Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

plac do street workout


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1
rafald27

rafald27

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 62 postów
  • LokalizacjaSJZ
Mam pytanie czy ktoś się zajmuje projektami placów do sw ?
Otóż znalazłem fajny plac tylko niestety nie ma podanych żadnych wymiarów i zdjęcie to nie nadaję się do przedstawenia firmie wykonawczej, a chcę złożyć propozycje do urzędu miasta także potrzebuję ten plac w formie projektu z dokładnymi wymiarami.
Proszę o pomoc :)
  • 0

#2
Divajd

Divajd

    Wanna-Be Leonidas

  • Użytkownik
  • 402 postów
  • LokalizacjaSzczecin
Dołączona grafika
by GrzegoSz
  • 0
"Now if you know what you're worth then go out and get what you're worth. But ya gotta be willing to take the hits, and not pointing fingers saying you ain't where you wanna be because of him, or her, or anybody! Cowards do that and that ain't you! You're better than that!" ~R.Balboa

Dołączona grafika


#3
rafald27

rafald27

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 62 postów
  • LokalizacjaSJZ
Dzięki:) Dam znać z czasem jak idzie z projektem
  • 0

#4
Sopel

Sopel

    Kaboom!

  • Użytkownik
  • 747 postów
Nie chcę się wtrącać, ale czy tylko mnie trzepie na zwrot "plac do street workoutu"? Nie rozumiem skąd ta chęć do nazywania sztucznie zbudowanej siłowni na wolnym powietrzu ulicą...
Może jestem dziwny, ale jak dla mnie street workout powinien wyglądać raczej tak:

jak sama nazwa wskazuje.
Tyle offtopu z mojej strony.
  • 0
Shut up and get moving.

#5
rafald27

rafald27

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 62 postów
  • LokalizacjaSJZ
Rozumiem twoje oburzenie, ale u mnie w miasteczku niestety nie ma żadnych miejsc do treningu, na jednej szkole jest stary zardzewiały drążek i poręcze, które są nie równe(jedna wyżej od drugiej), a pod nazwą "plac do sw" kryje sie konkretne miejsce do treningu sw.
A co powiesz na to? http://www.kenguru.pro/fotonew.php
Firma w Rosji zajmująca się budową placów do workoutu.
  • 0

#6
Grzegorz

Grzegorz

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 188 postów
Przydałyby mi się elementy takie jak na zdjęciach ze strony http://www.kenguru.pro Dokładniej to chodzi mi o obejmy do montowania drążków na słupkach. Ktoś ma jakiś pomysł jak to się może fachowo nazywać?
  • 0
Aby być najlepszym, musisz być lepszym od samego siebie...

#7
bysiek

bysiek

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 49 postów
  • LokalizacjaZielona Góra
Ja mam fajny projekt gdybyś jeszcze potrzebował.
Dołączona grafika
  • 0

Dołączona grafika





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych