Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

gra RPG dla 12"


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
28 odpowiedzi w tym temacie

#21
Relu

Relu

    Szczypior 1st Class

  • Użytkownik
  • 11 postów
Kolega CiN polecił grę Guild Wars 2, ja stanowczo odradzam. Pomimo że to fajna gra jest to nie polecam dla chłopaka w tak młodym wieku. Nie polecam jakichkolwiek gier MMORPG, natomiast RPG jak najbardziej.
  • 0

#22
CiN

CiN

    Damn I'm Good

  • Użytkownik
  • 369 postów

Kolega CiN polecił grę Guild Wars 2, ja stanowczo odradzam. Pomimo że to fajna gra jest to nie polecam dla chłopaka w tak młodym wieku. Nie polecam jakichkolwiek gier MMORPG, natomiast RPG jak najbardziej.


Jak kto woli, moj siostrzeniec ma 10 lat, najlepsza srednia w klasie, rodzicie jednak dopuscili go do grania tej gry, jakby nie bylo moze pocwiczyc jezyk angielski, gra nie wywiera presji, ze musisz byc 'noulajfem' zeby cos osiagnac, PVP (player versus player) jest opcja do wyboru, nie chcesz to po prostu grasz solowa kariere.
Dlatego ja sam zdecydowalem sie na to chociaz od lat nie moglem znalezc nic lepszego od Lineage2 (kto gral to wie :P), teraz sie po prostu relaksuje wchodzac raz na jakis czas bez zadnego cisnienia ;).
Ale jak wspomnialem to oczywiscie wybor rodzica, nie neguje w zaden sposob tego co napisales Relu.
  • 1

#23
Mageusz

Mageusz

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 224 postów
Lineage z tego co pamiętam był strasznie statyczny. Jak z resztą wszystko z "czasów sprzed Wowa" :D
  • 0
"Ilekroć znajdziesz się po stronie większości zastanów się przez chwilę" Mark Twain

#24
CiN

CiN

    Damn I'm Good

  • Użytkownik
  • 369 postów

Lineage z tego co pamiętam był strasznie statyczny. Jak z resztą wszystko z "czasów sprzed Wowa" :D


Ja z L2 lubialem dynamike PVP, nie koncentrowales sie na wbiciu max lvl czy wyfarmieniu max sprzetu zeby zaczac sie bic, walka byla zawsze i wszedzie ;-)
  • 0

#25
Radzimił

Radzimił

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 182 postów

O widzę, że nie tylko ja przesiedziałem parę lat jak debil przed kompem napieprzając w L2 :D. Przykry czas ale nie cofnąłbym go :P

Co do wcześniejszych postów, Orba zdecydowania niech synek przejdzie Gothic II. Sentyment mam do dzisiaj i chyba zbyt wiele przekleństw ani chędożenia nie było :P

 

Tak napisałem w starym temacie po 1,5 miesiącu, co by na przyszłość rada była :D


  • 0

#26
orba

orba

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 430 postów
  • LokalizacjaPoznań

Jakbym wiedziała, że nie kupią kolejnego kompa do gierczenia..to pewnie bym przypadkiem jakiś kisiel wylała  :unsure:

 

Teraz coś świrują z http://minecraft.pl/


  • 0
Każdy ma swego uciekającego króliczka

#27
WhySoSad

WhySoSad

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 75 postów
  • LokalizacjaOstrów Wielkopolski
Minecraft - bardzo fajna gra. Sam jakoś nie potrafiłem się przekonać ale część rodzeństwa - 10 i 12 lat - wręcz przepada. Szczególnie ten młodszy. Ogólnie można ją polecić także dlatego, że bardzo dobrze rozwija wyobraźnię. Mordobicia nie ma, dialogów wcale. Ciekawostką może być to, że jej zalety doceniono bodajże w Finlandii czy innym skandynawskim kraju. Dodali ją jako przedmiot w szkole, kształtuje wyobraźnię itp. Także nic tylko się cieszyć, że wybrał to, a nie Counter Strikea czy inną strzelaninę :)
  • 0

"First we form habits. Then they form us. "

~ Jim Rohn

 

Fitness is not about being better than someone else... It's about being better than you used to be!


#28
Guest_DzikiCK_*

Guest_DzikiCK_*
  • Gość

seria call of duty - myślę, że rozwija refleks


  • 0

#29
WhySoSad

WhySoSad

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 75 postów
  • LokalizacjaOstrów Wielkopolski
@DzikiCK
Nadal mowimy o grach dla 12-latków?
  • 0

"First we form habits. Then they form us. "

~ Jim Rohn

 

Fitness is not about being better than someone else... It's about being better than you used to be!





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych