Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

złość, zrezygnowanie. muszę się wyżalić.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
34 odpowiedzi w tym temacie

#21
orba

orba

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 430 postów
  • LokalizacjaPoznań
Sopel możliwe.. Jednak myślę, ze każdy ma w sobie na tyle siły by nie zamknąć się we własnej pułapce jaką może być trwanie w toksycznym związku. Przynajmniej takiej siły ludziom życzę. Mało jest osób, które nie mają się do kogo zwrócić o pomoc. Przynajmniej tak mi się wydaje.

Życzę też więcej wiary i w siebie i w drugiego człowieka.
  • 0
Każdy ma swego uciekającego króliczka

#22
peanut

peanut

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 58 postów
z tą masą to chyba najlepszy argument! :D
nie płaczemy, pompujemy! ;)
  • 0

#23
Guest_zahir11_*

Guest_zahir11_*
  • Gość
Sopel, myślę, że przyczyną rozpadu większości obecnych związków (mam na myśli te poważne z długim stażem) jest egocentryzm. Ludzie są coraz bardziej nastawieni żeby brać a nie dawać. A miłość jest sztuką kompromisu i udaje się tylko wtedy gdy dajesz więcej niż oczekujesz.
  • 0

#24
Luko

Luko

    Advanced Member

  • Bywalec

  • 1 921 postów
Gość nic nie robi tylko całymi dniami siedzi w pracy, to laska prędzej czy pózniej zdradzi go z innym gościem, który chociaż na chwilę doceni ją jako kobietę. Kasa jest ważna, ale to nie wszystko. Nie kupisz prawdziwej kobiety za pieniądze. Ona prędzej pójdzie się bzykać z żebrakiem, który jej poszepta do ucha, powie że jest piękna oraz doceni to że jest kobietą.
Natomiast z drugiej strony to działa tak. Kobieta przed małżeństwem była pełna seksu, wdzięku po prostu ideał, po ślubie a raczej rutynie jaka wpada staje się już inną osobą. Wówczas facet szuka innej.
To są banalne przykłady ale dokładnie obrazują jakie mniej więcej problemy się pojawiają.
Jeśli chodzi o związki dwóch osób, to jest to praca, taka sama jak na treningu czy w firmie, tylko że w innej formie. Większość ludzi gdy jest w związkach to już całkowicie się nie wysila i potem są płacze o rozstaniu.
Dochodzi do tego jeszcze kwestia wyboru odpowiedniego partnera bo to tak naprawdę jest 90% sukcesu.
  • 0

#25
Guest_DzikiCK_*

Guest_DzikiCK_*
  • Gość
Powiedz mi ile zostało takich prawdziwych kobiet ? Co nie lecą na kasę, potrafią prawdziwie kochać, szanować i nie zdradzać no i ufają też tobie że ty ich też nie zdradzasz. Moja przed ostatnia dziewczyna zdradzała mnie na lewo i prawo ciągnęła kasę i za....ła parę rzeczy u mnie z chaty natomiast ta którą miałem była inna, prawdziwa i w sumie na prawdę jej ufałem dlatego tak to przeżywałem to rozstanie bo nie wiem czy mi się jeszcze trafi w życiu kobieta a nie szlauf.
  • 0

#26
Luko

Luko

    Advanced Member

  • Bywalec

  • 1 921 postów
Nie rozumiem po co obrażasz kobiety? To że ja nie lubię majonezu nie oznacza że będą go ze złości wylewał litrami. Skończ winnić innych, popatrz na siebie.
  • 0

#27
Guest_DzikiCK_*

Guest_DzikiCK_*
  • Gość
ehem przepraszam bardzo kobiety to ja nigdy nie obraziłem.
Dobra ja to kończę dyskusje bo to nie ma sensu nie rejestrowałem się na forum żeby się w psychologa i pacjenta bawić czy też przezbywać odnośnie wartości. Moje problemy powinny pozostać w pewnej części moimi jednak dziękuje za słowa wsparcia i otuchy każdy post miał dla mnie jakąś wartość dziękuje i pozdrawiam a teraz biorę się za trening bo trzeba dzienniczek uzupełnić ;]
  • 0

#28
adrianb27

adrianb27

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 72 postów

Powiedz mi ile zostało takich prawdziwych kobiet ? Co nie lecą na kasę, potrafią prawdziwie kochać, szanować i nie zdradzać no i ufają też tobie że ty ich też nie zdradzasz. Moja przed ostatnia dziewczyna zdradzała mnie na lewo i prawo ciągnęła kasę i za....ła parę rzeczy u mnie z chaty


A ile zostało prawdziwych facetów, którzy potrafią zaoferować kobiecie coś więcej niż kasę, zaspokajać kobietę tak żeby nie zdradzała, nie dawać jej kasy jak ślepy głupiec i nie oddawać rzeczy z chaty? Człowieku, to tak nie działa. Jak dziecko płacze a Ty mu dajesz zabawkę żeby nie płakało to nie dziw się później, że dziecko umie Cię tylko wykorzystywać
  • 0
Zapraszam do polubienia mojego funpage'u który ma na celu promowanie kalisteniki i SW:
http://www.facebook....Podlaski?ref=hl

#29
Luko

Luko

    Advanced Member

  • Bywalec

  • 1 921 postów
Rozpad związku to wina zawsze po obu stronach. Dziewczyna jaka by nie była, to Twoją winą jest Twój wybór.
  • 0

#30
sheisbutterfly

sheisbutterfly

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Moderator
  • 473 postów
  • LokalizacjaWałbrzych
czasami rozpad nie jest niczyją winą. Ona jest ok, On też, tylko do siebie nie pasują. Lepiej zerwać po 5 mc niż po paru latach usłyszeć, że tak na prawdę nigdy Cie nie kochał/a lub być zdradzanym na boku. Ważne jest też, żeby najpierw poznać osobę, później zacząć związek, nie odwrotnie. Chyba, że chodzi tylko o sex :).
  • 0
"Najpierw, rób to co konieczne, potem, to co możliwe, a na końcu okaże się że robisz rzeczy nie możliwe"

Chcesz dodać mi skrzydeł? :) to proste!! wciśnij Rep !! :)

#31
Maravilla

Maravilla

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 39 postów

pamiętacie czas kiedy rzuciła was dziewczyna?

Nie pamiętam.

Ja mam swoje (wg mnie gorsze) problemy i nie stać mnie na to, by się odrywać od nich i zajmować się cudzymi. Jeśli samo przelanie na papier sprawia, że Ci trochę lepiej i tylko i wyłącznie w tym celu temat został założony - to spoko. Jeśli zaś oczekujesz pomocy czy współczucia, to niestety, ale przypuszczam, że się zawiedziesz.
  • 0

#32
red glass

red glass

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 44 postów
Heh, Rafał Wojaczek: "Ile kwiatów tyle światów..." :D
  • 0

#33
QQsped

QQsped

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 59 postów

Powiedz mi ile zostało takich prawdziwych kobiet ? Co nie lecą na kasę, potrafią prawdziwie kochać, szanować i nie zdradzać no i ufają też tobie że ty ich też nie zdradzasz.

Bez obrazy, ale jeśli szukacie prawdziwych kobiet, to polecam kościół znajdziecie sobie jakąś która was ni bata was nie zdradzi (musi być mocno wierząca) :D Tam takich od groma. :) A na poważnie? użalacie się jak byście mieli co najmniej milionowy dług na koncie... Życie jest jedno, a kobiet na świecie 3,6 mld.
  • 0

#34
mindfuck_da_one

mindfuck_da_one

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 90 postów
  • LokalizacjaToruń

@peanut Czasem warto się zastanowić czy bliskie nam osoby na prawdę nas kochają. Wiem, dziwne pytanie, ba.. poje&&ne. Ale prawdziwa miłość jest nawet ponad uczucie. Dlaczego? Dlatego właśnie że kiedy nie ma humoru, jest kryzys w relacji, jest kiepsko, żadne się nie odzywa, albo krzyczy i wychodzi to z miłości można to przetrwać i to będzie budować. Spotkałem pewną parę i oni właśnie mi powiedzieli że najbardziej w małżeństwie budują kryzysy, to one dają do myślenia, chwilę zastanowienia się nad sobą, drugą połową, nad nami. Jeśli jest kryzys i potraficie go przetrwać, staracie się o siebie to jest prawdziwa miłość. Dlatego warto sobie zadać pytanie które postawiłem na początku

 

 

 

Powiedz mi ile zostało takich prawdziwych kobiet ? Co nie lecą na kasę, potrafią prawdziwie kochać, szanować i nie zdradzać no i ufają też tobie że ty ich też nie zdradzasz. Moja przed ostatnia dziewczyna zdradzała mnie na lewo i prawo ciągnęła kasę i za....ła parę rzeczy u mnie z chaty natomiast ta którą miałem była inna, prawdziwa i w sumie na prawdę jej ufałem dlatego tak to przeżywałem to rozstanie bo nie wiem czy mi się jeszcze trafi w życiu kobieta a nie szlauf.

 

Są. Jest dużo. Źle szukasz?


  • 0

"[...] Bo w ogniu próbuje się złoto, a ludzi miłych Bogu - w piecu poniżenia"

 

 


#35
WhySoSad

WhySoSad

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 75 postów
  • LokalizacjaOstrów Wielkopolski

Szczerze mówiąc to po przeczytaniu pierwszego posta, myślałem, że odzewu nie będzie, a jeśli będzie to posypie się jakiś hejt. Ot, takie uprzedzenie. Miła niespodzianka takie zrozumienie z waszej strony ; )

 

Wysłałem to mojej kobiecie i bardzo trafnie to skomentowała, a konkretnie:

2013-04-16 14:56:13

szkoda laski, straciła plecki kalistenika :3
 
2013-04-16 14:56:26
szkoda...
 
2013-04-16 14:56:40
dobrze jej tak !

 

 

Także tak jak już ktoś napisał... Weź się w garść i zadbaj o siebie. Niech widzi ile straciła. Część żalu wypocisz, część uleci sama. Tylko nie myśl, zajmij się czymś (czyt. pompuj!) :)


  • 0

"First we form habits. Then they form us. "

~ Jim Rohn

 

Fitness is not about being better than someone else... It's about being better than you used to be!





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych