Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

WYZWANIA Maj 2K13 "Drążkowe wariacje"


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
112 odpowiedzi w tym temacie

#101
NeyoD

NeyoD

    Cały czas do przodu ;)

  • Użytkownik
  • 65 postów
  • LokalizacjaCzęstochowa

Dobra robota panowie i panie, tylko pytanie: kiedy następne wyzwanie? ;)


  • 0

Nie marnuj swojego czasu, bo jest on najcenniejszą rzeczą na świecie.

 

Zaczynając dziś, nadal jesteś o krok dalej o tych, którzy już dawno się poddali.


#102
King144000

King144000

    Włóczykij

  • Użytkownik
  • 36 postów

Również czekam! :)


  • 0

#103
Pietrucha

Pietrucha

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 52 postów

Mam prośbę do moderatorów. Przygotujcie sobie wcześniej ćwiczenia i dodajcie je pierwszego dnia każdego miesiąca :) Podsumowanie zeszłego miesiąca może się odbywać równolegle z nowymi konkurencjami, a wtedy wyzwania faktycznie trwają miesiąc. Nawet jeśli za chwilę ukaże się nowy temat, to jest już wieczór i praktycznie jutro można działać, więc jesteśmy prawie tydzień w plecy.


  • 5

#104
King144000

King144000

    Włóczykij

  • Użytkownik
  • 36 postów

Szkoda że trochę została sprawa olana...


  • 2

#105
Pietrucha

Pietrucha

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 52 postów

Czy kiedyś doczekamy się rozwiązania? Oraz zainteresowania moderatorów ówczesnymi wyzwaniami?


  • 0

#106
Hannibal

Hannibal

    Go Hard or Go Home

  • Bywalec
  • 2 739 postów
  • LokalizacjaBXL

moderacja wakacje pewnie zrobiła :)


  • 0

Rodzaje sił, więc zastanów się nad czym chcesz pracować:

* siłą bezwzględna  * siła względna  * siła maksymalna  * siła ogólna  * siła szybkościowa  * siła specjalna  * siła wytrzymałości mięśniowej  * siła biegowa


#107
Guest_zahir11_*

Guest_zahir11_*
  • Gość

Moderacja nie ma uprawnień do podsumowania rankingu. Za kształt wyzwań odpowiadają admini a od bardzo długiego czasu żadnej aktywności z ich strony nie widziałem.


  • 0

#108
Emil

Emil

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 662 postów

Właśnie, co się dzieje? Zostawili portal nad którym tyle pracowali samemu sobie?


  • 0
Dołączona grafika

#109
Marqs

Marqs

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 77 postów
  • LokalizacjaBrudne Południe / SRC

Wiadomo, że każdy ma prawo do bycia zajętym i może brakować czasu, ale tutaj chodzi już o sam fakt przyzwoitości. Po prostu nie wypada pewnych rzeczy przemilczeć. Jakby nie było portal posiada ogrom użytkowników, którym po prostu należy się choć jedno zdanie w kwestii wytłumaczenia.


  • 0

#110
gumaty

gumaty

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 76 postów
  • LokalizacjaBrzeszcze

Za chwilę przez takie działania użytkownicy zaczną się wykruszać :(


  • 0

#111
Pabloone

Pabloone

    "Fly or ...Fly "

  • Użytkownik
  • 109 postów
Mnie wydaje się, że już ruch na stronie, trochę się zmniejszył.
  • 0

“Jeśli masz marzenie, musisz je chronić. Ludzie nie potrafią sami czegoś zrobić, więc mówią, że ty też nie możesz. Jeśli czegoś chcesz, to zdobądź to. Kropka.”


#112
Guest_zahir11_*

Guest_zahir11_*
  • Gość

Rozumiem wszystkie Wasze negatywne komentarze i zgadzam się z nimi. Administracja zostawiła całkowicie ten portal. Dlatego ja przeniosłem swoją aktywność na gimnastycy.pl, gdzie są sensowni i odpowiedzialni ludzie. Nie chcę dłużej tłumaczyć się z nie swoich błędów, zwłaszcza, że wielu ludzi uważa mnie za admina, którym nawet przez chwilę byłem. Zastanawiam się nawet nad likwidacją swojego profilu, choć jeśli to zrobię, to z ciężkim sercem, bo włożyłem mnóstwo pracy w zawartość merytoryczną tego forum:(


  • 1

#113
Hannibal

Hannibal

    Go Hard or Go Home

  • Bywalec
  • 2 739 postów
  • LokalizacjaBXL

Mnie wydaje się, że już ruch na stronie, trochę się zmniejszył.

a nie sądzisz, że mamy już koniec czerwca i wakacje się zaczynają ?

każdy ma chyba prawo oderwać się i wyjść/pojechać gdzieś etc

 

 

 

Rozumiem wszystkie Wasze negatywne komentarze i zgadzam się z nimi. Administracja zostawiła całkowicie ten portal. Dlatego ja przeniosłem swoją aktywność na gimnastycy.pl, gdzie są sensowni i odpowiedzialni ludzie. Nie chcę dłużej tłumaczyć się z nie swoich błędów, zwłaszcza, że wielu ludzi uważa mnie za admina, którym nawet przez chwilę byłem. Zastanawiam się nawet nad likwidacją swojego profilu, choć jeśli to zrobię, to z ciężkim sercem, bo włożyłem mnóstwo pracy w zawartość merytoryczną tego forum:(

 

w sieci jest inne forum o kalistenice/street workout, nie wiem jaki tam jest ruch etc...


  • 0

Rodzaje sił, więc zastanów się nad czym chcesz pracować:

* siłą bezwzględna  * siła względna  * siła maksymalna  * siła ogólna  * siła szybkościowa  * siła specjalna  * siła wytrzymałości mięśniowej  * siła biegowa





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych