwie pozycje, ale jak na razie, ani o nich widu, ani słychu ;p


  • 2

#26
JakubA

JakubA

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 33 postów
  • LokalizacjaNysa

Ktoś może ma gdzieś na dysku rozdziały "Yang plank" + "Zwijanie" ?? Bo link nie działa, a chętnie bym poczytał.

 

Pozdrawiam


  • 0

#27
tm_

tm_

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 146 postów

http://sendfile.pl/p...303---3bgw.html

 

http://sendfile.pl/p...304---35d4.html


  • 2

#28
JakubA

JakubA

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 33 postów
  • LokalizacjaNysa

Dzięki wielkie tm_ , leci rep ;)


  • 0

#29
Fejven

Fejven

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 136 postów

Ja tak samo dziękuje ;) Nie znalazłem tego wcześniej, a okazało się, że yang planka wykonuję od dwóch tygodni. Dzięki temu co przeczytałem mogę jeszcze sprawniej pracować nad detalami :)


  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych