Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

[oddzielony] [Foto Temat] Kiedyś/Dziś - propozycję modernizacji


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1
fildi

fildi

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 95 postów
  • LokalizacjaNowy Sącz
nie wnoszę praktycznie nic do tematu, lecz wydaje mi się aby zmienić ten dział - jego formę, bo jest 47 stron i zaczynają się przepychanki słowne a może lepiej jakby można dokładać tylko zdjęcia z komentarzem autora, a nie odpowiedzi innych użytkowników pokroju: Rep leci, czy widać postęp, jak widać to widać po zdjęciach chyba nikt nie jest ślepy, gdyby tak okroić ten wątek będzie nie 47 stron a pewnie 10 samych zdjęć i można było by podziwiać sylwetki ludzi i ich efekty a nie ich zacięte dyskusje.
tyle z mojej strony. Dziękuje dobranoc.
Jakby co to była sugestia do władzy wykonawczej forum.
  • 0

#2
Sethbdg

Sethbdg

    Nie ćwiczę 5x5. ;)

  • Bywalec
  • 1 055 postów
fildi, aż tak bardzo Ci to przeszkadza? Jeżeli tak, to w czym? :)

Wystarczyłaby funkcja "wygaś" (często spotykana na innych forach), a byłoby o połowę mniej bałaganu. :)
  • 0

66668745.png


#3
PJODR

PJODR

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 126 postów
Lub oddzielny temat - "Komentarze do XXYY" Tam piszesz komentarze, a tu jest tylko dział do oglądania - o ile lepiej!
  • 0

#4
fildi

fildi

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 95 postów
  • LokalizacjaNowy Sącz
nie no to już jest kpina ... pierwsze co napisałem to nie wnoszę nic do tematu bo mam uwagę i tak jest offtop zrobiony jak mało gdzie, każdy post zdjęcia powinien zostać usunięty, lepiej się ogląda zdjęcie za zdjęciem tranfromacji innych ludzi - to działa motywująco. Tak jak PJODR napisał albo osobny dział albo komentarze ukryte jak ktoś naprawdę już by chciał skomentować zdjęcie. Było by przejrzyściej. IMO

nie umiem czytać ze zrozumiem? a to dobre, taaaa moderator ma zawsze racje ... kpina i tyle
  • 0

#5
Michal

Michal

    Advanced Member

  • Zasłużony
  • 1 598 postów
  • LokalizacjaWawa
Ale kpina z czego? Bo nie bardzo rozumiem? Zacząłeś wątek dotyczący modyfikacji tematu ze zdjęciami, to Ci moderator go wydzielił żeby nie zaśmiecać głównego wątku. Post został potraktowany poważnie - nie został usunięty, a wręcz przeciwnie, wydzielony by można było o tym podyskutować. Wyluzuj i powstrzymaj się z wycieczkami osobistymi. To chyba dobrze, że jesteśmy otwarci na sugestie innych użytkowników, nie sądzisz?
  • 0
Słownik ćwiczeń | Mapa miejsc do ćwiczeń

"Kto by chciał być normalnym? My chcemy być nadzwyczajni!"

#6
fildi

fildi

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 95 postów
  • LokalizacjaNowy Sącz
czemu kpina? bo gdybym chciał założyłbym temat w dziale technicznym, ale tego nie zrobiłem bo sądziłem i nadal sądzę że znacznie więcej osób zobaczy owego posta i być może poprze taką inicjatywę, a forma narzekania jest z tego powodu że widzę że wcześniej nikt nie wpadł na ten pomysł, temat z fotografiami jest świetny ... na początku jego przeglądania bo posty tam wyrastają jak grzyby po deszczu co tym samym argumentuje moje poczynanie i świadomy post, a pisanie w moim kierunku że najwyraźniej nie umiem czytać ze zrozumieniem jest dla mnie co najmniej dziwne. Odchodzę już od potyczek słownych wracam do tematu.

Panowie powiedzcie mi czy pasuje wam ten wątek FOTO w takiej formie jak jest? Nie wydaje wam się że lepiej było by chociażby np pierwszy post edytować i dodawać fotki użytkowników z ich zmianami a inne posty 34,35,...n, n+1, ... zostawiać na komentarze pochwały bądź uwagi?
Pozdrawiam
  • 0

#7
PJODR

PJODR

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 126 postów
Spokojnie panowie...

Temat wydzielony - ok.

Uwaga dotycząca offtopow w temacie gdzie są same offtopy - już mniej ok.

Ja już zaproponowałem co można zrobić - jest tak bodaj, w dziale faq ze skazanym, ze komentarze są osobno - i się sprawdza.

Pomyślcie nad tym. Wczoraj gdy przeglądałem Foto Temat lekko się irytowałem, że więcej było +rep, tak trzymaj itd. niż tego po co tam zaglądnąłem. Przebiłem się przez ponad 40 stron a to co mnie interesowało i dotyczyło tematu zajęło może 5?

@Fildi jeśli by zrobić tak jak sugerujesz, to sporo roboty by mieli Moderatorzy by wciskać wszystkie foty na 1 stronę - tak mi się przynajmniej zdaje.
  • 0

#8
Pablo14

Pablo14

    gnls

  • Użytkownik
  • 314 postów
  • LokalizacjaGdańsk
U mnie temat Kiedyś Dziś ma 10 stron (50 postów na stronę) i pasuje mi w obecnej formie z komentarzami. Jest w miarę przejrzyście.
  • 0

#9
Guest_zahir11_*

Guest_zahir11_*
  • Gość
Panowie, nie bijmy piany. Fildi rozumiem, że chciałeś dobrze. Nie chowaj urazy i zrozum nasze stanowisko. Chcemy, by było przejrzyście i staramy się Wam to zapewnić:)
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych