Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Hardkorowy koksu - I nie ma lipy xD


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1
Hannibal

Hannibal

    Go Hard or Go Home

  • Bywalec
  • 2 739 postów
  • LokalizacjaBXL

  • 0

Rodzaje sił, więc zastanów się nad czym chcesz pracować:

* siłą bezwzględna  * siła względna  * siła maksymalna  * siła ogólna  * siła szybkościowa  * siła specjalna  * siła wytrzymałości mięśniowej  * siła biegowa


#2
Emil

Emil

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 662 postów
Nie moja bajka zupełnie ale bardzo lubię go oglądać. Sympatyczny facet :)
  • 0
Dołączona grafika

#3
Orel

Orel

    Szeryf :D

  • Administrator - Boss

  • 582 postów

Nie moja bajka zupełnie ale bardzo lubię go oglądać. Sympatyczny facet :)


Dokładnie, zgodzę się z Emilem. Bardzo fajnie się go ogląda. Jest szczery w ty co robi i co mówi, prze sympatyczny :P Przynajmniej na takiego wygląda. :)
  • 0

#4
Sethbdg

Sethbdg

    Nie ćwiczę 5x5. ;)

  • Bywalec
  • 1 055 postów
Ja też go bardzo lubię, widać, że nie jest zwykłym spompowanym tępakiem, ma szacunek, dystans i poczucie humoru. ;)
  • 0

66668745.png


#5
Spider

Spider

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 26 postów
Spoko z niego koleś, miałem okazję z nim pogadać, łapę ma jak ja nogę (a moja noga wcale mała nie jest :D) można powiedzieć że od tamtego spotkania zacząłem interesować się rozwijaniem swojego ciała. Lubię filmiki z nim ale jak dla mnie to trochę za bardzo jest napompowany, nie ma lipy teraz jest dąb Bartek :D
  • 0
Kiedy życie da ci w mordę, uśmiechnij się i z politowaniem powiedź ,,bijesz się jak ciota"

#6
Mateo

Mateo

    No excuses

  • Użytkownik
  • 125 postów
No ja również lubię od czasu do czasu posłuchać i pooglądać filmiki Roberta ;) choć kulturystyka to zupełnie inna liga, mam szacun do niego nie tylko jako do sportowca ale także jako do człowieka który szanuje innych i poradził sobie w swoim życiu ;) a i na moich treningach powtarzam sobie czasem jego tekst "nie ma opier***ania się " ;)
  • 0
Uzależniony od ćwiczeń :D

#7
Hannibal

Hannibal

    Go Hard or Go Home

  • Bywalec
  • 2 739 postów
  • LokalizacjaBXL
właśnie, ma dobre poczucie humoru :D
tam na wielkośc można nie patrzeć, ale dobrze mówi po polsku :)
  • 0

Rodzaje sił, więc zastanów się nad czym chcesz pracować:

* siłą bezwzględna  * siła względna  * siła maksymalna  * siła ogólna  * siła szybkościowa  * siła specjalna  * siła wytrzymałości mięśniowej  * siła biegowa


#8
Szewcu

Szewcu

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 4 postów
Robert moim zdaniem pozytywny człowiek, zawsze się zastanawiałem dlaczego nie robi filmików z swoim ojczystym językiem :P tak tak wiem że ma żone polkę :)
  • 0

#9
Mateo

Mateo

    No excuses

  • Użytkownik
  • 125 postów
Polskiego języka nauczyli go polacy których zapoznał w pracy kiedy wyemigrował do usa ;)
  • 0
Uzależniony od ćwiczeń :D




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych