Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Ty decydujesz kim jesteś!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

#1
Borej

Borej

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 48 postów
  • LokalizacjaŁuków

Musisz zdawać sobie sprawę, że podświadomość ma wielką moc. Gdy czujesz się zdołowany, nie masz motywacji i nic nie zrobiłeś przez cały dzień to co podpowiada ci twoja głowa? Zmarnowałem cały dzień, jestem do kitu, nie potrafię nic zrobić! Gdy o tym myślisz to sam wmawiasz sobie, że jesteś tylko kupą gówna. Dlaczego to robisz? Bo twój umysł ma władzę nad tobą, a nie ty nad nim! Przerwij natychmiast te myśli, przechytrz swój umysł i stwórz mu inną rzeczywistość. Pomyśl jak spełniasz swoje marzenia, pracujesz, biegasz, pomyśl o czymkolwiek. Ważne jest, abyś uwierzył w to, o czym myślisz! Uczyń swoje myśli jak najprawdziwszymi. Uwierz mi: twój umysł jest potężny. Gdy wszystkie negatywne myśli zastąpisz pozytywnymi twój mózg będzie ci podświadomie pomagał dążyć do ich realizacji, a gdy zdasz sobie z tego sprawę twoje życie zmieni się na lepsze.
Negatywne myśli dostają się do twojej głowy i zaczynasz myśleć o wszystkich złych rzeczach, które mogą się wydarzyć. Natychmiast zmień nastawienie! Myśl tylko o tym, co możesz osiągnąć! Napisz dużymi literami na kartce: Cokolwiek umysł jest w stanie sobie wyobrazić jest w stanie to osiągnąć! Następnie zawieś ją w miejscu, które widzisz po przebudzeniu i uwierz w te słowa!

Ty decydujesz kim jesteś!

www.motywacjablog.pl


  • 0

http://motywacjablog.pl - Motywacja, inspiracja, sukces. Nie myśl o porażkach, tylko o tym co możesz osiągnąć! Wyznaczaj sobie cele i spełniaj marzenia!


#2
fildi

fildi

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 95 postów
  • LokalizacjaNowy Sącz
Boraj z całym szacunkiem do Ciebie, ale to raczej (IMO) nie jest artykuł, tylko tekst przemyśleniowo-motywujący Twojej osoby w którym zdałeś sobie sprawę z siły umysłu. Ameryki nie odkryłeś, ale dobrze że dorosłeś do tej świadomości i myśli. Ja zaś wychodzę założenia że Ty, ja, czy ktokolwiek inny jest tylko materią która emituje energie - pozytywne bądź negatywne, i tym samym przyciągamy dane wartości - prowokujemy sami pewne uczucia lub zachowania. Trochę to zagmatwane ale Twoja sentencja jest jakby uproszczeniem mojej trochę zawiłej wypowiedzi ;).
Pozdro
  • 0

#3
Hannibal

Hannibal

    Go Hard or Go Home

  • Bywalec
  • 2 739 postów
  • LokalizacjaBXL
dobrze ziomki napisane, ja to rozumiem :)
po repie macie
dodam, że podobnie działają osoby na inne osoby przenosząc negatywne energię/emocje na kogoś innego, zamiast pozytywne;
nieświadomie nie wiedząc o tym,
można kontrolować swoje emocje do takiego stopnia, że tak powiem 'niezwariujemy' ;)
  • 0

Rodzaje sił, więc zastanów się nad czym chcesz pracować:

* siłą bezwzględna  * siła względna  * siła maksymalna  * siła ogólna  * siła szybkościowa  * siła specjalna  * siła wytrzymałości mięśniowej  * siła biegowa


#4
aquaknight

aquaknight

    aqua

  • Użytkownik
  • 366 postów
Borej podoba mi się twój blog, motywacja jest bardzo ważna. Ale wg. mnie na wielu ludzi bardzo dobrze działa film, w którym jest dobra muzyka która pobudza i motywuje, przy tym słowa które mają znaczenie np. :
Odwalasz kawał dobrej roboty, i JA bym zaczął np. tworzyć takie filmy. Chociaż mam 0 doświadczenie z tworzeniem takich filmów :)
Jeśli jest to w twoich możliwościach to może to być bardzo dobry krok do przodu w tej kwestii :)
  • 0

#5
Borej

Borej

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 48 postów
  • LokalizacjaŁuków
Dziękuję za miłe słowa, blog dopiero raczkuje i mam w planach nagrywanie video. Dzisiaj go przeniosłem na domenę motywacjablog.pl i zabieram się za pozycjonowanie. Zapraszam do subskrybcji ;)
  • 0

http://motywacjablog.pl - Motywacja, inspiracja, sukces. Nie myśl o porażkach, tylko o tym co możesz osiągnąć! Wyznaczaj sobie cele i spełniaj marzenia!


#6
Crochu

Crochu

    Lepszy niźli wczoraj

  • Użytkownik
  • 171 postów
  • LokalizacjaStargard
Programowanie neurolingwistyczne (NLP) pomaga ogarnąć temat. Można przez to wpływać na siebie jak i na innych. Ja na razie potrafię jedynie na siebie i jest mi z tym bardzo dobrze :) Bardzo szybko są odczuwalne efekty.
  • 0

#7
Hannibal

Hannibal

    Go Hard or Go Home

  • Bywalec
  • 2 739 postów
  • LokalizacjaBXL
takie coś co Borej pisze/napisał, to dobrze przeczytać, jak mam się zły dzień/dołek ;) nie wie się co z sobą zrobić danego dnia
dziś na boksie myślałem, że z wymiotuje, ale dałem rady, cały czas powtarzałem, że dam rady /że w domu sobie odpocznę - kopiąc okrężnym w miednicę
 

Programowanie neurolingwistyczne (NLP) pomaga ogarnąć temat. Można przez to wpływać na siebie jak i na innych. Ja na razie potrafię jedynie na siebie i jest mi z tym bardzo dobrze :) Bardzo szybko są odczuwalne efekty.

co masz na myśli 'wpływać na siebie' ?
  • 0

Rodzaje sił, więc zastanów się nad czym chcesz pracować:

* siłą bezwzględna  * siła względna  * siła maksymalna  * siła ogólna  * siła szybkościowa  * siła specjalna  * siła wytrzymałości mięśniowej  * siła biegowa


#8
fildi

fildi

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 95 postów
  • LokalizacjaNowy Sącz
Borej nie wiem czy czytałeś książkę "Sekret" Rhonda Byrne, ale jest tam zbiór opowieści które pozytywnie napędzają, zatem jak znajdziesz trochę czasu polecam - przeczytaj. W ostatnim numerze pewnego czasopisma które nosi nazwę pewnego modelu samochodu, jest cały "zeszyt" na temat poprawy i umiejętnego motywowania się do działania. Jak każda gazeta ma mocne i słabe strony, mimo wszystko mam zamiar przeczytać ją jeszcze raz całą i wypisać najlepsze sentencje które są tam zawarte.
  • 0

#9
Guest_zahir11_*

Guest_zahir11_*
  • Gość
Fildi, naprawdę wierzysz że te brednie wypisane w "Sekrecie" działają? Pmyśl pozytywnie a tak będzie i to odmieni Twoje życie:D Gdyby to było takie proste ten świat byłby pełny bogatych i szczęśliwych ludzi. A jakoś tak nie jest. Praca nad sobą to ciężka praca, prawdziwa orka na ugorze. I trzeba to robić każdego dnia.
  • 0

#10
fildi

fildi

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 95 postów
  • LokalizacjaNowy Sącz
zahir11, zdziwiłbyś się. Właśnie od tej książki zacząłem patrzyć inaczej, mimo iż w książce są elementy które mi się nie podobają to zacząłem stosować przyciąganie pozytywnych myśli i we wszystkim staram się dostrzegać plusy. Mimo kilku tragedii i nie zbyt dobrych sytuacji w ostatnim czasie w moim domu rodzinnym to NIGDY nie zadałem sobie pytania: Dlaczego mnie/nas to spotkało. Dlaczego? Bo wierze w jutro, a jeżeli jutra dla mnie nie będzie to chce zostawić po sobie pozytywną materie (czyt. wspomnienie). Zaczynam trochę gmatwać, ale nie jest do końca proste do wytłumaczenia ;P.
Pozdro
  • 0

#11
Luko

Luko

    Advanced Member

  • Bywalec

  • 1 921 postów
'Sekret' to taki onanizm dla guru samorozwoju. Siedziałem trochę w tym temacie i tak naprawdę to nie działa, pozwala tylko lepiej się poczuć, takie emocjonalne ćpanie bym powiedział.
Albo coś chcesz albo czegoś nie chcesz, tak działa motywacja. Jak jesz to nie potrzebujesz motywacji do tego.
Szacunek za stworzenie bloga i chęci. Jednak wszystko już było i ja osobiście niczego nowego się nie dowiedziałem. Zadziw mnie to może Ci się uda ;)
  • 0

#12
Guest_zahir11_*

Guest_zahir11_*
  • Gość

zahir11, zdziwiłbyś się. Właśnie od tej książki zacząłem patrzyć inaczej, mimo iż w książce są elementy które mi się nie podobają to zacząłem stosować przyciąganie pozytywnych myśli i we wszystkim staram się dostrzegać plusy. Mimo kilku tragedii i nie zbyt dobrych sytuacji w ostatnim czasie w moim domu rodzinnym to NIGDY nie zadałem sobie pytania: Dlaczego mnie/nas to spotkało. Dlaczego? Bo wierze w jutro, a jeżeli jutra dla mnie nie będzie to chce zostawić po sobie pozytywną materie (czyt. wspomnienie). Zaczynam trochę gmatwać, ale nie jest do końca proste do wytłumaczenia ;P.
Pozdro


Zrozum mnie dobrze, jestem z natury wielkim optymista i wierzę w psychologię nastawień, więc pozytywnie podchodzę do świata. Natomiast jeżeli ktoś pisze mi w książce, że jeśli będę jechał samochodem i szukał miejsca na zatłoczonym parkingu, to jeśli zacznę pozytywnie myśleć, że to miejsce na mnie czeka, to wykreuje nową rzeczywistość i je znajdę, to ma mnie za idiotę:D Że nie zacytuję znacznie mocniejszych kawałków z tej książki;)
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych