Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

gra RPG dla 12"


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
28 odpowiedzi w tym temacie

#1
orba

orba

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 430 postów
  • LokalizacjaPoznań
Potrzebuję zakupić grę RPG dla chłopaka, lat 12. Pal licho jeśli musi być mordobicie ale żeby nie było kałuż krwi i wulgaryzmów co oddech.

Możecie mi coś polecić?
  • 0
Każdy ma swego uciekającego króliczka

#2
Dom

Dom

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 1 022 postów
Raczej nie będzie zbyt krwawo jeżeli weźmiesz grę ze znaczkiem od 12 lat ;)
Ja nie gram w gry komputerowe od dawna więc pomóc nie pomogę :) Od czasu do czasu zagram w grę internetową World of Tanks. Takie gry są dużo lepsze jako, że grasz z prawdziwymi ludzmi.
  • 0

#3
Guest_DzikiCK_*

Guest_DzikiCK_*
  • Gość
Gothic I, II, III, IV Wiedźmin I,II Gorąco polecam też Dragon Age I,II Mam nerwicę lękową i grałem w każdą z nich i było ok więc myślę że młody też da rade :D Ale jak chcesz żeby się bał to kup jakiś survival horror ale to mu zniszczy psyche :D ja raz grałem w Penumbre i DZIĘKUJE nigdy więcej ;]
  • 0

#4
goral1001

goral1001

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 85 postów
polecam "The Elder Scroll: Skyrim", najlepsza gra w jaką grałem, smoki, jaskinie, lasy, otwarty świat, świetna gierka
 
ps. nie polecam gier przez sieć tymu MMO, są bardzo wciągające i nie przyniosą niczego pozytywnego, na takie gry trza dojrzeć emocjonalnie:)
  • 0

#5
Guest_DzikiCK_*

Guest_DzikiCK_*
  • Gość
Ja cenie wiedźmina bo nie ma niepotrzebnych pierdół jakiś czarów i innego dziadostwa poza tym ma bardzo słowiański klimat gra jest świetna ja bym się nie zastanawiał tylko kupił wiedźmina I bo ma lepszą fabułę gra jest extra !
  • 0

#6
goral1001

goral1001

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 85 postów
Tak ale Wiedźmin nie jest raczej dla 12 latków...:P
  • 0

#7
Guest_DzikiCK_*

Guest_DzikiCK_*
  • Gość
DOM tak tak te ich Płegi pegi piegi czy jak się to zwie to jest totalna pomyłka jak miałem 14 lat grałem w gry od 16, 18 bo były w miarę normalne nie typu pokoloruj obrazek z bolkiem i lolkiem :s kiedyś byłem w Empiku i widziałem jak wyszedł jeszcze zaraz need for speed carbon to ja go przeszedłem dopiero jak miałem 17 lat taki trudny a na okładce pisze od 3 lat haha chłopie w jakim ty świecie żyjesz to jest tylko pic na wodę ktoś to wymyślił zgarną kasę i jest happy a nic to nie wniosło.

Ty to jak dzisiaj wygląda dziecko 12 letnie :o ??
  • 0

#8
orba

orba

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 430 postów
  • LokalizacjaPoznań
Właśnie mężuś kupił wiedźmina. Rany. To na pewno nie jest gra dla człowieka w wielu 9 lat. I tak zawyżyłam wiek do 12 ale teksty z wiedźmina są rażące nawet dla mnie.

Kupiliśmy Książę Persji i Harrego Pottera.

Dom ja swego czasu straciłam z 2 lata na grę online. Młodemu tego nie życzę :)
Tomku The Elder Scroll: Skyrim całkiem nieźle wygląda. Dialogi w miarę dla ucha?
  • 0
Każdy ma swego uciekającego króliczka

#9
BeF1990

BeF1990

    Outsider

  • Zasłużony
  • 433 postów
  • LokalizacjaSosnowiec
Bez przesady Wiedźmin na pewno nie jest dla osób poniżej 16 lat... To dojrzała, brutalna, miejscami wulgarna gra poruszająca wiele tematów nieodpowiednich dla młodych osób.

Jak już musi być RPG to polecam młodemu klasyki: Baldur's Gate, Planescape Torment, Icewind Dale, Arcanum, Neverwinter Nights. No chyba, że starocie go nie kręcą, w tedy warto sięgnąć po Skyrim, który jest o wiele "delikatniejszy" dla młodych osób niż Wiedźmin.
  • 0

#10
orba

orba

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 430 postów
  • LokalizacjaPoznań
Ja na grach się nie znam. Zupełnie. Jakoś nigdy mnie do nich nie ciągnęło.
Swoją drogą dziwię się, że gra jest tak naszpikowana wulgaryzmami. Co chcieli tym osiągnąć?
  • 0
Każdy ma swego uciekającego króliczka

#11
Guest_DzikiCK_*

Guest_DzikiCK_*
  • Gość
wiesz co ja to bym mu kupił piłkę i bramkę albo książkę skazanego ja osobiście jakbym miał syna to na pewno bym w ostateczności uczył go takich rzeczy jak np słodycze są dobre albo że komputer to świetna rozrywka nie żebym się czepiał ale młodym dzisiaj brakuje ruchu. Ja swój 1 komputer miałem w 1 podstawówce win 98 i grałem w gry systemowe i pisałem pamiętnik :D serio ale mamusia go sprzedała przemilczę z jakiego powodu potem miałem win 95 do zabawy a 1 porządny sprzęt miałem dopiero w wieku bo ja wiem 13 lat ? potem kompa ulepszałem aż wreszcie sprzedałem i kupiłem lapka bo już mało kiedy gram w gierki żałuje tylko do dziś że nie maiłem takiego ojca który by mnie już wcześniej zaraził czymś takim jak np kalistenika może kilka razy graliśmy w nogę no i z wiatrówki strzelaliśmy co mi do dziś zostało nawet myślę nad wznowieniem tego sportu bo byłem w tym dobry a nie kupić grę i niech siedzi cicho.
 
Ja wielokrotnie się pytam po co nakręcać horrory co oni chcieli tym osiągnąć ??
 
Albo czemu mieszkam w kraju debili którzy jeszcze wieżą w obietnice wyborcze albo w ogóle nie głosują bo po co ??
 
Aha i czemu z ludzi kulturalnych pijących 1 piwko spokojnie w parku robi się chamów i przestępców a z chamów i przestępców robi się celebrytów. Only in poland
  • 0

#12
orba

orba

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 430 postów
  • LokalizacjaPoznań
Dziki ja pierwszy komp miałam w latach 90' a mój sąsiad grał w jakieś tetrisy do zesztywnienia małego palca. Czasy się zmieniają. To tak jakbym młodemu zabroniła założyć swojego maila bo przyjdą mu reklamówki z sympatia.pl. No tak się nie da bo na informatyce mają zakładanie kont mailowych.
Co do sportu. Młody pomimo cech szachisty :P ma kilka ulubionych dyscyplin. Robi ze mną nawet 60' na rowerze..co prawda musi po drodze być lodziarnia czy spagetti ale jednak da radę. Strzela z łuku lepiej niż ja. Jest w grupie kraula i ma spory wycisk na basenie. Nie mam szans. Biega lepiej niż ja i do tego jeszcze całą drogę gada.

a) dla przestraszenia
B) no tu się nie wypowiem
c) mieszkam przy parku i nie myślę generalnie o ludziach jak o chamach ale moja suka miała wielokrotnie szyte łapy. Raczej myślę o piwoszach jako o gamoniach. Piwko dobrze wchodzi ale butelki do kosza to już nie wyniesie. Życie
  • 0
Każdy ma swego uciekającego króliczka

#13
Guest_DzikiCK_*

Guest_DzikiCK_*
  • Gość
Ja znam dzieci które są wręcz uzależnione od tv i innych zabawek psp itp ciekawy jestem co z nich wyrośnie. No i co w końcu wybraliście ?
  • 0

#14
orba

orba

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 430 postów
  • LokalizacjaPoznań
Książę Persji i Pottera, insygnie. Jeszcze nie bylo czasu pograć więc nie mam zdania. Szybciej kupiliśmy niz doradziliscie. Na przyszłość polecane gry się przydadzą :)

Dziki u nas nie ma telewizji od 2lat. Ma to i plusy i minusy. W sumie tv była nam potrzebna dla 2-3 kanałów ale co z tego jak były w najwyższym pakiecie za ponad 150zl. Można się obyć.
  • 0
Każdy ma swego uciekającego króliczka

#15
Guest_DzikiCK_*

Guest_DzikiCK_*
  • Gość
Noo wiem właśnie lipa trochę, drogie są te kanały erotyczne. Powinny być w standardzie.
  • 0

#16
red glass

red glass

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 44 postów
Kup mu papierową grę RPG :P

np: Savage Worlds (edycja polska)
  • 0

#17
CiN

CiN

    Damn I'm Good

  • Użytkownik
  • 369 postów
Kup Guild Wars 2, ogolnie mam doswiadczenie RPG'owe, zakupilem ten tytul tydzien temu i jestem niezmiernie zadowolony, naklonili mnie siostrzency, 10 i 16 lat. Gra jest przyjemna, latwa, duza opcja kooperacji miedzy graczami. Polecam
  • 0

#18
Guest_DzikiCK_*

Guest_DzikiCK_*
  • Gość
A pro po chce ktoś kupić grę Monopoly tą z budynkami w 3D po okazyjnej cenie w stanie idealnym ?
  • 0

#19
orba

orba

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 430 postów
  • LokalizacjaPoznań
Tak myślę, że na chwilę obecną Młody ma wystarczająco gier. Za kilka tygodni będzie cieplej i nie będzie miał czasu na kompa.
Dzięki za propozycje gier :)

Szlag tylko nas trafia, że Księcia Presji nie da się zainstalować na windows 8. W sumie sama instalacja jest do przeprowadzenia ale przy uruchamianiu się już krzaczy. Wysłużony lapek daje radę :)
  • 0
Każdy ma swego uciekającego króliczka

#20
Guest_DzikiCK_*

Guest_DzikiCK_*
  • Gość
Wtedy to się chyba odpala ze zgodnością no Win XP sp 2
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych