Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

złość, zrezygnowanie. muszę się wyżalić.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
34 odpowiedzi w tym temacie

#1
peanut

peanut

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 58 postów
pamiętacie czas kiedy rzuciła was dziewczyna?
byliście szczęśliwi, wydawało się, ze wszystko jest w porządku, mówi, że kocha, że jesteśmy dla niej najważniejsi i nagle któregoś dnia przychodzi do was i mówi, że potrzebuje czasu, że nie widzi nas przy sobie za kilka lat, że nie widzi przyszłości i sensu. znalazłem się w tej sytuacji, ni stąd, ni zowąd. 30 minut sprawiło, że straciłem grunt pod nogami, wszystko się zawaliło. nie byłem na to przygotowany, w ogóle. to niesamowite jak mała, drobna osóbka, kilkadziesiąt kg lżejsza, 2 głowy niższa i słabsza o 70% może zadać taki cios. do tego wszystkiego niepewność, zadzwoni może za tydzień, może za dwa, może sobie wszystko poukłada a może też dojdzie do wniosku, że nie jesteśmy jej potrzebni.

wybaczcie za to za przeproszeniem pie*do*enie, ale nie jestem człowiekiem który tłamsi w sobie emocje. część wykrzyczałem podczas treningu, część wsiąkła z potem w asfalt podczas biegania, część opowiedziałem kumplom przy piwie a część musiałem wylać tutaj, anonimowo.
strasznie pomaga mi ten facet:

  • 0

#2
Sopel

Sopel

    Kaboom!

  • Użytkownik
  • 747 postów
Jakbym czytał własną historię. Z tym że ja nie miałem okazji tego wylać z siebie na trening i w sumie do tej pory (czyli ponad rok) mnie to męczy...
Życzę żeby Tobie przeszło szybciej. A najlepiej żeby zmieniła zdanie.
  • 0
Shut up and get moving.

#3
peanut

peanut

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 58 postów
polecam bieganie, 120% z siebie, człowiek nie ma sił na myślenie. i z fartem, bracie.
  • 0

#4
drZation

drZation

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 42 postów
Czas jest najlepszym lekarzem. Zadbaj o siebie, pokaż jej, że straciła jak najwięcej. Stań się jeszcze lepszym człowiekiem.
  • 0

#5
peanut

peanut

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 58 postów
widze, że nie jestem sam. trening daje siłę, kumple oparcie w kazdej chwili, moge napisać do nich o 3 w nocy i są za 15 minut z browarem na mojej kanapie z roześmianymi mordami, ale to nie to samo.
jej zapach, to uczucie kiedy leżała pod kocem w moim łóżku, wtulona jak mała dziewczynka. jej uśmiech, rozmowy po świt, spacery i świadomość, że zawsze mam tam kogoś kto jest dla mnie.
a teraz? pustka.
i nadzieja, że to wszystko sie ułoży, że zadzwoni i powie, że popełniła błąd, że chce wszystko naprawić i odbudować..
  • 0

#6
Luko

Luko

    Advanced Member

  • Bywalec

  • 1 921 postów
Gwarantuje że jak pokażecie swoim dupeczkom te żale na forum, to na bank nie wrócą do was.
  • 0

#7
Wino

Wino

    Lecimy tutaj

  • Bywalec
  • 268 postów
Tak szczerze to żygać mi się chce jak czytam takie rzeczy. Dziewczyny was rzuciły - sądząc po tym, co piszecie ciężko na to pracowaliście, żeby tak się stało. Facet w związku musi być silniejszy od kobiety, jeżeli role się odwracają i to jemu bardziej zależy, to czego się można spodziewać? Macie co macie na własne życzenie. Cieszcie się, że to spotkało was teraz, może się czegoś nauczycie. Gorzej, jakby to było po paru latach małżeństwa.
  • 0

#8
Luko

Luko

    Advanced Member

  • Bywalec

  • 1 921 postów
Właśnie skoro faceci rzygają takimi cnotliwymi użalaniami się nad sobą, to pomyślcie sobie że dziewczyny również tego nie kupują ;] life goes on!
 

Jasna cholera to samo mnie spotkało dosłownie wczoraj. prawie 5 miesięcy poszło do lasu nie pomogły kwiaty, nie pomógł obiad w drogiej japońskiej restauracji nic nie dało błaganie i tłumaczenie że nigdy jej nie zdradziłem, że ją szczerze kocham, że od kiedy ją poznałem była na 1 miejscu że z nią chciałem stworzyć rodzinę taka zwyczajną bo nigdy jej nie miałem nie pomógł płacz nie pomogło sponiewieranie się przed nią jak śmieć byle by tylko została nie pomogły listy, wiersze, zrobiłem nawet dla niej bransoletkę bo mówiła że lubi takie pierdołki nic nie dały zapewnienia że akceptuje ją taką jaka jest nic nie dał sex, i ciągle mam w głowie te cholerne urywki jej uśmiech właśnie ten z nutką ironii, jej twarz kiedy śpi, jej humorki to jak jeszcze na początku pomagała mi w domu bo mieszkam sam od ponad roku a to coś poprasować a to pomóc posprzątać jak robiłem dla niej obiad i mimo że był do dupy to i tak mówiła że jej smakuje ku...a tęsknie, tęsknie nawet za jej pokojem za wszystkim co było by chociażby w minimalnym stopniu z nią związane niestety mam sporo jej rzeczy u siebie wypadało by je wyrzucić ale... nie mam serca i wciąż powtarzam sobie jesteś twardy jesteś facetem nie wolno ci nie wolno ci płakać przecież teraz jesteś wolny możesz mieć tą swoją wymarzoną niunie będziesz miał sporo czasu dla siebie będziesz popijał piwko jak za dawnych czasów i podrywał najlepsze panienki... tylko że ja nie chce żadnej niuni żadnego cholernego wolnego czasu żadnego pie...ego piwa i panienek z klubu to czego chcę nie chce mnie i nic zupełnie nic już nie mogę zrobić zupełnie nic... i to wszystko tylko dlatego że czegoś Ci brakuje ? nie potrafisz nawet tego nazwać .... ja też nie potrafię nazwać tego co teraz czuję. Już nie pije tyle co wcześniej, przestałem jarać fajki, nie ćpam już 3 lata nie znałaś mnie wcześniej nie wiesz jaki byłem... zmieniłem się, zmieniłem się dla ciebie
cholera... ciągle mam nadzieję że zadzwonisz... chociaż drugiego w sobotę w moje urodziny chodź niestety i tak będą one takie same jak wszystkie czyli do dupy... ,,przekonanie że po którymś ciosie się nie wstanie" fokus

jezu chłopie idz do psychoterapeuty bo nie radzisz sobie emocjonalnie i gwarantuje Ci że w życiu będziesz miał piekło przez to, uświadom to sobie jak najszybciej, im szybciej tym lepiej. I to tylko po 5 mięsiacach? Jakbym był dziewczyną to też bym Cie rzucił stary. Sorry.
  • 0

#9
Guest_DzikiCK_*

Guest_DzikiCK_*
  • Gość
Wydaje mi się że w moim przypadku większą role odegrało uzależnienie od drugiej osoby niż jakaś tam miłość. Również miałem potrzebę wyrzucić to z siebie jeżeli kogoś uraziłem to proszę o usunięcie postów.
  • 0

#10
Hannibal

Hannibal

    Go Hard or Go Home

  • Bywalec
  • 2 739 postów
  • LokalizacjaBXL
Dlaczego mężczyzna pierwszy nie rzuci kobiety, jak wtedy kobieta by się czuła, czy by miała taki żal, smutek na twarzy, rozpacz, załamanie etc ??
Czy to w większym stopniu zależy od przywiązania się do drugiej osoby, kto pierwszy przywiąze się do danej osoby ?
Przypuścmy, że mężczyzna przywiązuje się pierwszy i angażuje się mocniej niż kobieta, a kobieta nie jest jeszcze gotowa, pewna tego i owego etc albo na odwrót, po rozstaniu się ktoś będzie musiał przy tym ucierpieć nie będąc gotowym na takie zajście
  • 0

Rodzaje sił, więc zastanów się nad czym chcesz pracować:

* siłą bezwzględna  * siła względna  * siła maksymalna  * siła ogólna  * siła szybkościowa  * siła specjalna  * siła wytrzymałości mięśniowej  * siła biegowa


#11
Guest_zahir11_*

Guest_zahir11_*
  • Gość
Panowie, jako facet doświadczony powiem Wam, że lepiej teraz, niż po kilku latach związku, czy małżeństwa. Skoro coś nie grało, to na siłę nic się nie poprawi. Tak naprawdę Wasze kobiety wykazały się uczciwością i odwagą.

Przepraszam, że piszę wprost ale chyba tak trzeba. Teraz patrzcie do przodu, bo wszytko przed Wami:-)
  • 0

#12
cassi

cassi

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Zasłużony
  • 1 496 postów
Tego kwiatu to pół światu. Ty ją kochasz ona nie. Nie chcę Cię to zostaw Ją i tyle. Tym wcześniej to lepiej :)
Znajdź drugą.
  • 0

#13
orba

orba

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 430 postów
  • LokalizacjaPoznań
zahir ma rację. Wydaje mi się, że dopiero zaczynacie odnajdywać się w związkach.
Ostatnio widziałam grafikę z parą staruszków trzymających się za dłonie i tekst: kiedyś związki się naprawiało a teraz się je wymienia. Coś w tym jest ale ten stan przychodzi z doświadczeniem i poukładaniem priorytetów w głowie.
Spokoju ducha życzę :)
  • 0
Każdy ma swego uciekającego króliczka

#14
Sopel

Sopel

    Kaboom!

  • Użytkownik
  • 747 postów
Tylko nie zaczynajcie pisać jakie to dobre kiedyś były związki, bo lepiej się stokroć rozstać niż doprowadzić do tego, czym była ogromna część małżeństw poprzedniego pokolenia.
  • 0
Shut up and get moving.

#15
orba

orba

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 430 postów
  • LokalizacjaPoznań
Sopel nie mam w swojej rodzinie zbyt wielu rozwodów. W sumie patrząc na trzy pokolenia to jest 1. Ludzie żyją zgodnie ze sobą. Mają dzieci, które pomimo założenia swoich rodzin nadal utrzymują kontakty z rodzicami. Rodzeństwo moich rodziców to ludzie w wieku od 50 do 65 (mniej więcej) więc jeśli chcieliby założyć nowe związki to w sumie są w sile wieku by to zrobić. Dzieci w większości mają odchowane. A jednak jest cisza. Smucić się z tego powodu nie ma sensu :)
  • 0
Każdy ma swego uciekającego króliczka

#16
Sopel

Sopel

    Kaboom!

  • Użytkownik
  • 747 postów
Są sytuacje kiedy jedyną opcją lepszą od rozwodu jest morderstwo.
  • 0
Shut up and get moving.

#17
Guest_DzikiCK_*

Guest_DzikiCK_*
  • Gość
Sopel zaczynam się ciebie bać...
To znaczy mam zabić siebie czy ją że mnie zostawiła ;D
a propo jakby kogoś to interesowało to już zaczyna pomału być z moją głową ok wiec spokojnie psychiatra mi nie potrzebny ;D
  • 0

#18
Hannibal

Hannibal

    Go Hard or Go Home

  • Bywalec
  • 2 739 postów
  • LokalizacjaBXL

Sopel zaczynam się ciebie bać...
To znaczy mam zabić siebie czy ją że mnie zostawiła ;D
a propo jakby kogoś to interesowało to już zaczyna pomału być z moją głową ok wiec spokojnie psychiatra mi nie potrzebny ;D

zabicie siebie to samobójstwo
a zabicie kogoś to morderstwo
tak mi się wydaję

w życiu trzeba liczyć się na klęskę/porażkę/odejście/rozstanie/bycie odrzuconym etc. trzeba być gotowym i już i mieć plan awaryjny
każdy boi się odrzucenia, trzeba z tym liczyć się
  • 0

Rodzaje sił, więc zastanów się nad czym chcesz pracować:

* siłą bezwzględna  * siła względna  * siła maksymalna  * siła ogólna  * siła szybkościowa  * siła specjalna  * siła wytrzymałości mięśniowej  * siła biegowa


#19
BlackHeart

BlackHeart

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 119 postów
Przestańta chłopy się mazać. Ból przemija, chwała jest wieczna ;)
Od stresu masa mięśniowa spada.
  • 0
Dum spiro, spero!

#20
adrianb27

adrianb27

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 72 postów
Ja to nie do końca was rozumiem bo nigdy żadna dziewczyna ze mną nie zerwała, co najwyżej odrzuciła zanim do czegokolwiek doszło. Ale z doświadczenia wiem, że jak nie możesz mieć jakiejś kobiety to najlepiej jest poderwać jej koleżankę. Wtedy w ciągu tygodnia albo będziesz miał obie, a jak nie to przynajmniej tą koleżankę :)
  • 0
Zapraszam do polubienia mojego funpage'u który ma na celu promowanie kalisteniki i SW:
http://www.facebook....Podlaski?ref=hl




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych