Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Sposoby wypowiedzi i prowadzenia dyskusji


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
25 odpowiedzi w tym temacie

#21
Konto usunięte

Konto usunięte

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 316 postów
Moje to nie groźba. To tylko stwierdzenie że zło czai się na każdym kroku. Może źle zabrzmiało.
Ja tam nic do nikogo nie mam. To tak by potem nie było że straszę.
  • 0

#22
Guest_DzikiCK_*

Guest_DzikiCK_*
  • Gość
Matko i córko... jak dzieci ;D
  • 0

#23
Guest_zahir11_*

Guest_zahir11_*
  • Gość
Kartofelek, przyjmuję do wiadomości Twoje uwagi, choć nie bardzo rozumiem dlaczego skierowane są pod moim kątem. Dbam tylko o to, by na tym forum decyzja była prowadzona w kulturalnej atmosferze. Nigdy nikogo nie szykanowałem. Stwierdzenie, że wiele osób mi się przygląda a zło czai się na każdym kroku brzmi jak groźba, więc nazywam rzeczy po imieniu.

Dom, nie wiem o jakie argumenty ci chodzi. Zacytowałem Ci kilka z twoich wypowiedzi, bo sam spytałeś o to kiedy atakujesz innych użytkowników. wolałbym zakończyć już tę dyskusję, bo do niczego ona nie prowadzi a temat odbiega od tego, czym się zajmujemy na tym forum.
  • 0

#24
Dom

Dom

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 1 022 postów
No pisałeś, że przedstawiacie mi argumenty "naukowe" i ja się z nimi nie zgadzam, bo nie są MOJE. W takim razie chcę je zobaczyć bo może przeoczyłem..

Nie wiem w ogóle jaki macie cel w tej dyskusji, dla mnie jest to śmieszne. Porażka.
  • 0

#25
Konto usunięte

Konto usunięte

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 316 postów
Ja tam bym zamknął ten wątek i go zakopał gdzieś na dnie bo imo istnienie czegoś takiego na pierwszej stronie fajnego forum to kiepski pomysł. I nie mówię już nawet o kontekście. Po prostu ta rozmowa jest zwyczajnie głupia :)
  • 0

#26
Guest_zahir11_*

Guest_zahir11_*
  • Gość
Celem założenia tego wątku było wydzielenie off topu i zwrócenie uwagi na sposób prowadzenia dyskusji który nie podobał się wielu użytkownikom. Zgadzam się z Wami, że nie ma sensu dalej ciągnąć tej dyskusji, bo jeśli ktoś nie chce przyjąć czegoś do wiadomości, to żadne argumenty mu w tym nie pomogą. Dlatego zamiast dalej coś udowadniać zamykam wątek.
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych