Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Książka krytykująca siłownie a chwaląca kalistenike ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1
pride95

pride95

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 112 postów

Są takie ?


  • 0

#2
BialyMadball

BialyMadball

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 122 postów
Nie. Trzeba być ignorantem by to tak odważnie krytykować.<br />
  • 0

" My name's Travis Pastrana and I calculate risk for a living ”


#3
Sethbdg

Sethbdg

    Nie ćwiczę 5x5. ;)

  • Bywalec
  • 1 055 postów

No jak nie? :D

Skazany! :D


  • 4

66668745.png


#4
Szpanerski Nick

Szpanerski Nick

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 92 postów

No jak nie? :D
Skazany! :D


Książki same z siebie nie krytukujo, nie umio ;D
Tylko nieomylny Paul Wade tak twierdzi. Chociaż pewnie znajdzie sie jeszcze paru fanatyków jego pokroju. Rozumiem "wyższość" i "bezpieczeństwo" ćwiczeń z obiążeniem własnego body, ale kto ogarnięty i obiektywny ten wie, że siłownia to też dobre rozwiązanie. Wszędzie można nabawić się kontuzji, więc nie rozumiem negowania jakiejś formy aktywności fizycznej :D

Ale do sedna. Są takie książki, tylko nie rozumiem czemu pytasz.. Szukasz takowej? Zapewniam, że pół tej lektury nie będzie traktować o ćwiczeniu tylko ukazywaniu różnić i takich rzeczy :D
  • 0

#5
BialyMadball

BialyMadball

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 122 postów
Też jeszcze rok temu myślałem, że wade ma 100% racji, ale po czasie zrozumiałem, że jeśli chodzi o siłownię to przedstawia tam skrajnosci. Włączenie do skazanego kilka ćwiczeń z siłowni (np. Martwy ciąg) może przynieść jeszcze lepsze efekty. Trzeba je tylko wykonywać z głową i nie napalac się na cyferki na gryfie.<br /><br />Wysłane z mojego GT-S6500 za pomocą Tapatalk 2<br /><br />
  • 0

" My name's Travis Pastrana and I calculate risk for a living ”


#6
Arr

Arr

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 36 postów
Siłownia tzw. starej szkoły + Kalistenika z obciążeniem to jest klucz do WIELKIEJ SIŁY. Też byłem fanatykiem jedynie kali, ale jakby to powiedzieć..., dojrzałem.
Nie ma nic lepszego jak połączenie jednego i drugiego, tylko rozumnego połączenia i przy zachowaniu nienagannej techniki.
Siady ze sztangą lub ketlami, martwy ciąg + uzupełnienie pistolety, wykroki.
Wyciskanie leżąc i żołnierskie do tego różne pompki (na jednej ręce, diamentowe, tygryski itd.) + pompki w staniu na rękach.
Podciąganie w różnej szerokości, wejścia siłowe (muscleup), dipy z obciążeniem w różnych wariantach nachylenia ciała.
Jeszcze planki, wznosy nóg w zwisie i mostek to niezastąpione ćwiczenia siłowe.

Do tego dołożyć ćwiczenia powyżej tylko wariancie dynamicznym: zarzuty, podrzuty, thrusters, rwania itp. Podskoki, wskoki, skoki w dal z miejsca.
Na koniec, aby mieć bazę wydolnościową to bieganie, pływanie i rower, czy niezastąpione burpees. Finalnie daje nam kompletnego i kurewsko mocnego atletę :)
  • 1




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych