Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

szkolenie GYM RINGS


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

#1
marski705

marski705

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 8 postów
Witam,

Dostałem info od mojego kolegi o organizowanym w wwa szkoleniu z zakresu gimnastyki sportowej- poniżej krótki opis. Kolegę prowadzącego możecie znać z tego filmików:

i tutaj:


Marcin jest moim dobrym znajomym jeszcze z czasów kiedy razem trenowaliśmy muay thai- co do referencji wystarczy wpisać w wyszukiwarkę- wszechstronne przygotowanie tak teoretyczne jak i praktyczne począwszy od sztuk walki na gimnastyce kończąc. Polecam sprawdzić referencje od klientów Marcina na jego stronie:
http://www.marcinbak.pl/

Szczerze polecam udział w szkoleniu- pod okiem Marcina opanowałem muscle up na kółkach po 4 tygodniach, ćwicząc 2 razy w tygodniu.

Więcej informacji w tym kontaktowych:
https://www.facebook...43352962441771/
http://www.4workout.pl/gymrings.html

Sam klub ma wg mnie za#$%ste zaplecze- aktualnie chyba jedyne miejsce w wwa które ma dobre warunki i sprzęt do trenowania gimnastyki sportowej.

Skrótowe info o szkoleniu:

Ramowy program szkolenia:

A. Część 1: 12:30 - 14:00

1. Bezpieczeństwo, asekuracja, praca w grupie

2. Rozgrzewka

3. Nauka oraz doskonalenie podstawowych ćwiczeń gimnastycznych: przewroty, wychwyty, stania na głowie, stania na rękach.

4. Elementy zamachowe na kółkach gimnastycznych: wychwyty, wspierania, wymyki, kołowroty, zeskoki

5. Elementy siłowe: rozpięcia, wagi, wspierania

6. Technika wykonania i nauczania takich elementów jak: waga przodem, waga tyłem, wspieranie siłą (muscle up), iron cross (ćwiczenia przygotowawcze)

B. Część 2: 14:30 - 16:00

7. Kształtowanie siły na kółkach gimnastycznych

a) metoda ćwiczeń statycznych
B) metoda izometrycznych naprężeń
c) metoda ćwiczeń siłowych

Po zakończeniu szkolenia każdy z uczestników otrzymuje Certyfikat ukończenia kursu.

Miejsce Szkolenia: Klub Sztuk i Sportów Walki Movement Designers
ul. Kolejowa 9/11, 01-217 Warszawa
  • 0
"Either you gonna give it your all or you gonna get bested in life.. every second you wait, every minute, every hour, every day- means that you're just that much further from the goal. The journey, the path to be the best- it all starts with just a single step"

#2
Guest_zahir11_*

Guest_zahir11_*
  • Gość
Kiedy dokładnie będzie to seminarium, jaki jest koszt itp.?
  • 0

#3
krzysiek20ino

krzysiek20ino

    Jay-Jay Petersburg

  • Zasłużony
  • 1 536 postów
No właśnie. ;) Jak dojechać, daleko od dworca PKP? Co można robić po takim certyfikacie?
  • 0

#4
marski705

marski705

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 8 postów
Panowie czytać ze zrozumieniem :-)

"Więcej informacji w tym kontaktowych:
https://www.facebook...43352962441771/
http://www.4workout.pl/gymrings.html"

dla leniwych :-) 18 maja, Warszawa, ul. Kolejowa
  • 0
"Either you gonna give it your all or you gonna get bested in life.. every second you wait, every minute, every hour, every day- means that you're just that much further from the goal. The journey, the path to be the best- it all starts with just a single step"

#5
Guest_zahir11_*

Guest_zahir11_*
  • Gość
Nie czytałem linków, bo myślałem, że są tam tylko filmy prowadzącego. 300zł za jedno dniowe seminarium, to cena zaporowa:(

Ja pewnie pojadę ale wiele osób sobie odpuści:(
  • 0

#6
krzysiek20ino

krzysiek20ino

    Jay-Jay Petersburg

  • Zasłużony
  • 1 536 postów
Łooo to odpada... To samo mieliśmy z Adamem, tyle że bez certyfikatu.
  • 0

#7
rafal

rafal

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 238 postów

Łooo to odpada... To samo mieliśmy z Adamem, tyle że bez certyfikatu.


i to za ułamek tej kwoty... sorry ale ja także odpadam. może powtórka z gdańskiego seminarium? :)
  • 0

#8
krzysiek20ino

krzysiek20ino

    Jay-Jay Petersburg

  • Zasłużony
  • 1 536 postów
No tak Rafał. Może certyfikat aż tyle kosztuje? :D A miło by było mieć jakiś papier... Może Zahir choć będzie miał i powie na czym to polega... Bo idę na fuszkę, ale tyle to nie zarobię. :D Powtóreczka jak najbardziej..
  • 0

#9
rafal

rafal

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 238 postów

No tak Rafał. Może certyfikat aż tyle kosztuje? :D A miło by było mieć jakiś papier... Może Zahir choć będzie miał i powie na czym to polega... Bo idę na fuszkę, ale tyle to nie zarobię. :D Powtóreczka jak najbardziej..


ten certyfikat to taka pamiątka tylko ;)
dyplom za uczestnictwo :D

Co do powtórki to trzeba jeszcze z Adamem zagadać. Myślę że po poprzednim seminarium, każdy byłby w stanie powiedzieć czego mu zabrakło, co by zmienił, czego by chciał się bardziej szczegółowo dowiedzieć/przećwiczyć lub co nowego można by dodać.
  • 0

#10
Guest_zahir11_*

Guest_zahir11_*
  • Gość
Panowie, jak mi żona wcześniej nie urodzi, to pojadę i podzielę się wrażeniami;)

A powtórkę z Adamem zrobimy. Jak już wcześniej mówiliśmy przełom kwietnia i maja. Tylko śniegi muszą nam stopnieć;)
  • 0

#11
krzysiek20ino

krzysiek20ino

    Jay-Jay Petersburg

  • Zasłużony
  • 1 536 postów
A to nie.. :D Ale muszę jakichś kursów instruktorskich szukać.
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych