Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Update.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
23 odpowiedzi w tym temacie

#1
MyKrzysiu

MyKrzysiu

    Zasłużony

  • Zasłużony
  • 59 postów
Hej. :cool:

No i jesteśmy po kolejnym update. Co nowego? Otóż od teraz dajemy Wam możliwość dodawania sobie do profilu umiejętności według własnych upodobań. Przy tym mamy nadzieje że funkcja ta nie będzie nadużywana. Jeśli dojdzie do nadużycia tego, oczywiście użytkownik zostanie nagrodzony procentami, a jego umiejętności zostaną usunięte. W przypadku nagminnego niepoprawnego wykorzystywania, funkcja ta zostanie po prostu zablokowana.
Kolejną nowością są punkty, punkty będziecie mogli zdobywać za różne rzeczy, które wkrótce przedstawi Wam Barkes. No i zmieniły się trochę profilowe dane, ale to szczegół.

Miłego weekendu! :)
  • 0

#2
Sethbdg

Sethbdg

    Nie ćwiczę 5x5. ;)

  • Bywalec
  • 1 055 postów
A może moglibyście dodać w następnym update cytowanie selektywne i wygaszanie postów? To bardzo ułatwia pisanie na forum. :)
  • 0

66668745.png


#3
Hannibal

Hannibal

    Go Hard or Go Home

  • Bywalec
  • 2 739 postów
  • LokalizacjaBXL
w województwie brakuje: mieszka poza teren Polski, bądź jakieś kraje wybrane [do wyboru]
 
oraz koniecznie trzeba podać tytuł własny i imię/nazwisko, bo bez tego nie zaktualizuje profilu
 
i wszystko przepadło: podciąganie, pistolety, pompki, przysiady etc [rekordy] ;/
  • 0

Rodzaje sił, więc zastanów się nad czym chcesz pracować:

* siłą bezwzględna  * siła względna  * siła maksymalna  * siła ogólna  * siła szybkościowa  * siła specjalna  * siła wytrzymałości mięśniowej  * siła biegowa


#4
CiN

CiN

    Damn I'm Good

  • Użytkownik
  • 369 postów

w województwie brakuje: mieszka poza teren Polski, bądź jakieś kraje wybrane [do wyboru]

Nie ma i nie sadze, ze bedzie, jakby nie bylo to polska strona :P, ja wpisalem jak tylko umialem a wojewodztwo to to w ktorym kiedys mieszkalem :P
Ogolnie ladny apdejt :)
  • 0

#5
Barkes

Barkes

    Advanced Member

  • Zasłużony
  • 259 postów

w województwie brakuje: mieszka poza teren Polski, bądź jakieś kraje wybrane [do wyboru]
oraz koniecznie trzeba podać tytuł własny i imię/nazwisko, bo bez tego nie zaktualizuje profilu
i wszystko przepadło: podciąganie, pistolety, pompki, przysiady etc [rekordy] ;/


"Poza Polską" - dodane.

Do imienia i nazwiska wystarczy podać tylko imię, jeśli ktoś woli zostać anonimowy może choćby wpisać "..." :)

Przepadło, trudno teraz przywrócić, dużo rzeczy wywróciliśmy do góry nogami. Przepraszamy za utrudnienia, następnym razem się to nie powtórzy. Sam system trzeba jeszcze wzbogacić w pole serii.
  • 0

#6
orba

orba

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 430 postów
  • LokalizacjaPoznań
Jesteście jedynym znanym mi forum gdzie można robić edycję wszystkich swoich postów. To celowe?
Cytowanie selektywne również by się zdało.
Ładne kolorki macie ale legendy na głównej stronie nie ma. Weszłam w profil barkes a tam również 0 info o funkcji na forum. Tak, wiem, można szukać po postach
  • 0
Każdy ma swego uciekającego króliczka

#7
Hannibal

Hannibal

    Go Hard or Go Home

  • Bywalec
  • 2 739 postów
  • LokalizacjaBXL

Jesteście jedynym znanym mi forum gdzie można robić edycję wszystkich swoich postów. To celowe?

myślę, że na większości forum jest możliwość edycji swoich postów, mało jest forów, ze jest brak tej opcji
  • 0

Rodzaje sił, więc zastanów się nad czym chcesz pracować:

* siłą bezwzględna  * siła względna  * siła maksymalna  * siła ogólna  * siła szybkościowa  * siła specjalna  * siła wytrzymałości mięśniowej  * siła biegowa


#8
orba

orba

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 430 postów
  • LokalizacjaPoznań
Hannibal..ostatni post i owszem ale nie wszystkie. Prosty przykład. Piszesz "kasia", ktoś ustosunkowuje się do wypowiedzi, a wtedy edytujesz sobie wypowiedź na "pies lolo" i wychodzi pełne niezrozumienie.
  • 0
Każdy ma swego uciekającego króliczka

#9
MyKrzysiu

MyKrzysiu

    Zasłużony

  • Zasłużony
  • 59 postów
Każdy tutaj raczej trzyma poziom i chce prowadzić dyskusje. Jeśli popełni jakiś błąd np. składniowy. Czemu nie mógłby tego poprawić?
  • 0

#10
Sethbdg

Sethbdg

    Nie ćwiczę 5x5. ;)

  • Bywalec
  • 1 055 postów
Udzielam i udzielałem się na niejednym forum i wszędzie była możliwość edycji.
Inna sprawa z usuwaniem - kiedy usuniesz istotny post w trakcie dyskusji, to może ona stracić sens.
  • 0

66668745.png


#11
Michal

Michal

    Advanced Member

  • Zasłużony
  • 1 598 postów
  • LokalizacjaWawa
Ja się spotkałem jedynie z takim rozwiązaniem, że nie można edytować bardzo starych postów.

Ja bym dodał jeszcze możliwość zaznaczenia wielu postów do cytowania.
  • 0
Słownik ćwiczeń | Mapa miejsc do ćwiczeń

"Kto by chciał być normalnym? My chcemy być nadzwyczajni!"

#12
orba

orba

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 430 postów
  • LokalizacjaPoznań
Sprawdziłam fora na których czasami coś piszę. W żadnym nie ma możliwości edycji postu, pod którym jest post innej osoby. Niektóre mają fajną opcję, że nie ma możliwości pisania posta pod postem przez tą samą osobę. Jest automatyczne dopisanie do postu poprzedniego. Tyle tylko, że w przypadku treningów user mógłby mieć 1 wieeeeelki post :P a przecież nie o to chodzi.

Najwidoczniej trzeba się cieszyć iż na kalistenice nie ma problemów z krętaczami :)
Pozdrawiam
  • 0
Każdy ma swego uciekającego króliczka

#13
Sethbdg

Sethbdg

    Nie ćwiczę 5x5. ;)

  • Bywalec
  • 1 055 postów

Niektóre mają fajną opcję, że nie ma możliwości pisania posta pod postem przez tą samą osobę.


U nas jest to tak mądrze rozwiązane, że dwa posty jeden pod drugim pojawiają się dopiero gdy jest między nimi dłuższy odstęp czasu, jak napiszesz dwa od razu, to się skleją. :)
  • 0

66668745.png


#14
CiN

CiN

    Damn I'm Good

  • Użytkownik
  • 369 postów

Sprawdziłam fora na których czasami coś piszę. W żadnym nie ma możliwości edycji postu, pod którym jest post innej osoby. Niektóre mają fajną opcję, że nie ma możliwości pisania posta pod postem przez tą samą osobę. Jest automatyczne dopisanie do postu poprzedniego. Tyle tylko, że w przypadku treningów user mógłby mieć 1 wieeeeelki post :P a przecież nie o to chodzi.

Najwidoczniej trzeba się cieszyć iż na kalistenice nie ma problemów z krętaczami :)
Pozdrawiam


Tu sie z Toba zgadzam, ale dzieki opcji edycji wczesniejszych postow z danego tematu wyciagasz esencje a nie czytasz kilka stron ludzi poprawiajacych swoje posty w kolejnych postach.. Mam nadzieje, ze rozumiecie o co mi chodzi.
Tak naprawde gdy cos napisze i nie brzmi do dla mnie ladnie, poprawiam :D, a prawda jest taka, ze w miedzyczasie juz ktos moze napisac odpowiedz.. W takim przypadku wale kolejnego posta, zeby to sprostowac itd. itd.. bez sensu..
  • 0

#15
orba

orba

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 430 postów
  • LokalizacjaPoznań
Tak jeszcze zapytam czy jest możliwość by adresy czy strony linkowane w postach miały inny kolor czcionki niż tekst?
  • 0
Każdy ma swego uciekającego króliczka

#16
arturwaw

arturwaw

    Łysoglowy

  • Użytkownik
  • 67 postów
Ja ma jeszcze prośbę - czy miniaturki zdjęć mogłyby się otwierać w lightboxie, dużo ładniej to wygląda :)
  • 0

Raz stracona szansa nigdy już nie powróci!


#17
Guest_DzikiCK_*

Guest_DzikiCK_*
  • Gość

Dlaczego nie ma już informacji ,,post nieczytany" ???


  • 0

#18
Hannibal

Hannibal

    Go Hard or Go Home

  • Bywalec
  • 2 739 postów
  • LokalizacjaBXL

też mnie to martwi :/

Dlaczego nie ma już informacji ,,post nieczytany" ???


  • 0

Rodzaje sił, więc zastanów się nad czym chcesz pracować:

* siłą bezwzględna  * siła względna  * siła maksymalna  * siła ogólna  * siła szybkościowa  * siła specjalna  * siła wytrzymałości mięśniowej  * siła biegowa


#19
MyKrzysiu

MyKrzysiu

    Zasłużony

  • Zasłużony
  • 59 postów

Wyświetl nową zawartość


  • 0

#20
Michal

Michal

    Advanced Member

  • Zasłużony
  • 1 598 postów
  • LokalizacjaWawa

Krzysiu ale nie ma takiej informacji przy poście po otwarciu wątku.


  • 0
Słownik ćwiczeń | Mapa miejsc do ćwiczeń

"Kto by chciał być normalnym? My chcemy być nadzwyczajni!"




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych