Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Plan killroy70


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
16 odpowiedzi w tym temacie

#1
yanis

yanis

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 7 postów
Chciałbym zacząć ćwiczyć planem killroy70 ze strony www.gymnasticbodies.com , zastanawiam się tylko czy dobrze to zrozumiałem.

Poniedziałek - 4 pozycje statyczne (planche, FL, BL, stanie na rękach) + ćwiczenie dynamiczne (pompki)
Wtorek - 4 pozycje statyczne (planche, FL, BL, stanie na rękach) + ćwiczenie dynamiczne (dipy)
Czwartek - 4 pozycje statyczne (planche, FL, BL, stanie na rękach) + ćwiczenie dynamiczne (podciągniecia na drążku)
Piątek - 4 pozycje statyczne (planche, FL, BL, stanie na rękach) + mix ćwiczeń dynamicznych z poprzednich 3 dni

Przydałoby się dodać coś na nogi i brzuch, tylko w które dni?

Ćwiczył ktoś tym planem? Jakieś opinie?
  • 0

#2
krzysiek20ino

krzysiek20ino

    Jay-Jay Petersburg

  • Zasłużony
  • 1 536 postów
Sam killroy. ;) Są efekty. Pod jego planem możesz zauważyć jak opisuje swoje postępy. Brzuch robisz w pozycjach statycznych, a nogi do dwóch razy w tygodniu.
  • 0

#3
yanis

yanis

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 7 postów
Czyli nogi dodam w poniedziałek i czwartek, a na środę wrzucę jeszcze jakieś dynamiczne na brzuch. Rozumie, że takim planem mogę startować od jutra?
  • 0

#4
krzysiek20ino

krzysiek20ino

    Jay-Jay Petersburg

  • Zasłużony
  • 1 536 postów
Tak. Wg Sommer'a nogi robi tylko raz w tygodniu (WOD) Ja jednak robię przynajmniej dwa + bieganie. Jeśli mam doradzić, to na brzuch polecam wznosy nóg. ;)
  • 0

#5
yanis

yanis

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 7 postów
To zrobię na razie nogi raz w tygodniu, z później jak będzie mi mało to dodam drugi dzień :)
A na brzuch miałem właśnie dodać wznosy nóg :P
  • 0

#6
krzysiek20ino

krzysiek20ino

    Jay-Jay Petersburg

  • Zasłużony
  • 1 536 postów
Będzie za mało. ;) Podziel się w dzienniku treningowym.
  • 0

#7
yanis

yanis

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 7 postów
Horizontal push/pull - co oprócz pompek można zaliczyć do tego zestawu?
Nad dziennikiem jeszcze się zastanowię :)
  • 0

#8
krzysiek20ino

krzysiek20ino

    Jay-Jay Petersburg

  • Zasłużony
  • 1 536 postów
Podciąganie w poziomie (Body rows). Zerknij na książkę building the gymnastic body. ;) Jest w pdf.
  • 0

#9
Kezmo

Kezmo

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 32 postów
ile najlepiej dobrac cwiczen do pompek dipow podciagania ??
 
ile robic cwiczen do podciaganai dipow i pompek
  • 0

#10
krzysiek20ino

krzysiek20ino

    Jay-Jay Petersburg

  • Zasłużony
  • 1 536 postów
Po jednym.
  • 0

#11
Kezmo

Kezmo

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 32 postów
podciaganie piramidkowo to dobry pomysl ?
  • 0

#12
krzysiek20ino

krzysiek20ino

    Jay-Jay Petersburg

  • Zasłużony
  • 1 536 postów
Tak. Tylko, że się robi chyba jedną serię na obwód. Ale jak chcesz to w jednej 1 w drugiej dwa podciągnięcia, itd.
  • 0

#13
Kezmo

Kezmo

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 32 postów
aha... a robic lepiej do maksa np.1x2x3x4x5x6x7x8x9 i takie dwa obwody 3x w tyg czy np podwojne 1x2x3x4x5x6x7x8x9x8x7x6x5x4x3x2x1 1 obwod i tak 3 razy w tyg
  • 0

#14
krzysiek20ino

krzysiek20ino

    Jay-Jay Petersburg

  • Zasłużony
  • 1 536 postów
To drugie to piramida. ;) Chcesz aż do maksa serii walić? :D Jeśli chodzi o sam cel drabiny to tak. ;)
  • 0

#15
Kezmo

Kezmo

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 32 postów
a czemu nie do maksa ??:) chcialbym zwiekszyc max ilosc powtorzen wiec pomyslalem, ze chyba do maksa trzeba cisnac. Chyba, ze sie mysle ;pp
  • 0

#16
King144000

King144000

    Włóczykij

  • Użytkownik
  • 36 postów

Oczywiście że się mylisz  :P Ćwiczenie do upadku mięśniowego (ciśnięcie do maksa) jest dobre dla kulturystów i Rocky'ego, ale nie dla gimnastyków.

Zostawianie sobie zapasu 2-3 powtórzeń w seriach wyjdzie Ci tylko na dobre  ;)


  • 0

#17
char

char

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 18 postów

Fajny program, ale jak dla mnie trochę za mało treningów w tygodniu na daną grupę, skoro Nagi Wojownik może robić nawet 10 serii Pistoletów czy Pompek każdego dnia i się nie przetrenowuje to tutaj wolałbym zmniejszyć natężenie i ćwiczyć wszystkie partie 4 x tygodniu.

 

Ciekawe jak by działał Nagi Wojownik z pozycjami statycznymi albo pozycje statyczne jako smarowanie gwintów.


  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych