Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

[Promocja]Lidl na sportowo


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

#1
Michal

Michal

    Advanced Member

  • Zasłużony
  • 1 598 postów
  • LokalizacjaWawa
W Lidlu od czwartku 14.02 jest promocja "Sport"
Są m.in. drążek, "kettle" 2,5kg, poduszka balansująca i trochę ciuchów.
http://www.lidl.pl/c...offerdate=34482
  • 0
Słownik ćwiczeń | Mapa miejsc do ćwiczeń

"Kto by chciał być normalnym? My chcemy być nadzwyczajni!"

#2
sheisbutterfly

sheisbutterfly

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Moderator
  • 473 postów
  • LokalizacjaWałbrzych
tarcza do balansowania i poduszka balansująca wyglądaja ciekawie :)
  • 0
"Najpierw, rób to co konieczne, potem, to co możliwe, a na końcu okaże się że robisz rzeczy nie możliwe"

Chcesz dodać mi skrzydeł? :) to proste!! wciśnij Rep !! :)

#3
Orel

Orel

    Szeryf :D

  • Administrator - Boss

  • 582 postów
Jaki koszt tego drążka w Polsce w Lidlu? Ta sama promocja jest w Lidlu w Niemczech od dzisiaj i drążek zakupiony za 13€ ;)
  • 0

#4
benfredo

benfredo

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 100 postów
50 zł :)
  • 0

#5
Grzegorz

Grzegorz

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 188 postów
Jeśli ktoś byłby zainteresowany drążkiem a nie ma oporów przed sprzętem używanym to mam na zbyciu. Dużo używany nie był. Wygląda jak nowy, poza tym, że w miejscach, w których opiera się na framudze ma wytarte gąbki.
Oddam za 30 zł z przesyłką. Mogę porobić zdjęcia.
  • 0
Aby być najlepszym, musisz być lepszym od samego siebie...

#6
Mateo

Mateo

    No excuses

  • Użytkownik
  • 125 postów
No sprzęt sprzętem, tylko ja osobiście i to moje zdanie, mam zastrzeżenia co do jakości i wytrzymałości .. bo nie można się spodziewać cudnego drążka w tym wypadku za 50 dyszek ;)
  • 0
Uzależniony od ćwiczeń :D

#7
Grzegorz

Grzegorz

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 188 postów
Wiem, że nie jestem wiarygodny w tej kwestii, bo właśnie zaoferowałem swój drążek z lidla ;)
Powiem jednak, że co do jakości wykonania nie ma co się obawiać. Drążek po skręceniu nic nie trzeszczy i cały jest stabilny. Podciągałem się na nim ok. 0,5 roku czasu. Ważyłem w tym czasie między 70-80kg. Wytrzymałość jego próbował też mój ojciec, któremu niewiele już brakuje do 100kg.
Z czasem zaczęło mi przeszkadzać, że przy podciąganiu muszę podkurczać nogi. A że mam miejsce to zamontowałem drążek do ściany. Teraz lidlowski leży z boku nieużywany.
  • 0
Aby być najlepszym, musisz być lepszym od samego siebie...

#8
Orel

Orel

    Szeryf :D

  • Administrator - Boss

  • 582 postów

No sprzęt sprzętem, tylko ja osobiście i to moje zdanie, mam zastrzeżenia co do jakości i wytrzymałości .. bo nie można się spodziewać cudnego drążka w tym wypadku za 50 dyszek ;)


Racja racja, trzeba do niego wprowadzić pare mały poprawek. Ale to tylko wymiana śrub i nakrętek ;) reszta jest całkiem dobra. Rurki wytrzymałe.
 

tarcza do balansowania i poduszka balansująca wyglądaja ciekawie :)


Bardzo fajne przyrządy, podczas praktykwidziałem że jest to jedno z podstawowych ćwiczeń rehabilitacyjnych po operacjach na kolano i nie tak łatwo utrzymać równowagę ;)
  • 0

#9
kano

kano

    KB-MASTER !

  • Zasłużony
  • 1 325 postów
PODUSZKA BALANSUJĄCA - to kupię!
Dokładnie jeszcze nie wiem po co, ale zapewne do ćwiczeń na jednej nodze, albo jednej ręce..

Jest to jakaś alternatywa dla bosu w pewnym sensie..
  • 0

#10
vanthomas

vanthomas

    Nieustający w zdobywaniu celów

  • Użytkownik
  • 173 postów
Identyczne "przyrządy" do ćwiczeń były w biedronce nie dawno temu, ten sam drążek a z resztą dokładnie nie wiem :]
  • 0

#11
Mateo

Mateo

    No excuses

  • Użytkownik
  • 125 postów
No przyznam też że ta poduszka to ciekawa sprawa, do ćwiczeń na tym sprzęcie jest potrzeba utrzymywania ciągłej równowagi a za tym większy wysiłek ;) takie pozytywne urozmaicenie w treningu :)
  • 0
Uzależniony od ćwiczeń :D




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych